[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #736
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    lugesin et 9 alla ev,my bad,palavik veel kõrge....

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #737
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Eile mängisin 3,8k kätt ja kehva jooks jätkus. Täna natsa raalisin, mis värk on ja leidsin koha ülesse pmst. 3bet pottide AIEV otsustas lihtsalt paika loksuda ja natsa peale ka hammustada. Küll kõik hakkab liikuma oma õiget radapidi õige pea

      See kuu 3b potid. See on 5/4 kuu miinusest.



      See aasta 3bet potid.

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #738
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        3b allinn EV spotid on sul paika jooksnud nagu on, aga bluff 3betiga (preflop premiumit ei olnud) teed endiselt tasa (postisid kuskile tolle graafiku) 3bet (v.a. JJ+, AK oli vist filtriks).

        Eeldan, et nendes limiitides enamus vastaste vastu pole 88-TT ja AJ-AQ, KQ tüüpi käed tugeva väärtusega. Kui neid enamasti for value 3betid, võib ka filtrisse lisada nt.

        Kui suur vahe tuleb valuekätega 3betides ja allinn minnes vs. teised 3betitud käed ?

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #739
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          Ma hästi ei saa aru, mis sa silmas pead? Kui ma AI lähen, siis ju eeldatavast premiumiga. Bluff 3betid on eraldi olukorrad ja nende omavaheline võrdlus ei vii ju kuhugi. Või saan ma midagi valesti aru?
          Last edited by Kotkas1000; 08.07.13, 19:01.

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #740
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            Segaselt sai kirja :)

            Ma pidasin seda silmas, et üldiselt 3betitud asjad on plussis, olenemata EV tulemustest ja et premiumiga tuleb edasi stäkkida nagu sa juba mainisid. nvm kahtlane jutt on täna, mäng ajas juhtme kokku.
            Last edited by p0l1; 08.07.13, 22:58.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #741
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Juuli läks pekki täiega. Jooks oli sitt ja kusi. Non-sd kaotasin jõhkralt. Kuud jäävad meenutama flopatud setid 89T floppidel, turn 2, river J ja vastane donkshoveb :)



              August tõotab hea tulla :)
              Last edited by Kotkas1000; 01.08.13, 02:37.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #742
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Ei biidi IMO.

                Comment

                • LuuK
                  Vana Tegija
                  • Dec 2008
                  • 1138

                  #743
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  ilusad ümmargused numbrid

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #744
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    Pole hullu, tuled välja, järgmine kord lendad veel kõrgemalt kui seni :)

                    Kindlat meelt seni ja edu!

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #745
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      plaan muutus ja ronisin laudadesse. Õnnestus 700 tagasi kangutada ja tegin väikese appteidi eelmises postis.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #746
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        August alanud sama viletsalt, kui oli terve juuli. Koos juuliga nüüd kokku 60k kätt be ja mindset hakkab logisema. Eile tegin -1700 sessi ja tegin paar jubedat bluffi valede vastatse vastu ning mõned frustatsioonicallid. Lohutus leian ainult teadmisest, et jooks on tõesti kohutav olnud - tõeline hobuseunenägu. Alla ev ei ole, kuid iga käsi, mis mulle loositakse, lõppeb setupiga vastase kasuks. Ma tõesti ei mäleta, millal ma viimati floppasin seti nii, et riveriks ei ole maas nelja masti või reakaarti. Kui floppan, siis kinni ei maksta kopikatki.
                        Aga noh, mis siin ikka halada. Ega 60k be strech ei ole nüüd päris maailmalõpp ka - alati võib ju hullemini minna.
                        Igatahes katsun lähiajal kellegi nõusse saada, et ehk viitsib ühe ühissessi teha. Saaks meelekindlust juurde ja minevikust mäletan, et need on alati ülihästi mõjunud.
                        Last edited by Kotkas1000; 12.08.13, 14:57.

                        Comment

                        • $Lauri$
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 479

                          #747
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          Mis su lifetime winrate on NL100s? Ja nonsd, mitu bb/100 miinust? Kahju, et halvasti läinud on. Puhka natuke, tee ühisess ja tule värskelt tagasi. Küll varsti crushid jälle edasi. GL.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #748
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Lifetmet ei oskagi öelda. Ei ole siiani saanud kõiki käsi sisse imporditud hemi. Aga arvan, et ta sinna 4-4,5 vahele jääb. Sellel aastal 7+, täselt ei oska öelda.

                            Cool

                            Comment

                            • $Lauri$
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 479

                              #749
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              No siis on küll no worries, okse jooks lihtsalt.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #750
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Nl100 kahjuks 20 prossa volüümist ainult. Kuna nl200 sample väike see aasta, siis väike mure on tekkinud küll, et äkki ei olegi jõukohane mulle see limiit. Eks lähiajal ole näha, mis saama hakkab.

                                Comment

                                Working...