[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6451
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    See on kindlasti 2024. aasta parim tarkus

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #6452
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Ei tea kui palju "kaitsetahe" langes pärast covidit. Minul läbi elutee langenud ta nulli tänaseks päevaks. Viimane punkt oligi see,et eraomandit kui sellist ei eksisteeri,vb ainult juriidilises keeles-mitte praktikas. Nüüd veel eraomandi lisamaksustamine ainult kinnitab mu arvamust,et vabadustest võime ka rääkida ainult kaunites artiklites-kusjuures narratiiv alati see,et vaadake põhja-koread ,või venemaad. Ise liikumas samas suunas...
      Aa vabadustest veel rääkides,see kindlasti annab kindlustunnet juurde:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #6453
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Ei tea kui palju "kaitsetahe" langes pärast covidit. Minul läbi elutee langenud ta nulli tänaseks päevaks. Viimane punkt oligi see,et eraomandit kui sellist ei eksisteeri,vb ainult juriidilises keeles-mitte praktikas. Nüüd veel eraomandi lisamaksustamine ainult kinnitab mu arvamust,et vabadustest võime ka rääkida ainult kaunites artiklites-kusjuures narratiiv alati see,et vaadake põhja-koread ,või venemaad. Ise liikumas samas suunas...
        Aa vabadustest veel rääkides,see kindlasti annab kindlustunnet juurde:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Mul on raske üheski punktis vastu vaielda või midagi lisada.

        Nii palju lisaksin, et relvad ei sõdi ja riike ei eksisteeri. Relva võtavad kätte need, kes tahavad kaitsta oma isiklikku kodu ja vaatamata rahuaja definitsioonile moodustavad riigi siiski need, kes tahavad kaitsta oma kodu.

        Kui ei ole kedagi, kes seda kodu kaitseks, ei ole kedagi, kes kaitseks ka seda küla, alevit ja asulat. Paraku see küla moodustubki kodudest, samamoodi nagu need külad, alevid, alevikud ja muud asulad moodustavad vallad, mis omakorda maakonnad ja maakond riigi.

        Meil võib olla siin riigis kogu maailma arsenal, kuid kui pole kedagi, kes seda kätte võtaks, on see kõik mõttetu. Teisisõnu. Arvates, et mingi julgeolekumaks on lahendus, siis seda ei ole. Lahendus on meie endi tahtest ja paraku nagu söönlusikast ütles, siis see tahe pidevalt lahjeneb või ongi muutunud olematuks.

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6454
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Ma nii palju lisaks ka et,kui veel sunniga hakata saatma siis eestis rindele ,kui läheks jamaks.... need seaks ka kõik motiveeritud ohtu rindel.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6455
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
            Ma nii palju lisaks ka et,kui veel sunniga hakata saatma siis eestis rindele ,kui läheks jamaks.... need seaks ka kõik motiveeritud ohtu rindel.
            Kõige räigem asi, mis olla saab, ongi rindesund. Samal põhjusel peaks olema ajateenistus rangelt vabatahtlik ja ajateenistus on motivatsioon, mitte sund ning mingil määral ka peegel päris ühiskonnameelsusest.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #6456
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Kõige räigem asi, mis olla saab, ongi rindesund. Samal põhjusel peaks olema ajateenistus rangelt vabatahtlik ja ajateenistus on motivatsioon, mitte sund ning mingil määral ka peegel päris ühiskonnameelsusest.
              Ma ei oska valida otsingusõnu kuidas googeldada,aga mäletan õrnalt,et eestis pidi "uuringute" järgi olema väga kõrge kaitsetahe ja see% pidi päris suur olema,kes ennastohverdavalt snapiks püssi kätte haaramise. Väga vabandan,et minu subjektiivse arvamuse järgi see "uuring" puhas lobijutt. Tahaks teada kes olid uuringu subjektid ja kui suur oli sample. Tegelt vabatahtlike % iga aasta ajateenistusse näitabki kõige õigemini kaitsetahet,mitte mingi uuring. Ma ei kahtle,et uuring oli aus ja tõene-küll aga kahtlen metoodikas/kes uuringusse kaasati.

              Tahan editida mida mõtlen: küsida ala kaitsetahte küsimusi tartus annelinnas ,või tallinnas kesklinnas 1000lt mehelt annaks vast täiestu vastakad tulemused. Või 1000lt aktiivselt ajateenijalt kellel kapral vaatab üle õla.
              Last edited by Söönlusikast; 13.12.24, 17:55.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #6457
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Ma ei oska valida otsingusõnu kuidas googeldada,aga mäletan õrnalt,et eestis pidi "uuringute" järgi olema väga kõrge kaitsetahe ja see% pidi päris suur olema,kes ennastohverdavalt snapiks püssi kätte haaramise. Väga vabandan,et minu subjektiivse arvamuse järgi see "uuring" puhas lobijutt. Tahaks teada kes olid uuringu subjektid ja kui suur oli sample. Tegelt vabatahtlike % iga aasta ajateenistusse näitabki kõige õigemini kaitsetahet,mitte mingi uuring. Ma ei kahtle,et uuring oli aus ja tõene-küll aga kahtlen metoodikas/kes uuringusse kaasati.

                Tahan editida mida mõtlen: küsida ala kaitsetahte küsimusi tartus annelinnas ,või tallinnas kesklinnas 1000lt mehelt annaks vast täiestu vastakad tulemused. Või 1000lt aktiivselt ajateenijalt kellel kapral vaatab üle õla.
                Kui Sul küsitakse, et kui sa saaksid mu käest praegu miljoni, kas oleksid 500 000 nõus annetama - saad vastuseks jah või kui küsid, et kuis sa võidaksid miljoni, kas annetaksid 100 000, siis saaksid ka tihti vastuseks jah. Kui aga miljon võidetakse, siis jutt muutub.

                Sama on küsimusega, et kas kaitseksid Eestit. Rahu ajal oleks imelik, kui keegi ütleks, et ei kaitseks. Isegi see, kes ka päriselt ei kaitseks, tõenäoliselt ütleks, et kaitseks või jätaks vastamata. Miks peaks selle "mittesooviva" vastuse tõttu endale mõttetuid probleeme tekitama?

                Seega sellised küsitlused on estojuhanlus. Keegi tegi uuringu ära, et oma preemia välja teenida. Linnuke kirjas, jõuluks puhkusele. Meie maksame.
                ---
                Tegelik kaitsetahe on hoopis midagi muud. Kõige enne juba üleüldine suhtumine ajateenistusse.

                Ajateenistuse ülelaskmine või sellest kõrvale hiilimine on sisuliselt rahvussport, mitte häbiasi. Keegi ei vaata sellele viltu, vaid saunas pigem irvitatakse ja võrreldakse selle üle, kes suurema skeemi punus. Meil isegi ju üks staaradvokaat, kes aitab sind kõrvale hiilida.

                Ja vastupidiuselt. See muidugi ei tähenda seda, et kõrge ajateenistusse jõudmise protsent näitaks kõrget kaitsetahet. Teine on igasugune varimajandus, ettevõtlus, iive jne.

                Kui need on alla käinud või madalad, siis paratamatus on see, et reaalne kaitsetahe on madal ja päris olukorra juhtumisel Tallinnki laevad rahvast punnis.

                Ja see kõik taandub ikka ja jälle selleni, et sul võib igas hoovis olla 18 tanki, igal mehel 4920 kuulipildurit ja lisaks isiklik F1, kuid kui tal sellega midagi kaitsta ei ole, siis paraku võib ta hoopis ka olla üks neist, kes Rootsi laeva peale läheb.

                Pole ju mõtet perspektiivitult midagi teha. Ja sellised mõtted - ma ütleksin - pigem saamas reegliks kui erandiks.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #6458
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  A miks poliitikud kogu meie jutust aru ei saa (olenemata maailmavaatest/erakonnast) . Tunduvad nagu lihtsad konseptsioonid mida mõista.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #6459
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    A miks poliitikud kogu meie jutust aru ei saa (olenemata maailmavaatest/erakonnast) . Tunduvad nagu lihtsad konseptsioonid mida mõista.
                    Ülehindad poliitikuid ja meie riiki. Me eriti ei erine ei Venemaast, Ukrainast, Valgevenest. Sama kehtib kogu baltikumi ja endise idabloki kohta.

                    Osades neis riikides on veel küll paberikorruptsioon, kus peadki kilekotiga või 5 sajast passi vahel ametniku jutule, kuid meil digikorruptsioon. Skeemid on peenemad, aga siiski samad - varastatakse ja räigelt, kühveldatakse endale ja onupoegadele, tehakse endale sobivaid lepinguid jne. Selle kõige juures on see, et keegi ei vastuta, sest süvariik sind kaitseb. Surnud ring. Arvan, et viiteid ei pea siia lisama.

                    Nende riikide seas erandiks on ehk Poola. Riik, mis on tõesti teinud läbi suure arengu ja arengupõhjuseks on see, et on aru saadud, et bürokraat on tore olla, ja varastada võib ka, kuid veel parem, kui see tehtud otsus ei ole kasulik ainult endale, vaid ka kogu riigile ja ühiskonnale.

                    Üksiksiku tasandist pole üleüldse mõtet rääkida. Siiani on päris suur hulk inimesi, kes arvab, et raha tuleb seina seest ja ülemused on munnid. Samas korruptsiooni ei ole.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6460
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Ja pane need kaks asja kokku ja mõistad, et paljud ei teegi poliitikat oma maailmavaate pärast, vaid siiski oma kasu pärast.

                      Näiteid on alles EKRE lagunemisest näiteks Alar Laanemani näol. Tegu on sõjaväelasega ja peaks olema põhimõtte kindla inimesena, aga pole ju. Maailmavaade muutus üleöö.

                      Või võtame staarperearstid. Üks kuu varem ,et mask on sitt; kuu hiljem kui hea ja siiani kaagutab uhuuteadusest, kuigi isegi ERR avaldas artikli, et kõik see, mida levitati oli ebateadus, kus soovitused tulid "ei kusagilt" ja ei põhinenud teadusel.

                      Või siis võid kolm korda arvata, et kuidas ja kes sai ühe Euroopa kõvema ametikoha. Kas sellepärast, et juhtis Eesti riiki oma parimate teadmiste kohasel hästi või pigem sellepärast, et oli kellegile väga kasulik ja otsuseid tegi vastavalt sellele.

                      Oksemaik tuleb tegelt suhu teades, et me oleme reaalselt idablokk, kes soovivad soovmõelda end Skandninaaviaks, kuid tegelikult olema siiski korrumpeerunud blokk.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #6461
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Pole see ühtegi kätt GG-s mänginud. Üldse tegelt peale TPS-i ja kolmevõistluse pole mänginud.

                        Tänasest siis saab tasuta pileteid ja seega logisin ning mängisin.

                        Lihtsalt ei saa ütlemata jätta, et GGPokeri tarkvara on ikka nauditav. Väga.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #6462
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Toodz ka täna eetris: https://www.twitch.tv/toodz

                          Lisaks muidugi ka 3võistlus.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6463
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal



                            Panin 3-võistluse kotti. Kaks liigat jäi vahele seoses segadustega kavas, kuid nüüd peaksin taaskord liider olema. Kaks turniiri veel.

                            TOP25 (mitteametlik):


                            Punnidest peaks olema saada:
                            • ? 1. koht: 120 ja 125 punni (kokku 245)
                            • ? 2. koht: 96 ja 100 punni (kokku 196)
                            • ? 3. koht. 72 ja 75 punni (kokku 147)
                            • ? 4. koht. 48 ja 50 punni (kokku 98)
                            • ? 5. koht: 27 ja 28 punni (kokku 55)
                            • ? 6. koht: 26 ja 27 punni (kokku 53)
                            • ? 7. koht. 25 ja 26 punni (kokku 51)
                            • ? 8. koht: 24 ja 25 punni (kokku 49)
                            • ? 9. koht: 23 ja 24 punni (kokku 47)
                            • ? 10. koht: 22 ja 23 punni (kokku 45)


                            TOP3 saavad auhinnad ehk mängija, kellel on vähem kui 97 punkti (võimalus 21 mängijal), enam esikohta ei saa. Mängija, kellel on vähem kui 17 punkti (võimalus 61 mängijal) enam teist kohta ei saa ja kõigil on võimalik saada kolmanda koha auhind.

                            Samas mängija, kes järgmine kord punktidesse (TOP10) ei saa ja tal on tänasel päeval vähem kui 69 punkti, siis auhinda ta kindlasti ei saa. Sel juhul nende maksimaalne punktisumma oleks 125. Selliseid mängijaid, kes võivad omale veel järgmisel korral lubada nullringi on 29.

                            Samas mängijaid, kes saavad järgmisel korral TOP10 - TOP5 koha (22 kuni 27 punkti) ja pretendeerivad veel esikohale, peavad praeguseks omama vähemalt 190 kuni 195 punkti. Selliseid mängijaid on viis.

                            Need viis mängijat võivad omale lubada järgmisel korral äpardumist. Kõik ülejäänud mängijad, et pretendeerida esikohale, peavad järgmisel korral jõudma vähemalt nelja parima hulka ja ülejärgmisel korral turniiri võitma.

                            Näiteks Kristjan Laasi ainus viis esikoht saada on jõuda järgmine kord TOP4 ja üljärgmise turniiri võitma, samas praegune turniiri liider kui ka tõenäoliselt ükski temast eespool olev mängija ei tohi saada ühtegi punkti.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #6464
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Näiteks, kui ma oleksin osalenud neil kahel turniiril, millest üks läks ajakava segaduse ja teine oma lolluse tõttu, võiks kümmekond punkti keskmiselt rohkem olla. See vähendaks konkureerivate mängijate arvu 16. peale ja kõige magusam oleks see, et sel juhul ei saaks liigat võita kakahirmutis.
                              Hetkel tal see võimalus on .

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #6465
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Näiteks, kui ma oleksin osalenud neil kahel turniiril, millest üks läks ajakava segaduse ja teine oma lolluse tõttu, võiks kümmekond punkti keskmiselt rohkem olla. See vähendaks konkureerivate mängijate arvu 16. peale ja kõige magusam oleks see, et sel juhul ei saaks liigat võita kakahirmutis.
                                Hetkel tal see võimalus on .
                                Oleks ma teadnud et oli vaja su võidu rõõmu rikkuda ma oleks rohkem osalenud

                                Comment

                                Working...