makz - back to basics

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: makz @ €NL25 6max

    See seadusandlus tõenäoliselt sinu jaoks ei muuda mitte midagi.

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #107
      Re: makz @ €NL25 6max

      Yeah, tuleb tõdeda, et 21 vanuse piir oli juba ka 2009 aastal väljastatud hasartmänguseaduses.

      Comment

      • makz
        Õpihimuline Mängur
        • Aug 2009
        • 428

        #108
        Re: makz @ NL50 6max

        Kuna pole siia ammu midagi kribanud, teen update.
        Kolisin pool oma rollist nädala algul kooki, kuna tundsin, et vajan midagi uut(paremat RB-d + starsi swong+depo boonus) Siiski ei suutnud end NL20-s adjustida(rõve limiit cakes minu kogemuse põhjal), kantisin siis kõik rahad sinna ja liikusin limiidis üles. 4tabling @ NL50 on palju ägedam ja lauad on vähemalt statside järgi fishisemad kui NL20. Kahjuks on häid laudu üldse jube vähe, seda eriti viimastel päevadel
        Kuna starsi jäi mingi kopikas siiski peale ja cakes pole päeval midagi teha, üritan seal BR-i jälle peaaegu et nullist üles ehitada.
        This is how we roll in cake:
        Last edited by makz; 17.04.10, 23:58.

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #109
          Re: makz @ NL50 6max

          Olen nüüd iga õhtu tunnise sessi teinud cakes ja torkas üks asi silma hiljem statse uurides.
          Mida selle non-sd joonega peale hakata? Sample pole küll suur, aga mul starsi 120k käe graphil jookseb samamoodi ühtlaselt alla.



          NL50 statsid:

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #110
            Re: makz @ NL50 6max

            Kui võidad siis ju savi mis see joon teeb.

            Comment

            • Poku
              Bännitud
              • Mar 2010
              • 295

              #111
              Re: makz @ NL50 6max

              Algselt postitas makz Vaata postitust
              Olen nüüd iga õhtu tunnise sessi teinud cakes ja torkas üks asi silma hiljem statse uurides.
              Mida selle non-sd joonega peale hakata? Sample pole küll suur, aga mul starsi 120k käe graphil jookseb samamoodi ühtlaselt alla.



              NL50 statsid:
              Kui oled võitev mängija, siis ära pööra sellele joonele tähelepanu. See oleneb täiesti mängustiilist. Tähendab et sinu stiil on selline, et võtad valuet tugevama käega ja foldid kergelt nõrgema käe, mitte ei tee palju bluffe jms. Hakkab see joon tõusma siis kui hakkad rohkem barreldama õhuga ja backdoor kaartidega jms. Kui mõni scary kaart lauda tuleb, siis panustad (nt flush 3as suited kaart tuleb lauda jms), kuid samamoodi siis hakkab su sd joon langema, kuna tihti ei lähe su bluff läbi ja jõuad siiski kuidagi showdownile ja kaotad käe.

              Comment

              • makz
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 428

                #112
                Re: makz @ NL50 6max

                Kolisin starsi tagasi ja eile otsustasin et ei taha siiski limiidis enam alla liikuda, seega üritan PS-is NL50-s püsima jääda. Varem olin teinud ainult üksikuid shotte. Algus tõmbas nutu kurku küll aga siis võtsin laudu poole vähemaks(2 peale) ja õnnestus täitsa edukalt august välja ronida. Eks nüüd tulebki väikse volüümiga adjustida oma mängu (vahe NL25-ga on küllalt märgatav)

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #113
                  Re: makz @ €NL50 6max

                  Sellist värki pole starsis ammu juhtunud:
                  Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 4 players - View hand 674310
                  The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                  BTN: $73.05
                  SB: $51.95
                  BB: $60.10
                  Hero (CO): $50.00

                  Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with 5 5
                  Hero raises to $1.50, BTN calls $1.50, 2 folds

                  Flop: ($3.75) 5 5 K (2 players)
                  Hero checks, BTN bets $4, Hero calls $4

                  Turn: ($11.75) K (2 players)
                  Hero checks, BTN bets $6, Hero calls $6

                  River: ($23.75) J (2 players)
                  Hero bets $38.50 all in, BTN calls $38.50

                  Final Pot: $100.75
                  BTN shows K Q (a full house, Kings full of Fives)
                  Hero shows 5 5 (four of a kind, Fives)
                  Hero wins $99.75
                  (Rake: $1.00)

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #114
                    Re: makz @ €NL50 6max

                    Mnjaa, mõnus overbet shoveda kui vastase range on sisuliselt ainult second nuts. :P
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #115
                      Re: makz @ €NL50 6max

                      Jep, jäi vist uskuma et läksin masti püüdma :P

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #116
                        Re: makz @ €NL50 6max

                        Kandsin nädala alguses peaaegu terve rolli välja, seega olen busto. Igatahes, homme lähen uue motika järgi, loodan et raha läheb sedakorda õigesse kohta. Viskan homme mingid pildid ka kui keegi tahab.
                        Jätsin 5€ siiski seemneks alles, hetkel juba hit'n runnin NL5-s Kui kaardijumal lubab, siis tahaks juuni lõpuks NL50 jõuda.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #117
                          Re: makz @ €NL50 6max

                          Algselt postitas makz Vaata postitust
                          Kandsin nädala alguses peaaegu terve rolli välja, seega olen busto. Igatahes, homme lähen uue motika järgi, loodan et raha läheb sedakorda õigesse kohta. Viskan homme mingid pildid ka kui keegi tahab.
                          Jätsin 5€ siiski seemneks alles, hetkel juba hit'n runnin NL5-s Kui kaardijumal lubab, siis tahaks juuni lõpuks NL50 jõuda.
                          Mis motikast jutt käib?

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #118
                            Re: makz @ €NL50 6max

                            VFR 750 RC36. Küllalt hea kompromiss, kui sooviks on F-tüüpi ratas, mis oleks samas vähe sportlikum. Usun et vaatamata suhteliselt tagasihoidlikule eelarvele saan siiski masina mis laiast massist vähe rohkem silma torkab
                            Ma mingisuguseid suva pilte ei hakka toppima, õhtul lähen järgi siis teeb pilti ka. Nüüd vaja veel 10h kibeleda
                            e: damn avatari pean ka nüüd ära muutma.

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #119
                              Re: makz @ €NL50 6max

                              Jõudsin alles koju...damn kui mõnna see v4 vääne on

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #120
                                Re: makz @ €NL50 6max

                                Avatar: Yamaha->Honda.

                                Comment

                                Working...