Re: Ahangama - KA234 nuts
Tervist
Kõvasti NL10-s madistanud vahepeal. Suur langus on asendunud breakeven jooksuga ja pääris väsinud sellest nädalasest swingist.
Positiivne asja juures, et natukene oma mängu analüüsimisega tegelenud.
Leakid:
*madal AF, 1,7>>3,5 peale
*turni cbet puudus, kasutusele võetud,
*bigblindil liigne limpimine, agressiivsust tõstnud ja olen hakanud limpareid isoleerima ja cbet otsa, esialgu tundub edukas
*suurte pocketitega lähen liiga tihti broke, cooler? või peab hakkama raise peale rohkem foldima
Sampel on hetkel 5k käsi, proovin samade statsidega jätkata ja paremat jooksu leida lõpuks



Statside kohta ootan kommentaare! Tänan
Suuremad failitud potid:
AK
KK
Tervist
Kõvasti NL10-s madistanud vahepeal. Suur langus on asendunud breakeven jooksuga ja pääris väsinud sellest nädalasest swingist.
Positiivne asja juures, et natukene oma mängu analüüsimisega tegelenud.
Leakid:
*madal AF, 1,7>>3,5 peale
*turni cbet puudus, kasutusele võetud,
*bigblindil liigne limpimine, agressiivsust tõstnud ja olen hakanud limpareid isoleerima ja cbet otsa, esialgu tundub edukas
*suurte pocketitega lähen liiga tihti broke, cooler? või peab hakkama raise peale rohkem foldima
Sampel on hetkel 5k käsi, proovin samade statsidega jätkata ja paremat jooksu leida lõpuks



Statside kohta ootan kommentaare! Tänan
Suuremad failitud potid:
AK
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
KK
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, K
, J
, 9

Comment