Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #466
    Re: Owner85-Nl100FR

    Lõpuks midagi normi,jooks hea,mäng hea,kindlasti mõned bi oleks saanud veel kokkuhoida!
    4 päeva puhkust tegi head.
    Selle aasta plaan hetkel näeb 300k VPPd,see kuu 17k olemas ja 6 päeva pole mänginud,külmadel ja nõmedatel kuudel kuuma siis suvel lebotada rohkem :)


    Ilmselt pikim sess kui mitte kõige pikem,923 minutit ja 3k VPPd
    Last edited by Owner85; 15.01.14, 19:39.

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #467
      Re: Owner85-Nl100FR

      15h? kui pikad pausid vahepeal olid.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #468
        Re: Owner85-Nl100FR

        Algselt postitas Ints Vaata postitust
        15h? kui pikad pausid vahepeal olid.
        Täpselt 0 pausi!

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #469
          Re: Owner85-Nl100FR

          WP! Kui hiiter siis vist mõnus pikalt lasta? Või sõitsid lihtsalt skilliga üle? :) NL100 ainult või kõrgemal ka? Kas Eesti võidab olümpiakulla?

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #470
            Re: Owner85-Nl100FR

            Ainult 100,meeldivad pikkad sessid,hea jooks aga mitte hiiter!

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #471
              Re: Owner85-Nl100FR

              Kuhu sa täpselt kusesid? :D WP igatahes

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #472
                Re: Owner85-Nl100FR

                Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                Kuhu sa täpselt kusesid? :D WP igatahes
                Kui vaadata seda graphi ja aega, siis arvan, et Oll on robot ja ta ei kusegi

                Comment

                • bluelite
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1190

                  #473
                  Re: Owner85-Nl100FR

                  Algselt postitas FreakyJason Vaata postitust
                  Kuhu sa täpselt kusesid? :D WP igatahes
                  Pseudoprobleem.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #474
                    Re: Owner85-Nl100FR

                    Ehhheee

                    Comment

                    • Konso
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 936

                      #475
                      Re: Owner85-Nl100FR

                      irw, õllid on ka külma pandud.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #476
                        Re: Owner85-Nl100FR

                        wp oll!

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #477
                          Re: Owner85-Nl100FR

                          dominating!

                          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                          hea jooks aga mitte hiiter!
                          hea jooks tähendabki hiiterit ju :)

                          A "heater" is when everything is going right - hands when you are ahead are holding up, and hands where you are behind are catching up. That's a "heater".

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #478
                            Re: Owner85-Nl100FR

                            ei. hiiter on kui 10 käega võidad 10bi

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #479
                              Re: Owner85-Nl100FR

                              Igal mehel omad kriteeriumid
                              Mõnel on hiiter näiteks siis, kui BE püsib :)

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #480
                                Re: Owner85-Nl100FR

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                dominating!



                                hea jooks tähendabki hiiterit ju :)

                                A "heater" is when everything is going right - hands when you are ahead are holding up, and hands where you are behind are catching up. That's a "heater".
                                ma mõtlesin rohkem sellsi 20+bb/100 le :)

                                Comment

                                Working...