NL50 FR @Ahangama

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • FreakyJason
    Klubi Liige
    • Jan 2009
    • 1381

    #31
    Re: Ahangama - KA234 nuts

    WD!

    Comment

    • hillu
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 260

      #32
      Re: Ahangama - KA234 nuts

      Tundub jah, et sinu breakeven volüümirikas mäng on asendunud kasumlikuks mänguks.
      MIllal NL25 graafikuid ja statse nägema hakkab?

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #33
        Re: Ahangama - KA234 nuts

        Partyga väike paus ja rahad ftpsse, 500$ depo boonust vabastama. Ja nagu ülevalpool juttu oli siis jah NL25 :-*
        Võib vist esimese sessi õnnestunuks lugeda. Vääga scared money ei olnudki, kuigi olin ikka üsna tight ja mõned 3bettimis kohad lihtsalt callisin jne. Laudade arv esialgu 4-6 ning table selectionit.
        FTP muljed: lobby filter meeldis kus mängijaid stäki järgi ritta sai panna :) bettimine võiks mugavam olla, auto fullstäkki ka ei leidnud.




        Tase täpselt selline, rahad saab klassikaliselt sisse :D
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)






        Comment

        • hillu
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 260

          #34
          Re: Ahangama - KA234 nuts

          Pole paha algus oma NL25 kärjäärile, pane edasi samas vaimus!

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #35
            Re: Ahangama - KA234 nuts

            Niisiis, eilne sess: alguses ei saanud pikalt mängu vedama, väga carddead. No pole viga, ootasin oma hetked ära ja sain +2bi peale. Huuh siis hakkas ikaldumine pihta, kk vs aa, ak vs aa, aa vs fishi rida ja olin nullis. Korra hittisin veel ise aga lõpp oli nüri toksimine, rohkem failisin kui mängisin ja mänguisu oli eilseks otsas. Kokku jäi +16$

            graaf
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Üks fish 50/12/1.1 Kas oleksite proovinud potti natuke väiksemana hoida või insta nupud? Või miski checki tegemea turn et näha kas ta ise on huvitatud raha sisse panemisest. oop sucks :D ul aga jäi kõige rohkem kripeldama
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • lenn17
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 163

              #36
              Re: Ahangama - KA234 nuts

              Flopis oleksin bettinud, turnis tsekkinud. Fish saab käe ja sa talle tsekkad siis ta tahab kohe allinn panna või paugutada. Kui allinn siis fold, donk bet siis call, et äkki karistab ära saab ehk turniks parema käe või riveriks. Kui paneb peaaegu poti noh, fishid tavaliselt callivad ja tsekkivad kui neil veel midagi pole. Ja kahjuks on ka positsioon kehv. Turnis ma isiklikult oleksin tsekkinud. Kui ta ka tsekkib. Noh siis riveril oleksin ka tsekkanud. Siin poleks fish enam oma nutsi suutnud kauem varjata ja ta oleks allinn läinud ning easy fold. Mingeid drawe ka pole, et ma oleks kohe pannud fishi mingi hea käe peale. Juhul kui draw oleks lauas olnud oleksin turnis kõik sisse lükanud:P

              Aga muidu K3 suited on ikka nuts käsi küll..

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #37
                Re: Ahangama - KA234 nuts

                Algselt postitas lenn17
                Flopis oleksin bettinud, turnis tsekkinud. Fish saab käe ja sa talle tsekkad siis ta tahab kohe allinn panna või paugutada. Kui allinn siis fold, donk bet siis call, et äkki karistab ära saab ehk turniks parema käe või riveriks. Kui paneb peaaegu poti noh, fishid tavaliselt callivad ja tsekkivad kui neil veel midagi pole. Ja kahjuks on ka positsioon kehv. Turnis ma isiklikult oleksin tsekkinud. Kui ta ka tsekkib. Noh siis riveril oleksin ka tsekkanud. Siin poleks fish enam oma nutsi suutnud kauem varjata ja ta oleks allinn läinud ning easy fold. Mingeid drawe ka pole, et ma oleks kohe pannud fishi mingi hea käe peale. Juhul kui draw oleks lauas olnud oleksin turnis kõik sisse lükanud:P

                Aga muidu K3 suited on ikka nuts käsi küll..
                Ma oleks küll turnis vastase AI pannud, ta callib seal Sind any Ax ära ja arvatavasti ei foldiks ka K-d seal. Maha chekkides jääb seal minu meelest Ax-delt ja K-delt tohutult valuet võtmata. Peale flopi cbeti oled juba potcomitted ka ning cbet flop ja hiljem cf tundub ikka väga kahtlane liin olevat.
                Sa üldse stäkk size vaatasid ja ka Sa seda üldse tead, mis donk bet tähendab?

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #38
                  Re: Ahangama - KA234 nuts

                  Pisike kokkuvõte nl25 kolmandast päevast. Laudade valik ftps vääga suur aga kalaparvesid ja donke kohtasin laup õhtu kohta kuidagi vähe. Päris palju laudu peab läbi lappama et midagigi leida. Kaardijooks oli üpris niru, standard failid suuremate pocketitega ja minu tptk/set ja fishid korjasid maast kolmikuid/flushe. Lõpus tõmbasin plussi ära ja ei olnud enam pikka mõtlemist, lauad kinni ja magama.

                  graaf
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Midagi hõisata pole, peab kaotatud potte postitama
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Ahangama
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 615

                    #39
                    Re: Ahangama - KA234 nuts

                    Viskan total nl25 graphi. Volüüm puudub täielikult, muidu enam-vähem vast. Tasapisi kangutan depo boonust lahti :)



                    Eile( pühap öösel) fishe ja donke jagus, sai lauad paika ja suurt selectimist polnud rohkem vaja. Ajaa päeval vaatasin nl25 ESTpatricu video läbi, põhiteemaks preflop agro ja limparite isoleerimine, mida siis ka katsetasin ja paaris lauas sain ala 18/17 statid, mis ülemõistuse loose minu jaosk :) Sess kokku +53$ 8bb/100 Paar faili tuli AA-ga nagu ikka, korra sain AA folditud ja lõpuks riverdasin kahest paarist maja tripsi vastu. Peab rahule jääma

                    Käsad
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • hillu
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 260

                      #40
                      Re: Ahangama - KA234 nuts

                      1. Donk on donk jah, aga siin tavaliselt donk miski top paariga allinni ei lükka. Aga võibolla lükkab ka, igaljuhul nii ta on.
                      2. Turni call muidugi on kaheldav, kui sisuliselt teada riveri bet.
                      3. Näed nüüd ise, kui AAst hammastega kinni hoida ja kõik maha callida, mis siis saama hakkab.
                      4. Nice.
                      5. Kindlasti oleks shove ära callitud. Mina oma agara mõistusega oleks turnis pannud kohe raise ning sellega väiksema poti maha võtnud, aga näed kuidas river tõi õnne õuele.

                      Üldiselt ise ei mängi, niiet tõsiselt võtta ei maksa. Graafik on õpris ilus, jätka samas vaimus.

                      Comment

                      • Ahangama
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 615

                        #41
                        Re: Ahangama - KA234 nuts

                        Sissekanne.
                        Eile oli mängust puhkus, õhtul sain trackeri ja ftp avatud aga silmad vajusid kinni ja jäigi päev vahele...midagi uut!
                        Täna see eest algas mõnusa upswingiga, kuid järgnes terve sess carddeadi, vahepeal sain tükikese boonust kätte ja lõppu paar hittimist --> lauad kinni.
                        Vahepeal õnnestus ftps max laudade arv 16ni saada. Täna mängisin kuni 12 korraga aaga oli tunda, et kohati kisub kiireks ja mäng vajus väga nitiks ära, samtui agro hakkas langema. Mingeid huvitavaid käsi ei ole täna postitada. vtak
                        ööö




                        Comment

                        • Ahangama
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 615

                          #42
                          Re: Ahangama - KA234 nuts

                          Ei olnud hittimise päev, õnneks siiski ei tulnud miinust :) Kõige suurem kaotatud pot oli KK vs AA, ja korra lasin QQ timeouti, ülejäänud olid standard väiksed potid, lihtsalt ei hittinud midagi!



                          Huvitav käsi, siin ise udutasin teistes laudades ringi ja läks timeouti..pmst olin valmis seda maha callima. UTG-l siis vabariigi kodanik k2rbes 14/13/7 fold 3bet 66
                          Mida sellest arvata??

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Comment

                          • Bikewarrior
                            Bännitud
                            • Apr 2009
                            • 283

                            #43
                            Re: Ahangama - KA234 nuts

                            paneksin vastase viite või kaheksate seti peale viimases käes.

                            Comment

                            • hillu
                              FPP Pro
                              • Oct 2008
                              • 260

                              #44
                              Re: Ahangama - KA234 nuts

                              Check-raise postflop, lõhnab jah seti järgi, overpaariga võib ka tegemist olla, aga suht kahtlane.

                              Comment

                              • Ahangama
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 615

                                #45
                                Re: Ahangama - KA234 nuts

                                Oioi, tra ei tea mis päev see eile oli aga -6bi alla nagu niuhti. Sad. Kahtlustan, et väike tilt oli ka sees. Eks hakkan käsi läbi vaatama ja pasten nad siia esimesel võimalusel.

                                Comment

                                Working...