ISassI NL25-s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #46
    Re: ISassI NL25-s

    Tundub, et mitte :D

    Comment

    • Maison
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 43

      #47
      Re: ISassI NL25-s

      Mul täna jooksis kogu öö hommikuni välja 7700 kätt jutti nl25 33bb/100.
      graafiku lisamisest ei saa ma kurivaim jagu moment

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #48
        Re: ISassI NL25-s

        Kas teil on mingi eduvalem?:D

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #49
          Re: ISassI NL25-s

          Algselt postitas Maison Vaata postitust
          Mul täna jooksis kogu öö hommikuni välja 7700 kätt jutti nl25 33bb/100.
          graafiku lisamisest ei saa ma kurivaim jagu moment
          sa tegid ööga NL25-s 25 BI?

          Comment

          • Maison
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 43

            #50
            Re: ISassI NL25-s

            japp, 24 tegelt täpselt, ja müstiline selle juures on et sain O biiti, absull kõik tuli 100%ära ja 0 full stack potti kaotasin. Kardan et peale sellist jooksu on ljukboxx tühi paariks kuuks.
            Igaljuhul asusin just ametisse ja näis mis täna tuleb.

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #51
              Re: ISassI NL25-s

              nii tegin nyyd öösel veel 2.8k hande tulemus +$200

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #52
                Re: ISassI NL25-s

                suht superb ma ütleks.

                Comment

                • farik666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 834

                  #53
                  Re: ISassI NL25-s

                  8 BI pole paha jah

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #54
                    Re: ISassI NL25-s

                    see siis updatetud viimased 4 päeva... alates seal kus väike swing on alla seal 300 juurde jooksis EV ga tasa.. alates sealt edasi jooksin 4 BI yle EV aga noh... winnings on winnings...


                    +$10 boonust

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #55
                      Re: ISassI NL25-s

                      multitabled mitu lauda?

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #56
                        Re: ISassI NL25-s

                        Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                        multitabled mitu lauda?
                        4-8

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #57
                          Re: ISassI NL25-s

                          hull.. hommikuni isetusid seal või?? mina lahkusin lauast poole 3 ajal.. krt 6 laual tuleb 1000 kätt umbes 2 tunniga :D

                          Comment

                          • Sass
                            Bännitud
                            • Dec 2008
                            • 1889

                            #58
                            Re: ISassI NL25-s

                            poole kuueni olin

                            Comment

                            • Sass
                              Bännitud
                              • Dec 2008
                              • 1889

                              #59
                              Re: ISassI NL25-s

                              nii l6petan siis 2ra ja võtan kuu pausi kuna kool seda nõuab.. märtsikuu graf jäi selline... lõpp l2ks käest ära veits...

                              Comment

                              • farik666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 834

                                #60
                                Re: ISassI NL25-s

                                no mis nii viga... mis ta on miski 25bb/100 ??

                                Comment

                                Working...