[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7036
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ma kulutan seal max 1 minuti ja kirjutan esimese asja mis pähe tuleb, täpsustada ka ei viitsi.
    max 1 minut? see on max 15 sekundit. vihjed: 4k, detailne, "isuäratav", "reklaam", annab juba häid tulemusi.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7037
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Priva siin salaja ka sisenenud vist miski datinguärisse.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #7038
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Ja uus toode pidi müüki tulema:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Kodus tehtud

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7039
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Kodus tehtud
          Ma ju räägin, et ostsin uue toote ja tegin just hiliseid lõunasnäkke. Kuna uus telo, siis tegin ka kiirelt pildi (tegelt postitasin selle pildi Delfi naistekasse).

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7040
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Türil käidud Silveri, Artsi ja Kakaga nagu niuhti. Sai nalja ja Kaka grindis veel 400nl+ rolli tagasi.




            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #7041
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Hoy ranka, mul 2x aastas see küsimus ja ei tea kunagi vastust. Kaua pokkerisaitidel võtab aega, et selllele tür*******unud kellakeeramisele järgi jõuda (eeldan toodzer ka se nädal 21.00 algus ) ?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7042
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Hoy ranka, mul 2x aastas see küsimus ja ei tea kunagi vastust. Kaua pokkerisaitidel võtab aega, et selllele tür*******unud kellakeeramisele järgi jõuda (eeldan toodzer ka se nädal 21.00 algus ) ?
                Pakun, et need kohalikud turniirid, juba järgmine kord korras s.t. TPS algab ikka kolmapäeviti 20.00. Kolmevõistlus, kuna oli varem üleval, siis seekord 21, kuid järgmine kord 20. Ja kõikide teiste turkade sama. See on mu kerglane pakkumine.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7043
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Vaatasin ühe Vene haavatud sõjaväelase (Vitali) videot ja ta räägib "tänapäevasest" sõjast.

                  Seal ta räägib, et "käsirelvade" lahingusse ei jõuta. Tormijooksutest lumpenid ei saa isegi lähedale, vaid seisavad silmitsi 90km/h lendavate droonide, kobarpommide, suurtükkidega. Ja kuskile varjuda ei ole.

                  Vitali sõnul ei ole jalavägi (Vene jalavägi) tänapäeva lahingutegevuseks valmis ja üldine pilt erineb hoopis sellest, mida arvatakse olema. Pole enam tavapärane sõda ja just seepärast käsirelvade kaugusesse ei saagi.

                  Ja ainus viis edeneda ongi hakklihamasinataktika - puhtfüüsiliselt murtakse läbi, sest Ukraina pool ei jõua niipalju droone välja lasta ja mürske tulistada, kui Vene pool oma mehi peale (surma) saadab.

                  Kaotused on massiivsed.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7044
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Peale selle ei lasta enam haavatuid minema ja üleüldse, kui oled lepingu sõlminud, siis enam sealt taganeda ei saa. Surm või "võit" ja viimast teame kõik, et ei tule.

                    Lihtsalt Venemaa võib saad sellise taktikata mõned km2 maad juurde ja kõik. Ka rahadega huiatakse mõnuga. Keeldutakse tunnistamast, et mees on vigane ja võitlusvõimetu ning seoses sellega mingit raha ei saa.

                    EDIT:
                    Lisan siia ka ühe võitleja AI tõlke

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7045
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Tra ma ei saagi aru, et kas see probleem on neil seal suuremaks läinud, sest neid videoid on massiliselt või lihtsalt ongi kogu 3-aastase perioodi peale kokku kogutud need videod ning mulle tundub, et probleem on massiline. Kuid videod tunduvad värsked, viimastel nädalatel tehtud.

                      Ja ausalt öeldes inimesena on neist natukene kahju, sest kui neil oleks see teadmine olnud, mis praegu, poleks nad rindele elu sees läinudki ja seoses sellega võiks sõda olla ammu läbi. Teisalt isegi teadmatus ei õigusta teise riiki tungimist või vähemalt kaasa aitamist teise riiki tungimisel.

                      Läbiv on ka see, et see keskmine võitleja, kes värvatud, on silmnähtavalt ühiskonna madalkiht. Hambutud, armilised, kõverate ninadega, ära joonud nägudega.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7046
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #7047
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Ma pole teenistuses olnud,aga miks mitte nagu kambaga lõpetada see vend?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7048
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ma pole teenistuses olnud,aga miks mitte nagu kambaga lõpetada see vend?
                            Well-well-well. See vajab natuke pikemat selgitust.

                            Kõige enne, kui sa satud Vene poolel "lepingulisena" rindele lumpeniks (nagu nad videos on), siis on sul ainult üks tee: surm. ?

                            Võtamegi läbi siis need võimalikud stsenaariumid. Sind saadetakse tormijooksule - surm ?. Võid ühe üle elada, aga sind saadetakse uuesti ja uuesti kuniks lõpuks tuleb lõpp ?

                            Kui käsku ei täida (kood 500), siis nullitakse sind ära (hukatakse ehk surm ?). Hukkamine, kas siis maha laskmise teel või seotakse väljal puukülge ning omade või ukrainlaste droon teeb lõpu peale.

                            On ka veel nii öelda "auk". Kui komandör ei taha 500-ast hukata, siis saadab ta auku. Suvaline punker kuskil tagalas, kus redutat ilma riiete, toidu ja veeta päevi. Öösel korra tehakse uks lahti ja saad paar lonksu, aga seal siis sa külmetad ja oma otsa leiad ehk surm. ?

                            Kui saadki välja, siis oled ümberkasvatatud ja lähed ikka tormijooksule ning teame, mis seal on see lõpp - surm ?

                            Kui saad haavata, siis saad korra laatsaretti, aga kaua seal ei ole ja viiakse uuele jooksule. Isegi ratastoolis saadetakse, rääkimata karkudest.

                            Lepingust taganeda ei saa. Isegi kui oled oma aja ära istunud, levib palju kaebevideoid, kus öeldakse, et enne sõja lõppu ei lähe sa kuskile. Muuseas. Raha nad ka ei saa, dokumente pole.

                            Seepärast Vene sõdurid ka enesetappe teevad. Kõnnivad põõsasse, loevad palve, lasevad end maha. Väga võikad videod, kuidas ajusid lendab. Reaalsus.
                            ---

                            Nüüd võttes seda kõike arvesse, siis igasugune vastuhakk tähendab koheselt surma. On ainus ja ainus lootus ellu jääda - saa komandöriga hästi läbi ja maksa talle ning palveta, et ta sind tormijooksule ei saadaks.

                            See on ainus võimalus. Seega vastuhakk on kindel surm ja see ei tule kõne allagi. Sama hästi võiksid ennast siis ise maha lasta.
                            ---

                            On tegelt veel üks võimalus. Anda end ukrainlastele kätte, aga kardan, et lumpenitele on palju valetatud ja lisaks on nad nii ära hirmutatud ning teavad, et kui tuleb vangide vahetus, siis läheb neil halvasti.

                            Kõige parem oleks see, kui tead mingit infot, annad ukrainlastlee end üles ja ütled, et ma tean sellist ja sellist asja, aga enne ma teile ei ütle detaile, kui lubate, et mind vangide vahetuses välja ei anna ning annate täiesti uue ID.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7049
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Panen veel ühe video. Need videod seotud. Komandörid ja juhid on Vene armees väga jõhkrad tegelased. Retsidivistid. Kui kedagi likvideerida, siis tuleb nad kõik korraga likvideerida. Nii lihtne see on. Mingit halastust nad ei näita.

                              Ma ei mäleta selle komandöri nime, aga antud tegelane on väga räige rets. Ja ongi endised kurjategijad ja neid valita sinna lampi. Reaalselt nad ei hooli mitte kellestki. Kõik, kes vastu hakkavad on "500" ja lastakse maha. Ülejäänud saadetakse surma.

                              Nende jaoks inimese elu on väärtusetu. Seetõttu on natuke inimlikult kahju nendest sõduritest, sest nad on tegelikult pettusega kohale meelitatud ja selle pettuse hind on surm.



                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7050
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                No kui mul kindel surm ja komandör munn ,siis samahästi viimne õlekõrs võikski olla üks munn ära koksata. Siuke banzai move,omasid ka maha lasta muuseas,et jumala eest piinamisele ei viidaks-vaid seal samas mind masinast läbi lastaks.

                                Comment

                                Working...