chrosmos

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #91
    Re: Chris 6max NLHE ja 8game

    Mai kuu, Platinumstar tuli ära, aga kuu alguse hea mäng rikkus järjekordne swong+natuke tilti, kuu lõpus jälle A-game, aga jooksin sitasti



    juunis proovin saada 2,5BB/100 winrate´i
    Last edited by chrosmos; 31.05.10, 17:58.

    Comment

    Working...