[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #811
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    sellised 25bi kanti tipust kukkumised on standard, kui winrate 4-5bb/100. seega pea püsti ja edasi!

    keegi võib ümber lükata, aga minu tähelepanek kümnete mitmemiljoniliste volüümidega regide varal: kes biidivad 10bb/100, neil max swing kuskil 12-13bi, kes 5bb/100 neil 25bi ja kel 1bb/100 neil 50bi.

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #812
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      sellised 25bi kanti tipust kukkumised on standard, kui winrate 4-5bb/100. seega pea püsti ja edasi!

      keegi võib ümber lükata, aga minu tähelepanek kümnete mitmemiljoniliste volüümidega regide varal: kes biidivad 10bb/100, neil max swing kuskil 12-13bi, kes 5bb/100 neil 25bi ja kel 1bb/100 neil 50bi.
      Arvan midagi sarnast ja erinevad variance calculatorid ka.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #813
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        Toetavad sõnad annavad motti juurde. TY.

        Kunagi aastatid tagasi küsisin Jrockilt, palju tal max swingid on olnud ja ma mäletan, et ta ütles, et nl100 on tipust max 48bi alla tulnud. Seega juhtub ka parimatel ultra downereid.

        Comment

        • hakkameimema
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2011
          • 349

          #814
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          See toob jälle maapeale tagasi ja näitab, et on vaja pidevalt ja järjekindlalt oma mängu arendada ning pea värske hoida.

          Ehe näide siinsetele lugejatele, kes arvavad, et pokkerimeeste elu on puhas mee lakkumine ja raha kandikul voodisse tassitakse.

          Kotkale soovin jõudu ja küll see jooks ka taastub. Selles ma ei kahtle, et välja rabeled.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #815
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            Ei biidi IMO.

            Comment

            • SANGPOMM
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 479

              #816
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              sellised 25bi kanti tipust kukkumised on standard, kui winrate 4-5bb/100. seega pea püsti ja edasi!

              keegi võib ümber lükata, aga minu tähelepanek kümnete mitmemiljoniliste volüümidega regide varal: kes biidivad 10bb/100, neil max swing kuskil 12-13bi, kes 5bb/100 neil 25bi ja kel 1bb/100 neil 50bi.
              jutt jumala õige, mul 900 000 käe jooksul vist 3 korda käin ca25 BI swing läbi. Lohutuseks aitab kui vaatad all hands graphi ja kui näed et see ikka long termis ülesse läheb siis aint aja küsimus millal jälle kõik õiges suunas minema hakkab. Jama on ainult see, et laastab veidi mindseti ning võid hakata teistmoodi mängima, aga niikaua kuni safe roll on olemas siis aint tuld! GL!

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #817
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Teine võimalus on see, mida mina üritan teha.

                Vähem laudu + kallimad lauad + hoolikas table selection -> parem winrate -> väiksem downswing -> vähem tilti -> more money

                Aga mingid vpp & hands played goalid tuleks ära unustada siis.

                Comment

                • raudtee(EST)
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 288

                  #818
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Enda selle aasta kogemus selline nl100-s: aasta esimesed 5 kuud winrate veidi alla 7. Sellele on järgnenud 3 miinus kuud (160 k kätt). Momendil selle aasta seis: 22bi alla EV, tipust oli max alla 36bi.
                  Downer lõhkus mängu, midnsetti mõttes kolisin vahepeal nl50, BR poolest poleks vaja olnud (püüan hoida 100bi juures).
                  Praegu tagasi nl100 ja tahab tulla

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #819
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    Koolis oli nädalane sess ja pmst ei mänginud üldse. Nädal puhanud ja voilaaaa - kuu nullis tänase seisuga. 4bi-d veel vaja tagasi teha (panin downeri ajal konkreetse märgi paika, millal ülesse tagasi liigun. Rikkuda ei kavatse seda) ja siis nl200 uuesti lahti. Peab tulema!

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #820
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Koolis oli nädalane sess ja pmst ei mänginud üldse. Nädal puhanud ja voilaaaa - kuu nullis tänase seisuga. 4bi-d veel vaja tagasi teha (panin downeri ajal konkreetse märgi paika, millal ülesse tagasi liigun. Rikkuda ei kavatse seda) ja siis nl200 uuesti lahti. Peab tulema!
                      Naljaga pooleks pidi see Starsi anomaalia olema, et kui jupp aega ei mängi, siis sellele järgneb heater sõltumata sinu mängukvaliteedist. Nagu cashoudile pidi järgnema seitse aastat doomswitchi :) Doomswitchi pole isiklikult kogenud aga heaterit küll.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #821
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        wp!!!!! ja rrrr räägib tõtt - stars on näpitud

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #822
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          Eile ja täna on vist minu eluhiiter, kuna nii head jooksu nii lühikese aja jooksul pole mul 4 aasta jooksul veel juhtunud. Tasub äramärkimist.

                          Kõik nl100 fr.

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #823
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            WP ja nuts volüüm :P

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #824
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Kena graph

                              Move up

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #825
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Ilus, loodetavasti jätkub elu lõpuni

                                Comment

                                Working...