NL50 FR @Ahangama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #91
    Re: Ahangama - KA234 nuts

    enam-vähem täpselt 13-14k kätt

    Comment

    • Ahangama
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 615

      #92
      Re: Ahangama - KA234 nuts

      Võtan lühidalt oma esimese pokkeriaasta kokku.

      Alustasin Party pokkeris nl5-s,
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      seejärel nl10-t
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Kolisin Full tilti, first depo boonus ja nl25. Kui nl5 ja nl10 on nii ja naa siis nl25 mänguga ei saa kuidagi rahule jääda.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Detsembris ftpst rahad välja kantud, plaaniga starsi boonust vabastama. Siin nüüd takerdusin ja asusin hoopis oma partysse jäänud rolliga väikest pakutud boonust vabastama, eesmärgiga starsi depo jaoks roll kokku ajada.

      Terve aasta 1182 $
      rakeback ja boonused ümmarguselt 1200$

      aasta graafik
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      2010 jaanuar
      Kolin korra veel ftpsse tagasi ironman aasta boonust vabastama ja siis starsi.
      Foorumis aktiivsemalt tegutsema, käsi hindama
      nl25s video ära teha
      nl25te korralikult mängima hakata ja oma leake otsida, kui jaanuari jooksul midagi ei muutu siis coach leida
      Päevikusse rohkem kirjutada

      Head algavat aastat!

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #93
        Re: Ahangama - KA234 nuts

        Pisike update eelmise aasta graafiku kõrvale. Lisaks boonus, stellarid ja f40 kokku 540$
        Ftpst peaks lähemal ajal kohale jõudma ka mu esimene pokkeri raamat: Sklansky No Limit Holdem Theory and Practice

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Ahangama
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 615

          #94
          Re: Worst day at poker is better than good day at work!

          Update. Märtsikuu koos volüümi ja platinumstariga. Kuu lõpus liiga palju breakeven jooksu-->5k käelised sessid, viimased 10k kätt kahe päevaga. Mida enam näha ei tahaks. Korra läks ka mindset ja donkasin mõned BId maha.
          Järgmine kuu: vähem mängu ja rohkem kvaliteeti. Mõne video vaadata. a ja raamatut loen ka.
          gl!

          rakebacki kuskil 300$
          Last edited by Ahangama; 01.04.10, 18:59.

          Comment

          • Strateeg
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2009
            • 303

            #95
            Re: Worst day at poker is better than good day at work!

            Solid graph ja hea volüüm, edu aprillis!

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #96
              Re: Worst day at poker is better than good day at work!

              Väga ilus graafik.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #97
                Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                hea päeviku nimi

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #98
                  Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                  Tänan kõigepealt oma kolme fänni! :D

                  Aprillis sattusin suure pasa sisse, ei saanud kuidagi kaarti jooksma, biit biidi otsa. 39k käe kandis ei pidanud enam mindset vastu ja lendasin nl25deep ja nl50 agrodonkates nulli. Õnneks päeviku nimi jäi veel muutmata.
                  Starsi laudade update>>tilt. Grindisin mõnda aega shorti laudades 20 lauaga(graafiku järgi kuskil 43k-58k käsi), üpris nõme. Õnneks on nüüd ka fishid sellest aru saanud ja 40bb laudades kannatab jälle mängida.
                  58k käe kandis läksin 40bb laudadesse tagasi. Tänu Pokkeriprode mentori videole leidsin oma leaki lõpuks ka ülesse(liiga passiivne) ja siiamaani on mäng jälle sujunud/kaardijooks rahuldav.
                  Edu laudades.


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  E: graafik ei taha kuvada?
                  Last edited by lenC; 04.05.10, 04:24. Põhjus: tegin giraffe'i korda

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #99
                    Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                    mis videost täpsemalt jutt käib?

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #100
                      Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                      ESTPatricu nl25

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #101
                        Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                        Neljapäeval käisin Starsi vip eventil mille võitjale Baltic festivali pilet. Alustas pisut üle 30 mängija.
                        Jõudsin päris palju foldida kuni sain buttonil AQs, ring foldis, SB reraise 400 ma call, flop Kxx ja mastiost mulle, callisin 700 beti, turn abi ei toonud ja fold. Veidi hiljem võtsin välja sama SB kes oli shortiks jäänud KQ vs A8 ja turn K. Edasi täpselt ei mäleta aga sain korra, võibolla ka kaks korda duubeldatud AKga ja nipetnäpet veel.
                        12 mängijat alles sain utglt QQ, ma raise, tagant kaks shorti ja bigstäkk Tomas allinni. Mkmm ja foldisin oma üle keskmise stäki ära. Shortid 55, JJ, bigstäkk AKs, turni flush ja Final table.
                        Järjest hakkasid mehed välja lendama, ise vist enam-vähem säilitasin oma stäkki ja trimpsasin tasuta jooke. Lõpuks olin kolmekesi alles Henri ja Tomasega.

                        Selgus, et Tomas mängis väljaspool arvestust ja Henri pakkus diili: mõlemale Baltic Festivali pilet, küll ilma majutuseta.
                        PEAB MEELDIMA JA GG
                        Last edited by Ahangama; 30.05.10, 19:16.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #102
                          Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                          Super nuts juu(Y)edu Balticul

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #103
                            Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                            wow nice ahangama! edu balticul!

                            Comment

                            • hillu
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 260

                              #104
                              Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                              Nice game.

                              Küsimus järgmine, et kas miskeid osakuid ka müüd või jätad kõik võidetud miljonid endale Balticul?

                              Comment

                              • Ahangama
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 615

                                #105
                                Re: Worst day at poker is better than good day at work!

                                tyty, vabalt võin mõned % maha müüa.

                                Laupäeval käisin veel live turniiri mängimas, freezeout 330 olümpikus. Final tables sain AA preflop AI vs QQ ja river Q. out.

                                Mai:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Eurosi ei oska graafikule ümber konveritda e. siis mänguga kokku 1015$ + rakebacki 750$(50k boonus ja stellarid)

                                Comment

                                Working...