chrosmos

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #16
    Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

    ma mängin stack modes ning mulle on HEM asendamatu. ütleme nii, et kui 6 tabled ntx tiles, siis tõesti pole erilist vahet kas sul on HEM või mitte. kui ikkagi HEM teeb asja 1000 korda lihtsamaks. tõsiseid donke lihtsam ära tunda

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #17
      Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

      Kui tight stiili hoida, siis saab ilma hudita vabalt hakkama. Ma olen 20+ lauda NL25 lasnud ilma hudita. Hiljem tõmban käed sisse peale sessi.

      Comment

      • chrosmos
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2009
        • 340

        #18
        Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

        ei tea raisk >:(. alati pean mingi osa rollist välja võtma. ehk siis nüüd olen vast kuu aega NL10 reg. lootsin kiiremini nL25-te

        keegi on märganud, et NL10 tehakse ülipalju donkbette, kuigi oled ise PF tõstja? mujal limiitides ka sellised asjad toimuvad? mäletan, et kevadel, suvel tehti NL25s või NL50s harvemini donkbette PF raise´ja vastu...

        Comment

        • chrosmos
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 340

          #19
          Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

          ???viimase paarituhande käega -10BI ???
          parim oli see et kaks korda oli flopis rida versus kõrgem rida, kolm korda flopis set (kõik rahad sees flopis) ja riveriks tuli kokku midagi huvitavat vastasele, AA-ga sain PF all inni üle, KK ja QQ samuti, kui olin ees
          pea valutab sellisest ebaõnnest, suutsin tildi hoida ka madalal, aga ikka n******* näkku.
          võitsin ka muidugi potte, aga ülesaamine purustas mu lootused.

          homme on ka päev. loodan, et midagi muutub. mässiv upswing peaks nüüd küll ootuspärane olema

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

            miks sa sellest rollist välja kannad?

            Comment

            • chrosmos
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 340

              #21
              Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

              aga jah doowswitch tuli täpselt peale väikest cashouti ???rigged?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                Algselt postitas chrosmos
                aga jah doowswitch tuli täpselt peale väikest cashouti ???rigged?
                Algselt postitas ranka
                miks sa sellest rollist välja kannad?

                Comment

                • chrosmos
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 340

                  #23
                  Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                  ainult ühe korra tegin. rohkem ei tee :-\
                  silverstari sain muidu kätte päris kiiresti, aga see ei anna eriti midagi juurde :'(

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #24
                    Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                    kyta graphe .. igav teema muidu

                    Comment

                    • chrosmos
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 340

                      #25
                      Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                      ma proovin mingi sõbra ära kasutada, kel HEM või muu olemas

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #26
                        Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                        Algselt postitas chrosmos
                        ma proovin mingi sõbra ära kasutada, kel HEM või muu olemas
                        ürita ikka hem muretseda kiiremas korras, esialgu small stakes kasvõi. nl10 6 buy'in ja olemas. Leitsil õigus, siis on uvi ka teistel jälgida :) EDU

                        Comment

                        • chrosmos
                          Õpihimuline Mängur
                          • Apr 2009
                          • 340

                          #27
                          Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                          võtan Nl25 shotte, kohe kui vastased natuke purustatud, muretsen HEM-i, kuigi mäletan, et ma seda postgreSQL passwordi (kunagi oli peal) ei tea enam, seega selle installimine läheb raskeks.

                          Comment

                          • Toots_x
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2009
                            • 320

                            #28
                            Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                            Algselt postitas chrosmos
                            Kuigi mäletan, et ma seda postgreSQL passwordi (kunagi oli peal) ei tea enam, seega selle installimine läheb raskeks.
                            PostgreSQL uninstall käib kiirelt, kui tekib vajadus asjale radikaalselt läheneda.
                            Läbi cmd teha ka /delete user folderis olevale crapile ning uus install peaks ilusasti peale jooksma.

                            Comment

                            • chrosmos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 340

                              #29
                              Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                              kahel laual korraga KK vs AA >:( ühe õnneks lasin üle
                              viimased 20-30K kätt täiesti nullis, kõik kasumid lähevad haigete biitide katteks
                              ootan paremaid aegu

                              Comment

                              • chrosmos
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 340

                                #30
                                Re: chrosmos´e pangarulli ülesehitus

                                viimase nädala jooksul kogu kasum üle lastud bad beatide pärast. ei taha neid postitada, ajavad tilti.

                                üks meeleolu tõstev pot oli õnneks küll:

                                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                                saw flop | saw showdown

                                SB ($25)
                                BB ($41.50)
                                UTG ($26.65)
                                MP ($32.25)
                                Hero (Button) ($45.15)

                                Preflop: Hero is Button with Q T
                                2 folds, Hero bets $1, 1 fold, BB calls $0.75

                                Flop: ($2.10) 4 2 K (2 players)
                                BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

                                Turn: ($5.10) J (2 players)
                                BB checks, Hero checks

                                River: ($5.10) A (2 players)
                                BB checks, Hero bets $3.25, BB raises to $9.50, Hero raises to $42.65 (All-In), BB calls $29.50 (All-In)

                                Total pot: $83.10 | Rake: $2

                                Results:
                                Hero had Q 10 (straight, Ace high).
                                BB had 4 4 (three of a kind, fours).
                                Outcome: Hero won $81.10

                                Comment

                                Working...