runo23@PS NLHE50/25 full ring

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #16
    Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

    Eduliselt läheb,keep going 8Y)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

      Algselt postitas hoss23
      Teine päev merel ja ütleks, et ''tööl'' on päevad päris hästi alanud( Õige õll teeb oma töö ;D)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      nice graf vennas

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #18
        Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

        Täna/homme on eriti suured kalaparved liikumas, pmst kätega võib välja noppida, soovitan kaine olla ja merele sõita :D

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #19
          Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

          päris hästi tuleb välja õllega ma vaatan

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #20
            Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

            Jah, ega kurta ei saa

            Comment

            • dabljuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 494

              #21
              Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

              Tuborg siis oli see õige mark, millega tuleb?

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #22
                Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                Algselt postitas dabljuu
                Tuborg siis oli see õige mark, millega tuleb?
                Jah, ja peab kindlasti olema 0,33-ses pudelis

                Comment

                • dabljuu
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 494

                  #23
                  Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                  0,33 kõlab hästi.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #24
                    Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                    Laev merel, tööpäev läbi.Parajalt viskit kurgus. Teen väikse sessi. Aga krt net nussib ja laev kõigub : :-\

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #25
                      Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                      Viimase aja üks huvitavamaid päevikuid, kuna see tundub päris koom kuda töötad laeval ja vahepeal käid kusagil a la kajutis grindimas :D

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #26
                        Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                        wtf .. t2ispeaga m2ngid :D? kuskil tln-helsingi vahel oled? v kuskil kaugemal ja hea nett?

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #27
                          Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                          Algselt postitas leits
                          wtf .. t2ispeaga m2ngid :D? kuskil tln-helsingi vahel oled? v kuskil kaugemal ja hea nett?
                          Jou Leits. Olen jah ''nats'' kaugemal. Turku-Oxelösund-Travemünde liinil. Aga see selleks.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #28
                            Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                            Ja graph ka tänane, viskine,õllene. NB! peale seda kätt lauad insta kinni(viimane käsi ka oli sessis).(Krt täna vahis ka, loodan et alarme pole aga saab 1h kauem magada ka)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #29
                              Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                              Pljäät, oli plaanis täna Pokkeriprode turnat trios mängida. Aga kuna nn ''tööpäev'' lõppes 5 mitsa enne 8-sat(ja avastasin, et trio kontol alla 5,5 juuri)jäi turna minujaoks mängimata paraku täna. Mingi kepp ka veel sina triosse raha peale kandmisega(krediitkaardilt kandsin viimati peale 2 kuud tagasi ja nüüd nõuavad, et ma paneks uuesti oma andmed, varasemalt oli aint vaja seda civ koodi ja kõik(kiireim variant)).Ja nii ei jõudnudki ma plönni peale kanda. Peab leppima rahalaudadega nüüd.Edu!

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #30
                                Re: runo23 tormisel merel kalu püüdmas

                                Eile ei tulnud ängust miskit välja, kuna laev merel ja nett jupsis. Täna sama teema(mängida saab arvatavasti alles homme).Total fail.

                                Comment

                                Working...