Owner85-Nl100FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #451
    Re: Owner85-Nl100FR

    3bet 4,3%

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #452
      Re: Owner85-Nl100FR

      eks oleneb samplist, minul see vend 10.05 3bet, 1.2k kätt
      wr -36bb/100 ja -11bb/100 ev

      Comment

      • talendijaht
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 220

        #453
        Re: Owner85-Nl100FR

        16k sample ja 8.3 3bet, 8.6bb/100

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #454
          Re: Owner85-Nl100FR

          Pastilaa mõtles ilmselt lifetime'i ja viimasel kolmel kuul on veel kõvasti väiksem olnud see.

          Comment

          • Dnbftw
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1808

            #455
            Re: Owner85-Nl100FR

            Vene lehe järgi Fredyl 8,9% 3bet, sampel 1,22 miljonit kätt. Väga ebameeldiv vastane, nad võiks koos saviojaga HU-d teha. :D

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #456
              Re: Owner85-Nl100FR

              Mu unistus on saviojaga PLOHUd mingi 72h järjest mängida.
              Kui loed seda posti siis saada PM: Mõnus närvihaige aktiivne nauditav mäng.
              Last edited by qbj0hn; 07.01.14, 13:28.

              Comment

              • bluelite
                Vana Tegija
                • Nov 2010
                • 1190

                #457
                Re: Owner85-Nl100FR

                Olen neid kusjuures väga tihti HU'd tegemas näinud NL50s.

                Comment

                • talendijaht
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 220

                  #458
                  Re: Owner85-Nl100FR

                  Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                  Olen neid kusjuures väga tihti HU'd tegemas näinud NL50s.
                  Sama siin, ajab naerma igakord, kui näen :D

                  Comment

                  • ropka11
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1008

                    #459
                    Re: Owner85-Nl100FR

                    Täna olime päris pikka aega freddy ja fishiga lauas.Oli päris vagur, imelik kohe hakkas

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #460
                      Re: Owner85-Nl100FR

                      Kas selle vene tracking saidi nimi on suur saladus? Pole veel asjaga kursis eriti.
                      Kes raatsib võib PM ka panna.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #461
                        Re: Owner85-Nl100FR

                        lol, staarid

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #462
                          Re: Owner85-Nl100FR

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          3bet 4,3%
                          minu andmebaas näitab 8% 10k handi

                          Comment

                          • Owner85
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 2146

                            #463
                            Re: Owner85-Nl100FR

                            Valusalt on alanud uus aasta 2k kanti alla EV juba,flopatud nutsid on turnis surnud,riverid kõik tulevad,eile mingi 15x 3bet potis AK taoliste kätega flopid ala 89T,loodame et spewima ei hakka,küll jooks loksub tagasi )))

                            Comment

                            • Ints
                              Vana Tegija
                              • Nov 2010
                              • 1216

                              #464
                              Re: Owner85-Nl100FR

                              nägin sind juba nl50 lauas vahepeal, kõrgematel limiitidel ei pea mindset vastu veel ?

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #465
                                Re: Owner85-Nl100FR

                                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                                nägin sind juba nl50 lauas vahepeal, kõrgematel limiitidel ei pea mindset vastu veel ?
                                ei olnud sellepärast seal,nl50 deepis oli mingi vaal ja võtsin ta ette ja igavusest võtsin mõned 50ne lauad ka lahti,mindset on hea

                                Deep laua stäkk oli pmts 1000bb kui lahkusin :)

                                Comment

                                Working...