[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • anatoli grinder
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 337

    #571
    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

    Ei ole kunagi fullringi mänginud , kas selline slowrollimine on seal standard?

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #572
      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
      99 käes kirjutasin, et AA, KK oleks ta prolly flattinud ja callinud oleks ta seal mind vaid AKdd, AQdd. Lootsin, et lükkab ise sitaga jäägid sisse.
      Kas tõesti 40bb deep on vastasel oleksid korrektsed oddsid callida pre? See on shortide vastu mu standard sizing siiani olnud.

      EDIT: teisisõnu 99 käes kui tal on flush, siis lähevad rahad sisse igatahes. Kui ma turni raisen, siis mind callib väga kitsas range. Chk-des ma jätan vastasele võimaluse bluffida. Risk on see, lasen 4 ruutul lauda ilmuda. Lisaks arvestades mu tighti imaget on võimalik, et foldidatkse ka KK, AA ilma diamondita siin.
      Adx snapib kui turni shipid anyway - ning Adx combosid ju nii vähe ka ei ole.

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Arvad, et blufib $47 $343 potti?
      This.

      Comment

      • Hullapple
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 364

        #573
        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

        Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
        5. käsi AA on imo bet river. Vastasel hea bluffcatchida . Kuigi seekord oli vastas QQ siis long runnis on bet river + ev.
        +1

        Su kasi on underrepped ja riveris mitte bettimine on imo isegi suur leak mis puudutab value bettimist.

        Comment

        • Fortune
          IP
          • Oct 2008
          • 1396

          #574
          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

          Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
          Ei ole kunagi fullringi mänginud , kas selline slowrollimine on seal standard?
          kes keda on slowrollind? sa tead ikka mida slowrollimine tähendab?

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #575
            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

            99 käes arvutasin midagi valesti. Pidin juba fyte käest ennem küsima, et mis ajast 37bb "mingid sendid" on. Mängu ajal ei teagi mida mõtlesin, prolly ei jälginudki stacki ja kiirustasin. Päris räme viga tundub praegu hommikul selge peaga vaadates. AA käes riveril valuebet oleks vist omal kohal tõesti.
            Suured tänud vastajatele. On, mille üle mõelda.

            Comment

            • Kotkas1000
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 2305

              #576
              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

              Täna oli tore päev. Plussis sess ja mis põhiline, käed holdisid enamuses. Lisaks sai ise imetud igast asendist.


              Eat that! (kuigi ma arvan tagantjärgi mõedes, et -ev call vist minu poolt)



              Poker Stars $200.00 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 1869401
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              SB: $78.00 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 6, AF: 3.5, Hands: 11171
              BB: $246.20 - VPIP: 15, PFR: 11, 3B: 4, AF: 2.5, Hands: 2122
              UTG: $183.03 - VPIP: 61, PFR: 7, 3B: 4, AF: 2.7, Hands: 71
              UTG+1: $200.00 - VPIP: 13, PFR: 12, 3B: 8, AF: 0.4, Hands: 217
              MP1: $257.84 - VPIP: 18, PFR: 14, 3B: 5, AF: 3.2, Hands: 2188
              Hero (MP2): $209.96 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 5, AF: 2.6, Hands: 880509
              CO: $203.00 - VPIP: 19, PFR: 14, 3B: 3, AF: 1.7, Hands: 9247
              BTN: $200.00 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 3, AF: 3.1, Hands: 5129

              Pre Flop: ($3.00) Hero is MP2 with Q K
              UTG calls $2, 1 fold, MP1 raises to $9, Hero calls $9, 3 folds, BB calls $7, UTG raises to $20, MP1 calls $11, Hero calls $11, BB calls $11

              Flop: ($81.00) 7 9 9 (4 players)
              BB checks, UTG bets $48.00, MP1 folds, Hero calls $48, BB folds

              Turn: ($177.00) K (2 players)
              UTG bets $115.03, Hero calls $115.03

              River: ($407.06) Q (2 players)

              Final Pot: $407.06
              UTG shows A K
              Hero shows Q K
              Hero wins $404.26
              (Rake: $2.80)


              Graph:

              Last edited by Kotkas1000; 26.08.12, 19:22.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #577
                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                Chill,endal läks ka täna paremuse poole,15k oli ikka täielik õudus kuubis

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #578
                  Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                  Jebattvajumat. Vs good reg. € laud veel kõigele lisaks.


                  Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1871570
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  UTG: $309.25 - VPIP: 35, PFR: 24, 3B: 7, AF: 2.0, Hands: 37
                  MP: $203.00 - VPIP: 20, PFR: 15, 3B: 6, AF: 2.3, Hands: 6025
                  CO: $200.00 - VPIP: 18, PFR: 15, 3B: 7, AF: 2.2, Hands: 1368
                  Hero (BTN): $242.16 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 5, AF: 2.6, Hands: 884822
                  SB: $259.09 - VPIP: 17, PFR: 14, 3B: 8, AF: 3.5, Hands: 5062
                  BB: $203.00 - VPIP: 19, PFR: 14, 3B: 5, AF: 1.8, Hands: 4076

                  Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with T 7
                  3 folds, Hero raises to $4, SB raises to $14, 1 fold, Hero calls $10

                  Flop: ($30.00) T 7 3 (2 players)
                  SB bets $20.00, Hero raises to $46, SB raises to $245.09, Hero calls $182.16 all in

                  Turn: ($486.32) 8 (2 players - 1 is all in)

                  River: ($486.32) 6 (2 players - 1 is all in)

                  Final Pot: $486.32
                  Hero shows T 7
                  SB shows 9 A
                  SB wins $467.24
                  (Rake: $2.15)

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #579
                    Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                    valus
                    kas muidu 100BB stackiga calliksid sellise 3beti T7s-ga?
                    Vastane tundub suht agro vennike olevat, kes ilmselt barreldamistega pole kitsi.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #580
                      Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                      100bb arvatavasti ei tahaks callida. Vennike oli mind juba tüütanud 4-5x ja arvasin, et solid käsi kaitsmiseks seekord. Ma ei saagi aru, mille alusel ta nii vahva bluffi peale tuli. Olen suht str8fw mänginud ta vastu seni.
                      Last edited by Kotkas1000; 29.08.12, 09:34.

                      Comment

                      • muttaja
                        Pokkerihai
                        • Dec 2010
                        • 1965

                        #581
                        Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                        Imo siin pole suurt vahet, kas olla 80 või 120bb deep. Mida suuremaks stäkk läheb, seda ettevaatlikumalt ennast üldjuhul ära stäkitakse. See paarkümmend bb-d enam annab marginaalselt implied oddse juurde (on see üldse õige termin, mida siinkohal kasutada...).

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #582
                          Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                          obv teadis et rida kokku tuleb, superuser?
                          wp ilmselt, edu ja kindlat meelt edaspidiseks! :)

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #583
                            Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                            Meel on kindel, aitäh!

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #584
                              Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                              Preflop why oh why, selleks hilistest positsioonidest väixemalt avataksegi, et kõik ebavajalikud käed 3bettide vastu ära saaksid foldida. T7s being one of them !

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #585
                                Re: [NL,PL 100-400 FR] Kotkas1000

                                Ok, ma lähtusin sellest loogikast, et mu mäletamist mööda 1:20 me hitime 2pair or better. Meil 5bb callida, et võita võimalikud 100+bb, seega pidasin kasumlikuks callida see väike 3bet. Ei klapi mu mõte?

                                Comment

                                Working...