[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #691
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Krt, peaks päriselt kalale hakkama sättima, aga ei saa kuidagi. Liiga juicy tegelane siputab praegu virtuaalse spinna otsas.

    Last edited by Kotkas1000; 26.05.13, 14:43.

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #692
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Mis sa muidu sellest Jeffist arvad?

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #693
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        awful

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #694
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          palju koorisid?

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #695
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
            palju koorisid?
            Kahjuks sain temalt vist kokku 150$ ainult. Ülejäänud läks Jeffile. Jeffi kohta ei oska ma muidu midagi suurt rääkida. Mulle on jäänud silma win every pot syndrome ning note on, et "LOL, vaata hemist" :) Ma ei tea, mida see krt täpselt tähendama peaks, aga ju siis on mingi lollusega hakkama saanud.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #696
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Üldiselt võtan kuu kokku, kuna ei ole enam aega mängida. Eesmärk sai 35K handi ja failisin natuke. Seal juures sain nautida jooksu, millist viimati nägin vist 2011. Jooksin kuu lõikes ÜLE EV. Ja mitte vähe - lausa 12bi ja seda NL200 enamus. Aga eks oligi aeg tagasi hakata maksma. Lifetime veel mingi 80-bid minna :)

              Mai kokku:


              Ja üldiselt sai täis veerand miljonit kätt sellest päevast, kui tegime 1 (ÜHE) treeningsessiooni noborder69-ga :) Tänud, Margus.

              Õnneks hakkab EV kah paika loksuma.




              Keegi juuni kuus handide arvu peale on nõus bettima? Plaan oleks tiheda graafiku kõrvalt 60K handi teha.

              EDIT: üks juuni eesmärkidest on võtta shot NL400-600 uuesti. Eks näis, kas õnnestub.
              Last edited by Kotkas1000; 28.05.13, 16:16.

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #697
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Ma nōus bettima.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #698
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Mida noborder69 mängib? Ma ajan sassi ta kellegiga nl25st vist.

                  Comment

                  • Owner85
                    Klubi Liige
                    • Aug 2009
                    • 2146

                    #699
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    ta kolistab vahel veel 25gi ringi

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #700
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      Mhmh, minu vastu on ka maru kahtlasi liigutusi teinud ehk mõttetus kohas väga jõuliselt bluffinud. Ja siis pärast seletab kui hea mängija ta on :P Igaks juhuks küsisin - äkki ongi hea mängija. Kuigi jah, head mängid seda üldjuhul ei afišeeri.

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #701
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Ma ei tea tema oskustest midagi, lihtsalt meenus nagu oleks teda nl25s näinud. Kuna kotkas mängib kõrgemal siis mõtlesin, et pean kellegiga sassi ajama.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #702
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          Ma olen nõus bettima, et mängin vähem kui Sina.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #703
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Betti ei viitsinud teha ja tulemus käes. Ei ole jälle eriti mänginud. Midstakesi plaanisin eile juba näppida, kuid avastasin, et olin mingi aeg limiidi peale pannud endale. Selle eemaldamine võtab 24h ja praeguseks juba piirangud maas. Eks homme proovime järele, kuidas on seal.
                            Kuu siiani seesugune. Winrate jätkuvalt üsna korralikul tasemel ja olen rahul praeguse mänguga. Mingi aeg tagasi avastasin, et lekin, krt, blindidelt mõnuga kohe. Sellel aastal SB ja BB kokku -62bb/100 ja seoses sellega olen toonud mõned muudatused mängu. Eks näis, kas kannab vilja ka.

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #704
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Ülekilo pott nr. 2 sellel aastal.

                              Poker Stars $400.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2239610
                              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                              CO: $617.99 - VPIP: 12, PFR: 10, 3B: 6, AF: 3.4, Hands: 17708
                              BTN: $452.53 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 3.4, Hands: 8708
                              SB: $160.80 - VPIP: 19, PFR: 14, 3B: 7, AF: 2.9, Hands: 2636
                              BB: $436.53 - VPIP: 17, PFR: 13, 3B: 6, AF: 2.8, Hands: 4143
                              UTG: $258.85 - VPIP: 18, PFR: 18, 3B: 0, AF: 4.0, Hands: 22
                              UTG+1: $421.01 - VPIP: 14, PFR: 14, 3B: 20, AF: Infinity, Hands: 14
                              Hero (MP1): $505.20 - VPIP: 19, PFR: 16, 3B: 6, AF: 2.6, Hands: 1465010
                              MP2: $407.79 - VPIP: 17, PFR: 12, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 3392

                              Pre Flop: ($6.00) Hero is MP1 with K Q
                              2 folds, Hero raises to $10, 1 fold, CO raises to $36, 3 folds, Hero raises to $80, CO calls $44

                              Flop: ($166.00) 8 T Q (2 players)
                              Hero bets $100.00, CO raises to $537.99, Hero calls $325.20 all in

                              Turn: ($1016.40) A (2 players - 1 is all in)

                              River: ($1016.40) 3 (2 players - 1 is all in)

                              Final Pot: $1016.40
                              CO shows J J
                              Hero shows K Q
                              Hero wins $1013.60
                              (Rake: $-109.99)

                              Comment

                              • Afinaf
                                Jube Noob
                                • Feb 2013
                                • 136

                                #705
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Cratz & Well done! Julgust nõudev call imo.

                                Comment

                                Working...