[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #6631
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Hakkas pihta! USA ametid järjest saadavad kirju välja, kus need kümned kui isegi mitte sajad tuhandeid, kes olidki DEI/DEIA eest vastutavad ametnikud (sisuliselt Liisa Pakosta ekvivalendid ja muud soovolinikud) saavadki kinga. Parasiidid, kes tegelesid pseudoprobleemidega, samas omasid räigelt võimu ja kulutasid metsikult avalikku raha.

    Need ametid ja ametkonnad ei olnud muud kui muidusööjate armeed, mille kombitsad olid laienenud juba ka erasektorisse. Poleks olnud kaua, kui kombitsad oleksid ka seadustesse (näiteks tööseadus) jõudnud. Suurtes ettevõtetes ju diversity koolitused töötajatele olid juba standard.

    Aga nüüd lõppude-lõpuks ehk saabki see üks paljudest hullustest läbi.
    Epler tegi ka kõnepuldis hea kõne sellest woke-st, kahjuks ei oska klippi anda, kuna nägin seda instagram reelis kuskil.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6632
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Toodz laivis: https://www.twitch.tv/toodz

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6633
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Oh, milline donk. Pole anagramm, aga keda mõtlen?

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6634
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Oh, milline donk. Pole anagramm, aga keda mõtlen?
          Anna vihjeid juurde,siin võib 3/5 eestlasi nii väikses raamistikus olla.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6635
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Vihje on selles, et käisin eile joomas.

            Aga nüüd on see, et julm pohmell ja keegi seetõttu rahvaka ning PLO uudiseid (meistrid) täna ehk ei kirjuta. Lihtsalt ei liigu näpud. Eilsed joomarluse vaktsiinikahjud nii suured, et mõtisklen siin külakohvikusse minna ja üks hea tõhustusdoos peale teha. Äkki hakkab parem :D See lükkab ka uudiseid edasi.

            Seega mõtlen tõsiselt kellegi peale, et peaks kedagi päriselt ka palkama, et need jooma-augud täita ja neid auke tegelt hakkab veel tulema seoses suurenenud töökoormusega.

            Vabatahtlikke? :D

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6636
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Ma soovitan jätkana seda alkovabaprojekti ??üks mure vähem

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6637
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Ma soovitan jätkana seda alkovabaprojekti ??üks mure vähem
                Jep. Muidu olen nagu nemad, et muretsen, et kuidas ots-otsaga kokku tulla.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #6638
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Ja muidugi esimeses juhtlõigus:

                  Käesoleval aastal tõusevad Eesti kõrgemate riigiteenistujate kõrgeim palk 9720 euroni, mida hakkavad saama 1. aprillist nii president Alar Karis, riigikogu esimees Lauri Hussar kui ka riigikohtu esimees Villu Kõve. Samas on peaminister Kristan Michal sunnitud leppima madalama palgatõusuga ja saab aprillist alates 9007 eurot.

                  On SUNNITUD LEPPIMA!!!!

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #6639
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Ja muidugi esimeses juhtlõigus:

                    Käesoleval aastal tõusevad Eesti kõrgemate riigiteenistujate kõrgeim palk 9720 euroni, mida hakkavad saama 1. aprillist nii president Alar Karis, riigikogu esimees Lauri Hussar kui ka riigikohtu esimees Villu Kõve. Samas on peaminister Kristan Michal sunnitud leppima madalama palgatõusuga ja saab aprillist alates 9007 eurot.

                    On SUNNITUD LEPPIMA!!!!
                    ma lööks tagasiastumise letti, kuidas on võimalik 9 tuhandega eestis ära elada ? :(

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6640
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      ma lööks tagasiastumise letti, kuidas on võimalik 9 tuhandega eestis ära elada ? :(
                      9000 nibib-nabin, kui oleks juba alla selle, siis kindel pauk. Aga näiteks see 9007 eurot, peaministri poolt, et kui ta päriselt ka sellega edasi töötab - respekt! Müts maha!

                      Sellist patriootlikust on ikka Eestis vähe. Üldse väga vähe, kes viitsiks sisuliselt nii rasket tööd sellise pisku eest teha.

                      Veelkord respekt talle ja neile!

                      E: Üldse respekt kõigile neile kõikidele....

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #6641
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        9000 nibib-nabin, kui oleks juba alla selle, siis kindel pauk. Aga näiteks see 9007 eurot, peaministri poolt, et kui ta päriselt ka sellega edasi töötab - respekt! Müts maha!

                        Sellist patriootlikust on ikka Eestis vähe. Üldse väga vähe, kes viitsiks sisuliselt nii rasket tööd sellise pisku eest teha.

                        Veelkord respekt talle ja neile!

                        E: Üldse respekt kõigile neile kõikidele....
                        ma võtaks kogemuseta noori parem sellistele ametitele, otse koolipingist. Need pidid kahe tonniga rahul olema.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6642
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                          ma võtaks kogemuseta noori parem sellistele ametitele, otse koolipingist. Need pidid kahe tonniga rahul olema.
                          Ma arvan, et nii tehaksegi. Õigemini olen päris kindel.

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #6643
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma arvan, et nii tehaksegi. Õigemini olen päris kindel.
                            kui oled ise aktiivne ja püüdlik, tuleb teine 9 tonni ka ümbrikus vast.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #6644
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Ja muidugi esimeses juhtlõigus:

                              Käesoleval aastal tõusevad Eesti kõrgemate riigiteenistujate kõrgeim palk 9720 euroni, mida hakkavad saama 1. aprillist nii president Alar Karis, riigikogu esimees Lauri Hussar kui ka riigikohtu esimees Villu Kõve. Samas on peaminister Kristan Michal sunnitud leppima madalama palgatõusuga ja saab aprillist alates 9007 eurot.

                              On SUNNITUD LEPPIMA!!!!
                              Tegelikult need riigipalgad on ikka väga tummised. kui palju peab ettevõtja nn õhust raha tegema, et endale nt 5 tonni palka maksta... Nad tahavad veel makse tõsta, et riigipalku tõsta...

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #6645
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Seda vist ametlikult veel ei saa öelda,aga 14-15 märts tartu meistrikad(analoog räpinale,probz rohkem mängijaid though)-ajate jälle auto kokku? Melu suht sama olnud ajalooliselt,räpina rahvas nagunii kohal ka. Equador ja ranka saavad samas majas toa otse võtta,ei pea diivanil kallistama. Mulle juba öeldi,et tööle(pole veel kindlat jah-sõna öelnud)-a kui hea kaader kohal,siis tahaks pigem mängija olla seekord.

                                Comment

                                Working...