[NL,PL 200-1000 FR] Kotkas1000

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #16
    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

    okok .....kusjuures ise mängin FTs

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #17
      Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

      Vahepeal natuke vett merre voolanud ja mõned asjad oma plaanist teoks tehtud.

      -Soetasin legaalse HEM´i
      -Tegin sissemakse starsi, 150$


      Kui sissemakse oli tehtud, alustasin kohe NL10 cashis proovimist. Paugutasin alguses 8 laual ja esimesel päeval tundus, et kas tõesti nii lihtne see ongi. Raha tuli kolinal koju. 6000 kätt ja +90$. Aga siis tuli mingi jama sisse ja hakkas asi allapoole kiskuma. Tänaseks olen jõudnud sinna tagasi, kust alustasin. Esmapilgul tundub, et downswingi põhjuseks on läinud mõningane actioni puudumine ja üldiselt sitemaks muutunud kaardijooks. See omakorda tekitab viha ja tagasitegemise tunnet, mille tõttu hakkad mängima üha loosemalt, mis omakorda tähendab sitemaid lehti ja sellega seodnuvalt sitemaid tulemusi. See kajastub ka välja toodus statsides. Muidugi ükski pocketpair enam ei hiti ja kõik pocket AA saavad preflop AI minnes valusalt vastu pükse. Aga see peaks olema mööduv nähtus nagu ma aru olen saanud. Võtan nüüd aja maha natukeseks, vaatan EstPatricku NL10 õppevideot ja üritan rahuneda. Keegi targem võiks mu statse vaadata ja öelda, kui midagi väga väära silma hakkab. Lootust maha matnud ei ole ja järgmise sessi ajal katsun taasleida disipliini. Kui veel allapoole kukun, siis olen varsti mudas omadega ja isu võib ära kaduda.

      Lisan graafiku:




      Ja statsid:





      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #18
        Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

        Oi kurja, mingid ilgelt suur valge osa on iga pildiuga kaasas. Vabandan. Kui aega leina, siis korrigeerin pilte ja ka postitust.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #19
          Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

          Algselt postitas Kotkas1000
          Oi kurja, mingid ilgelt suur valge osa on iga pildiuga kaasas. Vabandan. Kui aega leina, siis korrigeerin pilte ja ka postitust.
          pane pildid spoilerisse

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #20
            Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

            Kaotavatel sessidel oled päris palju looseim ning ka agro faktor on väiksem. Mindset korda ja siis edasi.

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #21
              Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

              Olin sinuga ühes NL10 lauas ja sa olid u 25/16... päris palju käisid floppi piilumas.

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #22
                Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                Oijahh, ikka oli vaja veel laudadesse ronida. 1,6K kätt ja veel -1BI.
                Ebanormaalne kaardijooks. Ei hittinud vist pocketpairieda MITTE ÜHTEGI kolmikut. Ütleme nii, et nüüd saan aru, mis asi see tilt on :(

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #23
                  Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                  "Ma tean, mida te tunnete!" ;D

                  Ega minulgi eilne päev just rõõmupidu ei olnud. Krt ükspäev tõmbad kiirelt sirgjoones üles, teinepäev küngastega alla tagasi. Üldiselt küll tõusev joon aga no ikkagist.

                  Eilne parim näide... NL5 , mul preflop AA, villain KQ. Mõlemad AI , pot üle 10$
                  Flop xyz pudi.
                  Turn K
                  River K

                  Arva ära kellele pot KKK eest läks... F!

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #24
                    Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                    Harige lolli - kes on "villain"?

                    Natuke analüüsisin enda käsi ja avastasin, et olen ikka räigelt maksnud igast tõmmete eest. Oddsid nagu on lubanud callida, aga kui ükski kord täisa ei saa soovitud kombinatsiooni, siis lõpuks hakkab asi hapuks minema. Pärast katsun mõned käed postitada.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #25
                      Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                      kui te teete screenshoti vms asja oma statidest ja salvestate selle jpg'na.. palun võtke see sama asi uuetsi paintis lahti.. ja vedage paintis alt ja paremalt servast siniseid punkte pidi pilt väiksemaks.. ehk õigesse suurusesse.. hetkel on teie pildid valget tühja ala täis..

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #26
                        Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                        Algselt postitas Kotkas1000
                        Harige lolli - kes on "villain"?
                        Mängija kellega lauas oled ja kelle vastu mängid ehk vastane ühesõnaga.

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #27
                          Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                          Ei aita mind ei ussi-püssirohi ega ranka tabel. Täna veel 414 kätt ja -23$. Olin nii nit, et endal läks ka süda pahaks. Statsid 11/6/3. Täielik hämming ja aru ma ei saa, mis värk on. On kellegil mingeid ettepanekuid? Kas keegi äkki viitsib mu käed üle vaada vms.? Ei oska enam midagi teha. Laudasid ka ei julge lahti teha, jään viimasestki ilma. Kurb, väga kurb :(

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #28
                            Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                            Pane käed üles ja uurime ning puurime

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #29
                              Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                              full ringi mängides on vpip 12 ringis suht ok, eriti madalatel limiitidel. Nittima peabki sellistes limiitides. Kõrgemale jõudes tuleb mängu avama hakata.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #30
                                Re: Kotkas1000 - üritab teemat lahti arutada.

                                limbi vähem
                                11/9 oleks solid.
                                ei ole ju vaja limp callida. seda esiteks.

                                aga see ei ole kindlasti ainus põhjus miks su tulemused miinusesse kisuvad. näita käsi

                                Comment

                                Working...