[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #451
    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

    Üks vähe huvitavam käsi ka, kus on hea näide, mis juhtuma hakkab, kui vastase flop raise CB on 24% (11K käsi) ja väike read ka juures, et raise-foldib kuival, madalal flopil.


    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
    The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

    CO: $73.55
    BTN: $108.10
    SB: $109.90
    BB: $69.50
    UTG: $107.70
    Hero (UTG+1): $134.25
    MP1: $100.00
    MP2: $103.45

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with A J
    1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, MP2 calls $4, 4 folds

    Flop: ($9.50) 7 J 9 (2 players)
    Hero bets $6.00, MP2 raises to $19, Hero calls $13

    Turn: ($47.50) 2 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $27.25, Hero calls $27.25

    River: ($102.00) 4 (2 players)
    Hero checks, MP2 bets $53.20, Hero calls $53.20

    Final Pot: $208.40
    Hero shows A J
    MP2 shows Q A
    Hero wins $206.40
    (Rake: $2.00)

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #452
      Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

      Flop on ju vägagi wet, kõiksugu str8 draw'd + FD on laual, nii et väga kahtlane, et sellisel boardil otsustab bluffida.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #453
        Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Üks vähe huvitavam käsi ka, kus on hea näide, mis juhtuma hakkab, kui vastase flop raise CB on 24% (11K käsi) ja väike read ka juures, et raise-foldib kuival, madalal flopil.


        Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 8 players
        The Official 2+2 Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos

        CO: $73.55
        BTN: $108.10
        SB: $109.90
        BB: $69.50
        UTG: $107.70
        Hero (UTG+1): $134.25
        MP1: $100.00
        MP2: $103.45

        Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG+1 with A J
        1 fold, Hero raises to $4, 1 fold, MP2 calls $4, 4 folds

        Flop: ($9.50) 7 J 9 (2 players)
        Hero bets $6.00, MP2 raises to $19, Hero calls $13

        Turn: ($47.50) 2 (2 players)
        Hero checks, MP2 bets $27.25, Hero calls $27.25

        River: ($102.00) 4 (2 players)
        Hero checks, MP2 bets $53.20, Hero calls $53.20

        Final Pot: $208.40
        Hero shows A J
        MP2 shows Q A
        Hero wins $206.40
        (Rake: $2.00)

        Kusjuures andsin NL200s ükspäev samasugusele vennale 2BI ära. Raise cbet 25% ja mõlemal korral oli tüübil set. 2 poti järjest pm, mul siis mõlemal korral ülepaar (AA ja KK)

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #454
          Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Flop on ju vägagi wet, kõiksugu str8 draw'd + FD on laual, nii et väga kahtlane, et sellisel boardil otsustab bluffida.
          See ei puutu väga asjasse, et flop hetkel wet. Kuna PF on ta suht tight, siis ei hiti see flop tema range just suurel määral ja enamus tõsted ongi setid (for value umbes 7-10%), drawd, mis kohale ei jõudnud ja kõvasti ÕHKU. Kuna tegu on NL100 BE ja NL50 kergelt võitva mängijaga, siis oli suht easy otsus minu jaoks. Eriti riveril, kus ükski võimalik draw kohale ei jõudnud. Lisaks sain jällegi kuldaväärt note talle külge. Kui oleksin seti otsa komistanud, siis bad luck.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #455
            Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
            Kusjuures andsin NL200s ükspäev samasugusele vennale 2BI ära. Raise cbet 25% ja mõlemal korral oli tüübil set. 2 poti järjest pm, mul siis mõlemal korral ülepaar (AA ja KK)
            Käte sample on väga oluline antud riidi juures, kuna paika hakkab see stats loksuma alles millaski 5K+ käe juures.

            Comment

            • g00000se
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1047

              #456
              Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Käte sample on väga oluline antud riidi juures, kuna paika hakkab see stats loksuma alles millaski 5K+ käe juures.
              Mul enamuse regide kohta 20k+ sample

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #457
                Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                Mu arust väga nice hand. :)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #458
                  Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                  Mõtlesin, et ärataks enda päeviku ka ellu tagasi.

                  See aasta algas košmaariga. Jooksin 130K kätt NL100 BE ja see lõi mindseti korralikult loksuma. Hakkasin arvama, et kõik eelnev on olnud puhas luckbox ja tegelikult ei beadi mitte midagi. Ei jäänud midagi muud üle, kui limiiti vahetada, aga korralikule gamblerile kohaselt ei liikunud mitte alla vaid hoopis ülesse, NL200 proovima. Täna on mängitud 130K kätt ja 4,5bb/100, mis on minu meelest suht rahuldav tulemus NL200. Natuke teeb muret EV joon, mis kaugeneb pidevalt profiti kõverast. Ei teagi, kas istun kuskil heateri otsas? Oma arust küll mitte ja pigem tegu mingi anomaaliaga mis on tingitud minu mängu stiilist. Selle aasta üks plaanidest oli kevadeks 2/4 ja 3/6 hakata proovima, aga hetkel arvan, et esimene katsetus lükkub natukene edasi. Asi nimelt selles, et panin töö juures avalduse lauale ja lähen sügisest kõrgkooli. Elu vajab elamist ja pidevad cashoudid ei luba rollil sellise hooga kasvada nagu võiks. Seega olen elukutseline üliõpilasest grinder alates sellest kuust. Edu mulle!!!

                  Kuna olen nüüdsest professionaalne mängur, siis ma ei saa lubada endale vigast mindsetti, mis on mind siiani pidevalt piinanud. Minu põhi mure on see, et ma hakkan tihti mängima siis, kui ma tegelikult tunnen juba ette, et ma ei ole suuteline tegema oma A-mängu. Sellele järgneb tavaliselt katastroof, kui just hea jooks mind ei saada, mis teeb tuju rõõmsaks ja toob mänguisu tagasi. Kui jooks on natukenegi hapra võitu, siis kannatus katkeb ja hakkan tegema lauslollusi. Näiteks ei suuda ma sellises olekus enam normaalselt mängida 3-betitud pottides. Ma ei usu mitte ühtegi vastast ja ma muutun väga isiklikuks kõigi suhtes, kes vähegi agressiooni näitavad. Eriti btn vs blind situatsioonides. Isekeskis mõeldes olen jõudnud järeldusele, et sellistel momentidel lööb vist välja kuskilt kerge mänguri pisik ja hasardipoiss. Arvan, et see on jäänud sisse aegadest, mis jäävad juba aastate taha. Omal ajal (u. 8-10 aastat tagasi) sai kasinnides käidud päris tihti aparaatide taga isumas ja vahest ka black jack mängimas. Mingeid suuremaid probleeme ei olnud ja pääsesin suhteliselt terve nahaga, aga mäletan paari korda küll, kus sai kalanäoga 4-5K eeki aparaati taotud ja siis oksemaik kurgus, tühjade taskutega koju longitud. See näitab, et ma ei kontollinud ennastjuba siis. Usun, et mingi jama on sellest ajast sisse jäänud ja see viib mind vahest seisundisse, kus ma enam ei kontrolli oma mängu ja siis tulebki kõigi pokkerimängijate suurim vaenlane TILT.

                  Kuna ma järgmised aastat plaanin asja väga tõsiselt võtta, siis on plaan pöörduda psühholoogi poole, kes teeks mu mindseti korda, kuna olen kindel, et terve mindset on eduka pokkerikarjääri alus. Mis iganes see psühholoog ka ei maksa, see tasub ennast kuhjaga ära.

                  Ahsoo, üks asi veel - kuna järgmisel aastal peaks aega hakkama olema rohkem, kui kunagi vähem, siis õnnestumise korral (aasta lõpuks midstakes) hakkan püüdma supernova elite vip taset. Tahaks olla esimene eestlane, kes sellega kakkama saab. Muidugi vaadates seda kasvulava, siis usun, et ma ei ole ainukene, kes seda järgmine aasta püüdma läheb :) Aga annan endast kõik, et see saavutada järgmine aasta kuna mis siin salata, rakeback on ikka väga suur osa profitist ja ei saa jätta seda võimalust kasutamata, et minu fpp kordaja oleks 2013 rohkem, kui x3,5.


                  Selle aasta graph kuni siiani:




                  Hakkan päevikut regulaarselt jällegi täitma alates tänasest, nii et stay tuned :)

                  Last edited by Kotkas1000; 10.05.11, 16:56.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #459
                    Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                    GL õpingutel, kindlasti +EV otsus.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #460
                      Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                      Rõõm näha päevikut elus jälle. Väga ilusad numbrid graafikul (Y). Kui küsida tohib vana oled ja mida õppima lähed ?
                      Julge otsus töölt ära tulla, aga kõrgharidus tuleviku mõttes on muidugi tähtis. Soovin edu edastistes tegemistes.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #461
                        Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                        Olen 29 ja õppima lähen TKTK-sse hoonete ehitust.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #462
                          Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                          Kunagi pole hilja õppida. GL.

                          Psühholoogi osa tundub põnev. Hoia meid siis kursis.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #463
                            Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Kui jooks on natukenegi hapra võitu, siis kannatus katkeb ja hakkan tegema lauslollusi. Näiteks ei suuda ma sellises olekus enam normaalselt mängida 3-betitud pottides. Ma ei usu mitte ühtegi vastast ja ma muutun väga isiklikuks kõigi suhtes, kes vähegi agressiooni näitavad.
                            Hehe, tuleb tõdeda, et ka endal on sarnane probleem kohati - kui sitt run on, siis kipuvad need herocallid ja muud fancy play'd vägagi sagedaseks nähtuseks kujunema.
                            Palju muidu sellise sample peale rb ka on?
                            Edu edaspidiseks.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #464
                              Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                              Väga huvitav lugemine.

                              gl Kotkas!

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #465
                                Re: Kotkas1000 - julge hundi rind on haavleid täis.

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Palju muidu sellise sample peale rb ka on?
                                Umbes täpselt 7000$ olen boonuseid välja kirjutanud endale sellel aastal.

                                Comment

                                Working...