Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000
Ai kurja, kuidas ma selle posti kahe silma vahele olin jätnud. Homme vaatan järele ja annan teada. Teistele ka suur tänu toetavate sõnade eest. Ma tean, et ka see downer saab ühel päeval otsa ja kõik jätkub oma õiget rada pidi. Iseasi, kas jõuab ära oodata - täna juba käis välkmõte läbi, et äkki peaks tööle minema
.
Algselt postitas HerrJanks
Vaata postitust
.
5 
Q


Comment