ISassI NL25-s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #61
    Re: ISassI NL25-s

    pigem 14bb/100

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #62
      Re: ISassI NL25-s

      Olen siis tagasi ja olen natuke mänginud.. Kandsin 120 taala sisse ja lendasin NL25 j2lle.. algul oli suht busto äär silmapiiril (roll 36 taala) aga laisn edasi.. praegune 5k handi tulemus siis taoline:

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #63
        Re: ISassI NL25-s

        uuendus: see kuu

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #64
          Re: ISassI NL25-s

          Algselt postitas Sass Vaata postitust
          Olen siis tagasi ja olen natuke mänginud.. Kandsin 120 taala sisse ja lendasin NL25 j2lle.. algul oli suht busto äär silmapiiril (roll 36 taala) aga laisn edasi.. praegune 5k handi tulemus siis taoline:

          Mul samasugune kena Bankroll manangment. Bustoks pole läinud. Ma ei saa aru kust kõik võtavad et ala 30buy-inni peaks olema limiidi jaoks. Kui ma mängin ühel või kahel laual korraga piisab minuarust 5buy-inni ka alustuseks. Kaotades liigun kohe madamale.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #65
            Re: ISassI NL25-s

            Väga ilus, state ka näha pakud ?

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #66
              Re: ISassI NL25-s

              tean et olen loose aga kuidagi toimib see m2ng

              Comment

              • Blackbirds
                FPP Pro
                • May 2010
                • 206

                #67
                Re: ISassI NL25-s

                Pead kiirelt mängu parandama, muidu oled busto varsti.
                200 üle EV torkab kohe silma ja ega sealt edasi midagi paremaks ei lähe.

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #68
                  Re: ISassI NL25-s

                  Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                  Pead kiirelt mängu parandama, muidu oled busto varsti.
                  200 üle EV torkab kohe silma ja ega sealt edasi midagi paremaks ei lähe.
                  naah... ma tean mida ma teen... ma tean et tundub ego aga ma ei lykka üldse drawdega allinni... ja pole ka erilisi suckoute teind.. ma ei tea kuidas see niipalju üle EV on

                  E: tglt see peaks mingi 100-125 olema sest tna lykkasin drawiga allin... mis ära tuli ... sellest vb ka nii kõrge... käsi siis selline..

                  Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players
                  The Official 2+2 Hand Converter Powered By DeucesCracked.com

                  UTG: $32.10
                  UTG+1: $25.00
                  MP: $30.15
                  CO: $25.00
                  BTN: $26.50
                  SB: $25.10
                  Hero (BB): $25.15

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with A J
                  2 folds, MP raises to $0.75, CO raises to $1.50, BTN calls $1.50, 1 fold, Hero calls $1.25, MP calls $0.75

                  Flop: ($6.10) 8 9 4 (4 players)
                  Hero checks, MP checks, CO bets $4.25, BTN folds, Hero calls $4.25, MP raises to $28.65 all in, CO calls $19.25 all in, Hero calls $19.40 all in

                  Turn: ($76.90) 5 (3 players - 3 are all in)

                  River: ($76.90) Q (3 players - 3 are all in)

                  callisin kuna pot oli nii suur... vastastel 88 ja KK
                  Last edited by Sass; 17.05.10, 21:51.

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #69
                    Re: ISassI NL25-s

                    Oot palju sul roll oli kui NL25 läksid ?

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #70
                      Re: ISassI NL25-s

                      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                      Oot palju sul roll oli kui NL25 läksid ?
                      Algselt postitas Sass Vaata postitust
                      Olen siis tagasi ja olen natuke mänginud.. Kandsin 120 taala sisse ja lendasin NL25 j2lle.. algul oli suht busto äär silmapiiril (roll 36 taala) aga laisn edasi.. praegune 5k handi tulemus siis taoline:

                      .

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #71
                        Re: ISassI NL25-s

                        Tänud jäi silma vahele.

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #72
                          Re: ISassI NL25-s

                          Algselt postitas Sass Vaata postitust
                          tean et olen loose aga kuidagi toimib see m2ng
                          20/11 on vabalt võimalik jätkuvalt võitvalt mängida. Peaasi et mängid rohkem positsioonist oma järgi limpe ja calle. Postflop tundub hea statsid on kenad. Agresiivsus ka ühtlane. Non SD jookseb kuidagi kõrgelt graafikul. Statsidest seda välja ei loe et oleksid nüüd üliagro. Ilmselt vastased tahavad foldida.
                          Last edited by Liquicity; 17.05.10, 22:27.

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #73
                            Re: ISassI NL25-s

                            hommikused sessid on mind maapeale toonud... yks hommik -112 mille suutsin õhtul päsäta tehes tagasi 80 taala.. tnane hommik-80 ja see ka jäi... hakkasin siis yle vaatama oma graafikuid ja mida ma näen... showdown winnings-80 ja nonshowdown winnings 450 ja mis kõige hullem.. 20 Buy-In-i üle EV...tuleb reaalsusesse t6mmata ja aru saada et selline luckbox ei kest aigavesti ja bluffimistel on nyydsest lõpp.. Homme hakkan nitiks.. good luck to me..

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #74
                              Re: ISassI NL25-s

                              Algselt postitas Sass Vaata postitust
                              naah... ma tean mida ma teen... ma tean et tundub ego aga ma ei lykka üldse drawdega allinni... ja pole ka erilisi suckoute teind.. ma ei tea kuidas see niipalju üle EV on

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #75
                                Re: ISassI NL25-s

                                Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                                no ma teangi,,, aga lootsin lihtsalt et ei oli NII PALJU mehi kes mingi 1 pairiga mu 3 barreli riveril maha callivad

                                Comment

                                Working...