[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pyha Karu
    Grinder
    • May 2010
    • 565

    #766
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Selline vastane? Niikaua kui Sind ennast selles lauas pole, siis ei tea Sa kunagi milline see vastane on.

    Ma ei näe, et oleks ühtegi riveriga seotud stattigi välja toodud, lisaks on seal ainult 25 kätt, mis tähendab, et isegi kui oleks, ei saaks neist mingeid järeldusi teha.
    Betsizingutest ja vpipst on juba näha, et tegemist on fishiga, nii et riveri fold on puhas rahapõletamine.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #767
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      bwah, fck it, yup, Fish == Fish ja Regular == Regular. Vaatad käe alguses VPIPi ära ja on kohe teada, kuda tervet kätt mängida, poker is ez :)

      Comment

      • Pyha Karu
        Grinder
        • May 2010
        • 565

        #768
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
        bwah, fck it, yup, Fish == Fish ja Regular == Regular. Vaatad käe alguses VPIPi ära ja on kohe teada, kuda tervet kätt mängida, poker is ez :)
        Okei, edu fishide vastu selliste foldide tegemisega.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #769
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          lol...

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #770
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            ainult 1 korra 6st vaja, et mingi napakas Ax 2p, kehvem set, v lambibluffine loll liigutus. eks ta umbes nii vast olegi. suht 0 otsus vast ikkagi - aga see tiba parem kui foldides kergelt kaotada.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #771
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Snap. Olgu 25 käe peale fishi statid ükskõik missugused, selliste oddsidega foldides suur pot kaotada on enamike vastu jäme viga..

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #772
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Tänan, kes vastasid. Eks ta kipub oddse arvestades tõesti calli poole kalduma. Sellel momendil ei tundunud kuskilt otsast, et härra blufib. Seda ma ei tahaks uskuda, et kehvemaga valueraiseb seda riverit. Seega imo nuts või air.
                Üldiselt nüüd peale be jooksu tuli veel pärisdowner ka külla ja -15bi tipust alla on tõsiasi. Kolin närvide huvides paariks päevaks nl100.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #773
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Üks imelik käsi tänasest, mis jäi kripeldama. Kuidas käituksid sina?

                  Vastane oli just maha istunud ja paar kätt ennem 3betis. Vastane foldis. Siis 3bettis mind. Ainukese info sain venkude saidilt, kus olid statsid 86/56, 3bet 28%. -110bb/100 12,5k käe peale. Ühesõnaga gigavaal. Pre easy call. Mis teeme flopil? Sittasid kaarte palju tulemas hero jaoks. Kas shoveme? raiseme? Callime ja vaatame turnis edasi, mis saab? Kuna arvan, et vaala callingrange siin üsna lai (pakuks, et müned pocketpairid, A-high vahest jne.), siis arvasin, et shove parim lahendus. Mis arvate?

                  Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 2293280
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  Hero (BTN): $105.50 - VPIP: 17, PFR: 15, 3B: 5, AF: 2.7, Hands: 2930845
                  SB: $100.00 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 20.5, Hands: 515
                  BB: $100.00 - VPIP: 50, PFR: 32, 3B: 17, AF: 1.8, Hands: 28
                  UTG: $105.89 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 5, AF: 1.9, Hands: 5891
                  CO: $102.50 - VPIP: 15, PFR: 13, 3B: 4, AF: 3.0, Hands: 1323

                  Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with J T
                  2 folds, Hero raises to $2.50, 1 fold, BB raises to $8, Hero calls $5.50

                  Flop: ($16.50) T 8 4 (2 players)
                  BB bets $19.00 Hero teeb mida??
                  Last edited by Kotkas1000; 27.08.13, 09:51.

                  Comment

                  • turusolkija
                    Jube Noob
                    • Nov 2012
                    • 100

                    #774
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    Vaataks turni ja lükkaks iga ruutu, T, J, 9 sisse. Ei usu, et flopis mõne tugevama maha paneks.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #775
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      tugevama pealt ma sellist venda ei loodagi maha saada. Küll aga arvan, et callib suure osa ajast kehvemaga. Tegu ju siiski elukaga.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #776
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Shoveks, aga nii, et mitte oma 105st alles olev stack sisse, vaid paneks sendi pealt palju tal järgi on. Sellisele vennale korralik ego-probleem, kui nii isiklikult vaibale kutsutakse ja callib suurema mõnuga, kui niisama shoveda.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #777
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          imo kui bluffiv eriline ahv, siis c-c pmslt bustoks kõik tänavad, olenemata mis edasi tuleb

                          Comment

                          • DaBeat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 404

                            #778
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            imo kui bluffiv eriline ahv, siis c-c pmslt bustoks kõik tänavad, olenemata mis edasi tuleb
                            +1
                            Seal suht pointless shoveda arvestades range ja enamus käed mis calliksid flopis su shove maksaksid turnis ka kinni kui ta peaks checkima. Pigem on mõeldav turnis tema beti peale shoveda kui pot 60(stack ca70$).

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #779
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Ma üritaks ka maha check-callida, aga non-diamond A/K turnid foldiksin.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #780
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                mis venkude sait see on, mida ikka jälle siin-seal vihjatakse?

                                Comment

                                Working...