runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #31
    Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

    Lõpuks sai täna ka nats mängitud. 1,6k kätt ja -35. Ise enam-vähem rahul.nüüd nukkuma.Spakoinõi.

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #32
      Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

      Oktoober oli norm kuu. Alguses sai kõvasti grinditud, kuu keskmik jäi üldse mängimata ja lõpp sai vähekene lödistatud. November tuleb igati failure kuu, kuna mängida eriti ei jõua(merelt tagasi alles 27). Platinium kaotab kehtivuse, hea kui saaks isegi 30k kätt täis, et goldiks saada(isegi see suht ebareaalne ;D).Ja viimase 3-e päevaga kuu lõpus ei usu, et midagi suurt suudan, kuna siis ''tsükli'' algus.

      Oktoobri graph siis ka



      esjoo bonus tosche 300 baksaf

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #33
        Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

        Nice graph sõps

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #34
          Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

          kuu lõpule sai punkt pandud kohutava käte arvuga sessile, ei vähem ega rohkem kui tervelt 232. Ja BI tahtis tulla. Nüüd aga kohutavalt väsinud sellest ''tööst'' ja eelkõige joomisest. Nagu te isegi teate on sommid üks suuremaid alkohoolikutest rahvustest üldse ja edasi ma ei räägi. Uneaeg. Homme tahaks kindlasti PokkeriProde ME-d mängida. Laev merel ja loodan väga siiralt, et internet ei hakka ajusid keppima ja on olemas. Peace!

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #35
            Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

            Algselt postitas FreakyJason
            Nice graph sõps
            ty friiki

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #36
              Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

              kena, biidid teemat paremini kui mina. tubli poiss

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #37
                Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                Kuu alanud oodatust hullemini(mängimise suhtes).500 kätt nimelt ;D. Ilmad merel sitad, koguaeg tormab ja magada munnigi ei saa pluss hommikul 8-st tööle iga jumala päev. Täna siis seisak rootsis. Mõtlesin, et grindiks nats aga võta näpust, terve laeva meeskond joob, et kuhu siis minagi pääsen. Sommid korraldavad õhtu mingi pokkeripela. Ise kohe linna (kui seda saab linnaks nimetada) jooma.Sitt keeb tööst. Aga eks õhtul paistab, mis konditsioonis tagasi tulen. Edu.

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #38
                  Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                  to:hoss kas ma saan õieti aru et sa merel kala püüad?

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #39
                    Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                    Üle pika aja siis sai väike sess tehtud ja tulemus 936 kätt ja miinus 116$, ja eriti ilusa lõpu ja hea meele tegi selline käsi
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    (aga olin immuune, kuna olin KK vs AA Pre AI FS läind ja AA vs 62 pool stäkki suhkamisse saand)Nii et life its beautyful.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #40
                      Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                      Kogu kuus siis ka: Volüüm ajab ennast kohutavalt naerma. ;D ;D ;D ;D

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Bikewarrior
                        Bännitud
                        • Apr 2009
                        • 283

                        #41
                        Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                        Algselt postitas hoss23
                        Üle pika aja siis sai väike sess tehtud ja tulemus 936 kätt ja miinus 116$, ja eriti ilusa lõpu ja hea meele tegi selline käsi
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        (aga olin immuune, kuna olin KK vs AA Pre AI FS läind ja AA vs 62 pool stäkki suhkamisse saand)Nii et life its beautyful.
                        Soovitan UTG positsioonidelt pocket paaride range koomale tõmmata. Lihtsalt soovitus. Näiteks mängi alates 66+ pocket paaridega. Seda sellepärast, et liiga tihti saad paremal positsioonil oleva mängija käest 3beti otsa ja tundub et pikas perspektiivis on see mittekasumlik. isegi kui saad oma raisele calli oled tõenäoliselt enamus ajast väljaspool positsiooni ja kätt on tunduvalt keerulisem mängida.

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #42
                          Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                          tnx Bike. Kas ise kasutad sama stiili?

                          Comment

                          • Bikewarrior
                            Bännitud
                            • Apr 2009
                            • 283

                            #43
                            Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                            Algselt postitas hoss23
                            tnx Bike. Kas ise kasutad sama stiili?
                            Üldiselt küll..kuigi varieeruvalt, oleneb kui palju mängijaid lauas ja kui tightid või loosed nad on. Kui juhtub olema alla 7 mängija siis panen vahest madalamatega ka.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #44
                              Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                              Algselt postitas Bikewarrior
                              Soovitan UTG positsioonidelt pocket paaride range koomale tõmmata. Lihtsalt soovitus. Näiteks mängi alates 66+ pocket paaridega. Seda sellepärast, et liiga tihti saad paremal positsioonil oleva mängija käest 3beti otsa ja tundub et pikas perspektiivis on see mittekasumlik. isegi kui saad oma raisele calli oled tõenäoliselt enamus ajast väljaspool positsiooni ja kätt on tunduvalt keerulisem mängida.
                              Mul need igastahes enam-vähem BE ehk siis enne tasuks ikka vaadata milline seis nendega on ja siis tasuks mõelda muudatuste tegemisele ning kuna ma väikseid paare EP-lt mängin, siis tänu sellele võin suuremate PP-dega vähekene rohkem actionit saada tänu sellele.

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #45
                                Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                                Algselt postitas Vapsik
                                Mul need igastahes enam-vähem BE.
                                Sorry, olen nii lammas, kuidas neid vaatad? ;D

                                Comment

                                Working...