[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #316
    Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

    Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    need jooned on suht viimane koht kus vigu otsida....
    Värvilisi jooni ikka tore vaadata ju.


    Aga edu Kotkas ja tugevat mindseti!

    Comment

    • onuark
      Pokkerihai
      • Oct 2009
      • 1760

      #317
      Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

      Kuradi kahju, et nii kehva run.
      Küll teed comebacki varsti nl200s!
      gl.

      Comment

      • Kihog
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 101

        #318
        Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

        Rõve run ikka. Aga küll välja grindid. Edu!

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #319
          Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

          Algselt postitas krayzie Vaata postitust
          need jooned on suht viimane koht kus vigu otsida....
          Joontes vigu ei otsi. Küsin lihtsalt huvi pärast, kuna limiitidest ülessepoole tulles on see joon koos limiitidega tõusunud. Nl10 ja NL25 pani kuristikk, NL50 juba natuke parem. NL100 praktiliselt BE ja NL200 sisuliselt pidevalt tõusev. Mõtlen lihtsalt, mis kamm on :)
          Samuti ma usun, et ei ole ka meeletu volumega mänginud. Laudu tavaliselt 6-8, kuna NL200 lihtsalt ei leia korraga rohkem ühtegi. Aega mõelda on küll ja veel.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #320
            Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

            Endalgi limiidist-limiiti tõustes non-sd joon tõusnud. Samuti hetkel NL100 põmst BE.

            "Move up, where they respect your raises!"

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #321
              Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

              suht jube jooks sul tõesti. vaatasin huvi pärast veidi ptr-st su käsi.
              QQ käsi 250BB-na deep oli suht julm. oli see vastane miski fish või ? või nii kõrgel käibki asi nii :D

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #322
                Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                see käsi on huvitav https://www.pokertableratings.com/re...ash=9484543907

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #323
                  Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                  Kui palju sa üldse callid? Ma mõtlen donkbete, flopi raisesid+turni jätkuagressiooni jms.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #324
                    Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                    Algselt postitas Fortune Vaata postitust

                    Otsisin selle käe ülesse ja kontrollisin, Starsist, kas on mingeid note. Ja hoppa, read olemas - "Laua paardumisel riveris teeb donkab õhuga AI 2 vastase vastu 80bb deep".
                    Usun, et antud juhul oli tegemist siiski kasumliku calliga ja tundsi, et mu A-high on piisav. Aga noh, kui ikka vastasele tahab see river ära tulla, siis pole midagi teha.

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #325
                      Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      suht jube jooks sul tõesti. vaatasin huvi pärast veidi ptr-st su käsi.
                      QQ käsi 250BB-na deep oli suht julm. oli see vastane miski fish või ? või nii kõrgel käibki asi nii :D
                      See käsi kriibib hinge siiamaani. Eile mängisin selle käe. Vastase 4-bet oli 23%, 4b range 2,4% 4,5K käe põhjal. Õigem oleks olnud juba pre nuppe teha, aga lootsin madalal flopil c-beti näol veel valuet saada. Lisaks AK puhul oleksin any A, K puhul flopis loobunud oma käest. Mina isoleerisin fishi oma suure 3-betiga ja uskusin tema 4bet rangeks olema antud momendil range alumise otsa.

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #326
                        Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Kui palju sa üldse callid? Ma mõtlen donkbete, flopi raisesid+turni jätkuagressiooni jms.
                        Hmm, toon välja mõned statsid NL200.

                        Flop fold vs c-bet - 41,9%
                        Flop vs raise fold% (see on vist, kui palju ma foldin , kui minu c-beti raisetakse??) - 36,5%
                        Turn fold vs c-bet - 26,8%
                        Kust ma leian fold to flop donkbet?? Ei leia kuskilt krt...


                        Krt, praegu ise neid statse vaadates, tundun olema ikka korralik callingstation. Eriti teeb murelikuks flop fold vs. c-bet raise. Ei taha vastaseid eriti uskuda ja callin tihti kehvema käega maha.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #327
                          Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                          Hmm.. ma just mõtlesin, et ehk oled ülearu agro ja üldse ei calli kunagi. Äkki flopi fold vs cbet on sellepärast nii madal, et paned koguaeg otsa? :)

                          Mitte, et ma midagi kritiseeriks. Niisama huvist... Aga suht vähe tundud tõesti foldivat.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #328
                            Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            ... mil üritasin vastase paremalt käelt maha saada 5-bet shovedes.
                            Kui käsi, millega sa 5bet shovesid ei mahu rangesse QQ+, AK ja vastane on regular siis sa lekid meeletult. Isegi QQ ja AK 5bet shove on nii tihti -EV mäng igas limiidis (seda isegi 2NL).

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #329
                              Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                              Joontes vigu ei otsi. Küsin lihtsalt huvi pärast, kuna limiitidest ülessepoole tulles on see joon koos limiitidega tõusunud. Nl10 ja NL25 pani kuristikk, NL50 juba natuke parem. NL100 praktiliselt BE ja NL200 sisuliselt pidevalt tõusev. Mõtlen lihtsalt, mis kamm on :)
                              Samuti ma usun, et ei ole ka meeletu volumega mänginud. Laudu tavaliselt 6-8, kuna NL200 lihtsalt ei leia korraga rohkem ühtegi. Aega mõelda on küll ja veel.
                              Mul alati langenud igas limiidis. Isegi HU-s on vaevu BE aga see vist sellest, et ainult bummide vastu mängin.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #330
                                Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kui käsi, millega sa 5bet shovesid ei mahu rangesse QQ+, AK ja vastane on regular siis sa lekid meeletult. Isegi QQ ja AK 5bet shove on nii tihti -EV mäng igas limiidis (seda isegi 2NL).
                                Kas seda isegi blindide mängus, kus väga tihti on vastaste 4-bet range 3%-4%? Seal peaks ju 5-bet bluff omal kohal olema?

                                Comment

                                Working...