Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #526
    Re: Owner85-Nl100FR

    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
    aa, ja esimeses käes nii deepina pre OOP võiks tiba suuremalt 4bettida. Nii 25bb oleks solid. Vastane teeb suurema vea ja meil lihtsam mängida.
    Täiesti nõus,sel hetkel oli palju actionit ja panin stnd 4beti ja siis nägin et deepid olime,väike möödalask oli sellega jah!

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #527
      Re: Owner85-Nl100FR

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      Kui mul 4x 10k kukkumist peaks tulema siis saan sellest ilmselt aru,kuna ainult play money laudades saan edasi figureerida :D Aga mis su nl200 winrate oli ja sample,ning mitu nö downerit sel ajajooksul oli?


      4.04bb/100 näitab, kõige suurem kukkumine seal kuskil peaks ca 3.5K$(ca 17BI'd) olema. Lõpus ilmselt sellepärast hakkas winrate langema, et nl200 hakkas järjest vähem tähelepanu saama. Kaotasin nl2k paralleelselt terve stacki ja nl200 oli hoobilt nagu play money


      Panen kelkimiseks NL400 graphi ka ja isegi siin näitab mingis kohas ca 7000K$ allaminekut(ca 17BI) 7.62bb/100 winrate juures.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Aga eks see kõik on winratega väga otseses korrelatsioonis. Ise ma arvestan enda puhul ca 6bb/100, tegelikult peaks isegi tõusma see winrate nüüd kui palju rohkem EV+ mänge võtan. Aga näiteks kui nl100 mängisin ja 6maxi, eks see winrate oli kuskil 1-2bb/100 juures ilmselt ja siis oli küll päris peen pauk kui natuke üle 40BI tipust alla kukkus(see pani isegi bankrolli proovile).

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #528
        Re: Owner85-Nl100FR

        Tänud asjaliku ja mahuka tagasiside poolt

        Comment

        • totaldonk
          Grinder
          • Dec 2009
          • 914

          #529
          Re: Owner85-Nl100FR

          kelle käes see pilt on mis 2paari ees tehti`?:D

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #530
            Re: Owner85-Nl100FR



            +rb

            =10k kuu esimest korda,edasi prooviks ilma reigi kaasabita :)

            Comment

            • Fortune
              IP
              • Oct 2008
              • 1396

              #531
              Re: Owner85-Nl100FR

              very nice, palju tunde tuli kokku?

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #532
                Re: Owner85-Nl100FR

                Ilus oll!

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #533
                  Re: Owner85-Nl100FR

                  printing!

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #534
                    Re: Owner85-Nl100FR

                    Well done!

                    Comment

                    • Majandaja
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 2133

                      #535
                      Re: Owner85-Nl100FR

                      Printer

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #536
                        Re: Owner85-Nl100FR

                        Maladez, midstakes näeme.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #537
                          Re: Owner85-Nl100FR

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Maladez, midstakes näeme.
                          Ei näe sind :)

                          Comment

                          Working...