[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6991
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas privador Vaata postitust
    Ja ma sõbraga arutasin just, et tema läheb metsa kui sõda. Kas meil ikka sama asi nagu 40-ndatel? Tänapäeval vist saavad andurid su mestast igalt poolt kätte? Sul pole kuksile peita.
    Lisan ühe video veel, mis ongi metsaga seotud.

    Siin UA droon lendab läbi tiheda metsa venelaste droonioperaatori kaeviku juurde. Videos on ka näha, kuidas Venemaa kasutab Ukraina okupeeritud aladel Starlink ühendust droonidega opereerimiseks.

    Ei ole see mets turvaline ja mida aeg edasi, seda kaugemale ja sügavamale lennatakse. Piisab lihtsalt sihtmärgist ja kui on soov, siis kätte ta saadakse.

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #6992
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      ega jah karm, Ma ei tea, mis laenguid see droon kannab, aga isegi kui saad riivamisi pihta oled ilmselt sõjavõimetu-haavatud
      Ala üle võtta ikka jube raske.Ehk siis ründajate kaotused meeletud.
      Kõige hullem, kui kaitsemin ostabki miljrdite eest täiesti mõttetut kraami.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6993
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        ega jah karm, Ma ei tea, mis laenguid see droon kannab, aga isegi kui saad riivamisi pihta oled ilmselt sõjavõimetu-haavatud
        Ala üle võtta ikka jube raske.Ehk siis ründajate kaotused meeletud.
        Kõige hullem, kui kaitsemin ostabki miljrdite eest täiesti mõttetut kraami.
        Kõike, mida vaja. Kui alguses tavalisi miine ja käsigranaate, siis nüüd juba spetsiaalselt droonide jaoks ehitatud moona (eelmistes videodes oli näha ka midagi napalmi, süütepommi taolist). Lisaks videotest on näha, et ilmselgelt on plahvatusjõud läinud oluliselt tugevamakas.

        Järgnevad videod võivavad sisaldada häiriviat graafilist sisu
        ---

        Selles videos näeme täpsust. Ma ei oska kõrgust hinnata, kuid ikka väga kõrgelt kukutatakse miin väga täpselt. Teises episoodis näeme, et miin kukub küll mööda, kuid lööklaine on piisav, et kaks vastasvõitlejat pikali kukutada.

        Lööklained ja killud ei ole enamasti surmavad, kuid piisavalt, et vastast vigastada. Sellest ka selles X-i postis olevad vene võitlejad räägivad, et Kurskis sai haavata 1200 venelast päevas, kellest 5% surmavalt.


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        ---

        Selles videos on kaks vastasvõitlejat punkris. Droonid teevad suurepärast tööd, et nad punkrist välja ajada. Koheselt toimub napp pääsemine, kui Kamikaze drooni lõhkepea ei aktiveerunud. Varjutakse hoonesse, kuid ka see enam ei paku mitte mingisugust kaitset. Jätkatakse kuniks sihtmärk on kahjutuks tehtud.

        Video illustreerib, et kuskil käepärasest varjendis ja punkris pole turvaline olla ning ka seda, et droonid on nii odav kraam, et kahe lihtvõitleja jaoks võib neid raisata sisuliselt piiramatu hulk - niipalju kui vaja, et ülesanne ära täita ning lisaks kui droon lendab hoonesse, siis näha on drooni plahvatusjõudu.

        Selles videos muideks vastane reetis end sellega, et keldris ukse sees on näha kaltsu, millega üritati end varjata. Poleks seda olnud, poleks neid avastatud. Videos peaksid olema siis vastaspoole droonioperaatorid. See muidugi näitab ka seda, et reaalselt kogu lahinguvälja skänneeritakse ja otsitakse vastast.

        NB! Sisaldab graafilist sisu.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        --
        Ja viimane video. See video iseloomustab niiöelda "massi". Isegi, kui punt jookseb laiali, on taevas sisuliselt droonidest must, et saadakse lõpuks kõik kätte. Täpsus, kiirus ja droonioperaatorite omavaheline koostöö ja täpsus on muljetavaldavad. Vastasel ei ole lihtsalt võimalust.

        See üldse iseloomustab ka olukorda, kust võib läbi otse kontakti käsirelvast pihta saada. Juhul, kui juhtub, et mõni vastane jääb kaevikupunkris siiski märkamatuks ja omad jõud lähevad positsioone üle kontrollima, siis see on üks väheseid kohti tänapäeva lahinguväljal, kus otsekontaktini võidakse jõuda. Hirmunud ja nurka aetud vastane, kes keeldub allaandmast, avab siiski viimases hädas tule.

        Taaskord video võib sisalda häirivat sisu.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        ---

        Lisaks. Üks pilt tänapäeva lahingutaevast.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Pildil ei ole kurikuulsad Bangkoki tänavakaablid (vaesed kaalibkutid):
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Vaid pildil on fiiberoptilise kaabli drooni kaablid. Kui venelased need esimesena kasutusele võtsid, naersid Ukraina kindralid venelased välja, et juhtmega lahinguväljal.

        Kui aga hakkas tulema tänu nendele Ukraina poolel kaotused, võtsid ukrainlased ka kibekiirelt fiiberoptilised droonid kasutusele.

        Nende droonide eelis on see, et neid ei saa elektroonilise sõjapidamisega segada, mis on tänapäeval lahinguväljal samuti väga tähtis.
        --

        Kokkuvõte. Need videod ei ole erandid, vaid reeglid ja pole mõtet arvata, et ainult Ukraina kangelased suudavad seda. Ei. Ma ei hakka venemeelseid videoid siia toppima ega kuidagi promoma ning veel vähem mõne kanali linki andma, kuid täpselt sama on ka vastaspoolel.

        Teisisõnu. Tuleb aru saada, et vastaspool on sama täpne ja sama osav droonides ning see peaks meile muret tekitama. Ainus viis sellel vastu saada, on omada samasugust täpsust, droone ja paremat kaitseinventari nende vastu (droonikindlad punkrid laadimisvõimekusega! ja drooni vastuvõtu ja väljalaske lüüsidega).

        Meil oleks mugavalt aega selleks valmistuda ja on ka vahendid olemas ning oleksime seetõttu ääretult turvalises riigis. Vastasel juhul ei pruugi meil olla võimalust, nagu selle posti viimases videos.

        Aitas vist droonidest, kuid nüüd need viimased postitused ilmestavad, et miks ma olen siin viimased paar kuud räigelt droonidest jauranud. Ülivõimsad relvad ja samas oleks meie 100 protsendiline kaitse jõhkra heidutuse näol.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #6994
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Ja, et pokkeriblogi oleks. Teinud siin $55 sitakaid, et saada pilet $525 WSOPC ME-le ($10M GTD). Õudne, kui kehvalt saab sitakatel joosta, aga ütleksin, et need Oly sitakad on ikka formaat, mis südame põksuma paneb.

          Kas just põksuma, aga vihale, tilti ja karjuma ajab küll. Meeldib. Tekitab pinget ja vähemalt annab pokkerimõnu, et midagi läheb korda ja ei ole tuim grind.

          Lõpuks pileti ka sain, aga pidu seal pikalt ei kestnud (KK vs AK PF AI), kuid mõtlen, et teen võib-olla veel mõned sitakad ning annan ühe võimaluse veel.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #6995
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Kui palju sa raha paned sisse 525 pileti saamiseks. Huvitav oleks teada. Seal vist overlad pole

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #6996
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Kui palju sa raha paned sisse 525 pileti saamiseks. Huvitav oleks teada. Seal vist overlad pole
              Ei. Overlayd ei ole. Saad 55k chippi ja saad edai. Sain seitsmendaga edasi, sest eelmised ikka ramedate cooleritega out ja mitu korda pm. bubble seeetottu.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #6997
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ei. Overlayd ei ole. Saad 55k chippi ja saad edai. Sain seitsmendaga edasi, sest eelmised ikka ramedate cooleritega out ja mitu korda pm. bubble seeetottu.
                aga kus see edge siis tuleb? Teed seda addonn trikki? V lähed lihtsalt mänguga, sest paljud kusksil freerollidelt alt tulnud ja tase nõrk?
                Ma ütlen ausalt ise küll ei viitsiks ilma overlayta regudega madistada või noh kui see konsentratsioonon liiga suur

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6998
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  aga kus see edge siis tuleb? Teed seda addonn trikki? V lähed lihtsalt mänguga, sest paljud kusksil freerollidelt alt tulnud ja tase nõrk?
                  Ma ütlen ausalt ise küll ei viitsiks ilma overlayta regudega madistada või noh kui see konsentratsioonon liiga suur
                  Rege seal küll ei ole... GGs, kui piketi võidad, siis pole ju mõtet rohkem mängida, kuna järgmise piletiga kaotad rake. No kindlasti rege on, kuid pigem vähe.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6999
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    ?‍♂️?‍♂️?‍♂️

                    Tulevane energeetikaminister Andres Sutt (Reformierakond) räägib, et kõrgete energiahindade peamiseks põhjuseks on see, et meil on liiga väga kodumaist tootmisvõimsust.

                    Olen sellega päri, kuid kuulake nüüd, mida ta lahendusena pakub.

                    Lahendusena ta pakub, et tuleb rajada rohkem tuuleparke! Toomisvõimsusest on puudu meil siis, kui ei ole regioonist tuult (ja ka päikest) ja nüüd ta tahab rajada veel rohkem tuule - ja päikeseparke!

                    Kus mõistus on? Tuulepargi rajamisega tekitad tuult juurde ja päikesepargi rajamisega paneb päikese paistma?

                    EDIT: Ja kuidas ajakirjanik ei mõista seda sama küsimust küsida, et kuidas on see lahendus?! Edaspidi ma linke sellisele prahile ei pane.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7000
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      LOL. Oli ka hea võrdlus: "Kui sul konto tühi, siis ei aita see, kui pangaautomaati raha juurde panna" ja see võrdlus on 100% asjakohane. Seda ju "poliitikud" teevadki hetkel ja kuidas sellest inimesest aru ei saa.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7001
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Ja nii Poola kui ka Leedu on andnud teada, et nad plaanivad mineerida piiri Venemaaga ja Valgevenega. Miks ei kuule sama Eestilt ja Lätilt. Selline kilp peaks olema ühtne.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #7002
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ja nii Poola kui ka Leedu on andnud teada, et nad plaanivad mineerida piiri Venemaaga ja Valgevenega. Miks ei kuule sama Eestilt ja Lätilt. Selline kilp peaks olema ühtne.
                          Tullakse läbi eesti ??

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7003
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Tullakse läbi eesti ??
                            Kusjuures, kui teised oma piirid heaks ehitavad, siis kui soovitakse midagi testida, siis ikka kõige nõrgemast kohast.

                            Aga ju tänasel valitsusel, kuhu saavad ka Eesti suurimad staarpereastidest esiuhhuud ja ebateaduse levitada, on paremat teha:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7004
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Kiiret statistikat Donbassi vaherahudest...

                              Between 2014 and 2022 there were 29 ceasefires, each agreed to remain in force indefinitely. However, none of them lasted more than two weeks.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #7005
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Taaskord droonivideo. Kokku kasutati kolme drooni: esimesega paisati venelase mootorrattalt maha, teisega likvideeriti ta lõplikult ja kolmandaga hävitati mootorratas.

                                See video iseloomustab droonide efektiivsust kui ka seda, et neid ei hoita kokku üksikvõitlejate kahjutuks tegemiseks kui ka odavsõidukite hävitamiseks.

                                Lisaks ka seda, et enam ei pruugita liiguda kolonnides ega kasutata soomustehnikat, vaid mida kiirem ja manööverdamisvõimelisem on sõiduvahend, seda parem.



                                Lisaks üks droon siis jälgib pidevalt ülevalt (tõenäoliselt on neid rohkemgi)

                                Comment

                                Working...