[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #301
    Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

    Väga muhe!

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #302
      Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

      gl
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Murdock
        Grinder
        • Jun 2010
        • 690

        #303
        Re: Kotkas1000 - NL100 akudega kudekala suristamas

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Pean tunnistama, et see kuu on suht läbikukkumine antud volume juures. Kuu alguses tabas harilik swong ja nii ta läks. Aga praeguseks vist olen august välja saanud.





        August kokku:

        mänguline kasum: 2309$
        boonused: 1500$
        Kokku: 3809$
        Mis boonuseid sa saad starsis?
        Peale first deposit bonuse ma küll midagi ei saa(v.a stellar)

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #304
          Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

          Lihtlabane 100000 FPP-e eest ostetud 1500$ VIP reward bonus.

          Comment

          • Murdock
            Grinder
            • Jun 2010
            • 690

            #305
            Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
            Lihtlabane 100000 FPP-e eest ostetud 1500$ VIP reward bonus.
            kaua sa seda 100k punkte kogud? ega ometi kuuga pole see võimalik

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #306
              Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

              tema volüümi juures ja supernovana on väga võimalik

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #307
                Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                Kogu paar aastat ja sõidad Porchega ringi. ;D

                solid päevik!

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #308
                  Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                  Hommikupoolikud on kuldsed. Elu suurim võidetud pot, vastane oli gigamegavaal:


                  Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 8 players
                  The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                  SB: $160.00
                  BB: $656.90
                  UTG: $399.60
                  Hero (UTG+1): $421.70
                  MP1: $208.20
                  MP2: $133.30
                  CO: $200.00
                  BTN: $238.55

                  Pre Flop: ($3.00) Hero is UTG+1 with A J
                  1 fold, Hero raises to $4, 5 folds, BB calls $2

                  Flop: ($9.00) 9 Q T (2 players)
                  BB checks, Hero bets $8.00, BB calls $8

                  Turn: ($25.00) K (2 players)
                  BB checks, Hero bets $20.00, BB raises to $40, Hero raises to $120, BB calls $80

                  River: ($265.00) 3 (2 players)
                  BB checks, Hero bets $289.70, BB calls $289.70

                  Final Pot: $844.40
                  BB shows Q J
                  Hero shows A J
                  Hero wins $841.40
                  (Rake: $3.00)
                  Last edited by Kotkas1000; 06.09.10, 08:20.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #309
                    Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                    wow! nh sir!

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #310
                      Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                      Kõva sõna ju :)

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #311
                        Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                        Njah- NL200 lõppes fiaskoga. Kui ikka ei biidi, siis ei biidi. Kaardid tegid sellist jooksu viimase 8K käega, mida pole veel varem näinud. Kõik suured käed, kus läksin shohdownile said vastased oma oudid kokku ja ega siiun midagi suurt halada polegi. Ja eks siis loomulikult väiksed tildi probleemid, mille nahka kirjutan konkreetselt 2BI, mil üritasin vastase paremalt käelt maha saada 5-bet shovedes. Lisaks veel mõned hullud, mõttetud 3-barrel blufid. Olen kaotanud küllalt suure osa oma bankrollist, et NL100 tagasi ronida, et jälgida turvalist BI managementi ja üritada kuu ikka kuidagi plussi tagasi toimetada. Luban ise endale, et ennem NL200 ei torgi, kui olen 50BI jälle kokku kraapinud ja biidin NL100 vähemalt 2,5BB/100 järgimse 50K käe jooskul. Lisaks veel seda, et mäng on NL200 ikka teine maailm, kui NL100. Et ellu jääda peab olema skilli panna vastaseid rangele, millega nad floadivad enamikke floppe (pakun, et enamike fold to flop c-bet jääb sinna 40%-50% vahele) ja suutma otsustada kas 2 barrel on kasumlik või mitte. Nendes olukordades on vead väga lihtsad tulema. Teine teema on mängimine 3-beted pottides. Pead olema selles väga hea, et näidata head winratet. Ühe sõnaga ei ole mõtet sinna mütsiga lööma minna - mäng on väga raske.
                        Eks graafik viimasest kaardisurmast räägib enda eest:



                        Üks mõnus käsi ka viimasest sessist, mis lõi jala värisema ja külma higi otsa ette:

                        Tegu on euro lauaga. Btn megavaal mingi 70/30 statsidega. Teine vastane suvaline passivne donk. Ja niimoodi järjest need BI läksidki..... Käed lihtsalt EI PIDANUD.



                        Poker Stars $200.00 No Limit Hold'em - 8 players
                        The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                        MP1: $200.00
                        MP2: $200.00
                        CO: $117.00
                        BTN: $610.00
                        Hero (SB): $358.00
                        BB: $230.35
                        UTG: $202.00
                        UTG+1: $221.30

                        Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with K K
                        2 folds, MP1 raises to $6, 1 fold, CO raises to $22, BTN raises to $102, Hero raises to $358, 2 folds, CO calls $95 all in, BTN calls $256

                        Flop: ($841.00) 5 T 7 (3 players - 1 is all in)

                        Turn: ($841.00) 9 (3 players - 1 is all in)

                        River: ($841.00) A (3 players - 1 is all in)

                        Final Pot: $841.00
                        CO shows T T
                        BTN shows A Q
                        Hero shows K K
                        CO wins $357.00
                        (Rake: $2.00)


                        Kuu kokku momedil selline. Eesmärk on kuu lõpuks nulli tõmmata ennast NL100 ja 1500$ boonus vabastada ja see cashoutida.

                        Last edited by Kotkas1000; 12.09.10, 21:35.

                        Comment

                        • Supsti
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 863

                          #312
                          Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                          Päris valusa swongi on sisse löönud, aga küll välja tuled. Edu vähemalt

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #313
                            Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                            Algselt postitas Supsti Vaata postitust
                            Päris valusa swongi on sisse löönud, aga küll välja tuled. Edu vähemalt
                            Aitäh!!! Ma tean, et ma tulen sealt välja!!!!
                            Muuseas, Supsti, mis teil non-sd joon NL200 teeb? Kas kihutab ka otse ülesse?

                            Comment

                            • Supsti
                              Grinder
                              • Dec 2008
                              • 863

                              #314
                              Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                              Mul on täiesti be, hot runi ajal jookseb natuke üles, sitt jooks, siis jälle alla.

                              Comment

                              • krayzie
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 706

                                #315
                                Re: Kotkas1000 - NL200 squeezidega võitlemas

                                need jooned on suht viimane koht kus vigu otsida....

                                Comment

                                Working...