chrosmos

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #31
    Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

    Saan ma aru et sa mängid Starsis ja ilma rake`ta ? sihukese arvu käte juures võiks sealt ju nii mõnegi buy-in `i tagasi saada. kui mul õigus siis miks nii ?

    Comment

    • chrosmos
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 340

      #32
      Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

      on otsene rakeback starsis üldse olemas??? ???

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #33
        Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

        Algselt postitas chrosmos
        on otsene rakeback starsis üldse olemas??? ???
        ei

        Comment

        • chrosmos
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 340

          #34
          Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

          jei

          eks ikka tuleb oodata neid parema protsendiga cash boonuse pakkumisi, nii saabki põhimõtteliselt FPP-d vahetada rahaks. umbes nagu rakeback mujal saitidel

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #35
            Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

            Algselt postitas chrosmos
            jei

            eks ikka tuleb oodata neid parema protsendiga cash boonuse pakkumisi, nii saabki põhimõtteliselt FPP-d vahetada rahaks. umbes nagu rakeback mujal saitidel
            selge ,aga ootamise saemel mõni rakebackiga sait kohe võtta ?
            või ei ole need summad nii suured et kuskile kolida?

            Comment

            • chrosmos
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 340

              #36
              Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

              oopa, panin win7 peale, proovin veel paar päeva HEMi trialversiooni, aga seekord ostan selle asja ära. keegi oskab öelda, mis kaudu HEM kõige lihtsam osta on? ???

              kolisin muidu NL100 üle, tundub ikka sama lammas limiit kui NL50 või NL25, lihtsalt kõrge flopi vaadatavusega laudu vähem. donke on ja väga palju weak tight regulare.

              Comment

              • raunooo
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 422

                #37
                Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                Algselt postitas chrosmos
                kolisin muidu NL100 üle, tundub ikka sama lammas limiit kui NL50 või NL25, lihtsalt kõrge flopi vaadatavusega laudu vähem. donke on ja väga palju weak tight regulare.
                Mis bankrolliga NL100 läksid?

                Comment

                • chrosmos
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 340

                  #38
                  Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                  20bi. natuke vähe, aga tunnen, et on alguseks piisav, kuna puudub scared money tunne, ning lasen praegu ka ainult 1-3 lauda.

                  Comment

                  • seep
                    Grinder
                    • Dec 2009
                    • 698

                    #39
                    Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                    20BI on viisakas roll kuni NL25, aga edasi võiks juba olla rolli vähemalt 30BI, kuigi see on ainult minu arvamus. Edu igastahes!

                    Comment

                    • chrosmos
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 340

                      #40
                      Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                      pooleldi shoti võtmine

                      aga keegi räägiks, kuidas HEM kõige lihtsam on osta?

                      Comment

                      • totaldonk
                        Grinder
                        • Dec 2009
                        • 914

                        #41
                        Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                        Algselt postitas chrosmos
                        pooleldi shoti võtmine

                        aga keegi räägiks, kuidas HEM kõige lihtsam on osta?
                        Mina ostsin eile moneybookersiga, kõik toimus insta.

                        Comment

                        • chrosmos
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 340

                          #42
                          Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                          Kas ma olen donk või oli see thin value võtmine õige?


                          Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 524885
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          SB: $108.00
                          BB: $100.00
                          UTG: $128.35
                          MP: $147.30 - 26/13, aggression 2.8, tundus küll tight, kuid bettis alati mingeid imelike väikseid bette
                          CO: $107.20
                          Hero (BTN): $120.20

                          Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with Q A
                          1 fold, MP raises to $3, 1 fold, Hero calls $3, 2 folds - ei hakanud üle tõstma, kuna olin positsioonis ja tundus tightim mängija

                          Flop: ($7.50) 4 7 A (2 players)
                          MP bets $4, Hero calls $4 - oleks võinud tõsta, samas see natuke väike bet ajas segadusse

                          Turn: ($15.50) 2 (2 players)
                          MP bets $5, Hero raises to $15, MP calls $10 - tundus, et vastane on nõrgema ässaga, samas ta ässa kikker võis ruutu olla, tahtsin valuet saada

                          River: ($45.50) 6 (2 players)
                          MP checks, Hero bets $24, MP calls $24 - kuna neljandat ruutut ei tulnud, tahtsin thin value beti teha

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • chrosmos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 340

                            #43
                            Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                            päeva viimane käsi viimases lauas

                            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 527907
                            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                            MP: $238.70
                            CO: $101.50
                            BTN: $127.15
                            SB: $76.05
                            BB: $20.00
                            Hero (UTG): $100.00

                            Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with 2 4
                            Hero raises to $3, 3 folds, SB raises to $7, 1 fold, Hero calls $4

                            Flop: ($15.00) 5 4 4 (2 players)
                            SB bets $10, Hero raises to $25, SB raises to $69.05 all in, Hero calls $44.05

                            Turn: ($153.10) Q (2 players - 1 is all in)

                            River: ($153.10) T (2 players - 1 is all in)

                            Final Pot: $153.10
                            SB shows K K (two pair, Kings and Fours)
                            Hero shows 2 4 (three of a kind, Fours)
                            Hero wins $150.10
                            (Rake: $3.00)

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #44
                              Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                              Läksid setminema? :D

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #45
                                Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                                Miks sa UTG tõstad 2 4 ??

                                Comment

                                Working...