Minupuhul on see graafikust ilusti näha millal väsimus/tüdimus peal... sõidab üles-üles ja mingihetk on flat nagu oleks ära surnud :D Siis vist tasub lõpetada.
sai suured eesmärgid seatud endale ja nüüd mängu isu üldse ei ole, laudadesse istun siis mingi hetk katus sõidab ära ja hakkan sellist jama korraldama et anna minna.
Comment