ISassI NL25-s

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #16
    Re: ISassI Algus

    18 okt - grindisin kell 1 hommikul kuni kell 5... tegin umbes 3k kätt.. nagu alati algus l2heb hästi ja lõpp käest ära.. tipphetkel olin 26 taala plusis... nyyd lõpetasin 5 taalaga peal

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #17
      Re: ISassI Algus

      kes ma olen ? - mitte keegi. Pane oma viimase sessi satid üles ja mõned key handid sinu meelest .

      Algselt postitas Provoker
      Kui sa kindlalt tead, et vastasel suur paar siis tasub implied oddside pärast igasuguse pocketpaariga vähemalt floppi vaadata. va juhul kui vastane preflopis ülemõistuse suure raise teeb. Põhjus on lihtne. Kui sa hitid, siis madalas limiidis saad suht kindlalt stackid sisse peale floppi.
      - mitu BB on sinu meelest ülemõistuse raise ?

      Comment

      • Sass
        Bännitud
        • Dec 2008
        • 1889

        #18
        Re: ISassI Algus

        18 okt õhtu. 2k käsi -break even

        EDIT: 19 okt esimesed 3k kätt olid +4 taala siis tuli valus hiiter 1k käsi +$36 = õhtu 4k kätt +40 taala

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #19
          Re: ISassI Algus

          Sai siis oktoober läbi.. panen siis oma oktoobri NL2-5 Graphi ja statsid




          imelik et statse ei kuva 2ra..

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: ISassI Algus

            Parandasin su viimase postituse ära. Nüüd statid ka olemas.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #21
              Re: ISassI Algus

              Algselt postitas Sass
              Sai siis oktoober läbi.. panen siis oma oktoobri NL2-5 Graphi ja statsid
              pane NL50HU ka :)

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #22
                Re: ISassI Algus

                Algselt postitas Codecci
                pane NL50HU ka :)
                pole midagi panna -$20

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #23
                  Re: ISassI Poker Career start

                  Nii.. Peale 13 päevast alguses NL10 biite saanud ja kaotand umbes 30 dollarit.. jäin toppama kuskil 200 br ringi.. olin mingi suht swingine seal 200 ringis ja donkasin micro 180 matsi turkadel vähesegi kasumi maha... yldiselt m2ngisin ka suhteliselt vähe... Täna. 14 okt 2009 õhtul võtsin ennast käsile ja lasin 4 tundi järjest 15 lauda pokerstarsis ja jooksin kokku 4 tuhande käe jooksul 31bb/100 ja kasum $62 mis andis mulle täpselt bankrolli minu maagilise 255!!!!!!!!!!!!
                  Teen siis cashoudi 55.7 dollari peale ja ja ostan selle eest small stakes HEMi ja alustan 200 rolliga NL10 FR. Cya in NL10!

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #24
                    Re: ISassI Poker Career start

                    31 bb / 100 regular BOX vend oled :D

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #25
                      Re: ISassI Poker Career start

                      täna oli läbi aega sitem päev.. suutsin oma süsteemiga loosida 70 taala.... mõtlesin et olen nit ja saan ehk osa tagasi.. aga võta näpust.. võtsin ranka tabeli uuesti ette ja lühikese ajaga suutsin loosida veel 45 taala...

                      päeva kahjum -$115... ehk ma teen siis selle video oma mängust aga sees siis juba NL5 sest NL10 roll on busted... :'(

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #26
                        Re: ISassI Poker Career start

                        nahhui sa mingit jalgratast leituad kui see on olema sjuba NL10 jaoks?

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #27
                          Re: ISassI Poker Career start

                          lihtne ole tight ja AINULT tight. mängi kasvõi käsi ainult set value peale, peaks piisama, pane PF ebastandartselt suuri raise suurte kätega ja overbeti neid postflop. keegi ei foldi niikuinii top paari, vähemalt seni ei ole folditud, kui aegajalt käin seal rahunemas

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #28
                            Re: ISassI Poker Career start

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            lihtne ole tight ja AINULT tight. mängi kasvõi käsi ainult set value peale, peaks piisama, pane PF ebastandartselt suuri raise suurte kätega ja overbeti neid postflop. keegi ei foldi niikuinii top paari, vähemalt seni ei ole folditud, kui aegajalt käin seal rahunemas
                            va mõistusega regular siis :)

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #29
                              Re: ISassI Poker Career start

                              Algselt postitas leits
                              nahhui sa mingit jalgratast leituad kui see on olema sjuba NL10 jaoks?
                              +1

                              Comment

                              • Sass
                                Bännitud
                                • Dec 2008
                                • 1889

                                #30
                                Re: ISassI Poker Career start

                                jalgrattaga ei liigu niikiirelt edasi.. vaja oli auto leiutada aga failisin..

                                Comment

                                Working...