Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Aga mul ka ilus õhtu olnud. Kui siin sain serveriprobleemid korda, siis teises kohas hakkasid veel hullemad.
Seal on selles probleem, et serveriprobleeme ei põhjusta server, vaid minu leht.... Ja see on pehmelt öeldes p*tsis teema.
Aga mul ka ilus õhtu olnud. Kui siin sain serveriprobleemid korda, siis teises kohas hakkasid veel hullemad.
Seal on selles probleem, et serveriprobleeme ei põhjusta server, vaid minu leht.... Ja see on pehmelt öeldes p*tsis teema.


Comment