Rrrr pokkeriproks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #1

    Rrrr pokkeriproks

    Naljaga pooleks - hakkan pokkeriproks. Tulevikus.

    Nalja osa on see, et tingimused sean endale suht karmid - harrastajale suht saavutamatud. Tõsine osa aga see, et kui saavutan, siis hakkangi. Tingimused:
    - Bankroll 100BI (hetkel 70 BI NL50)
    - Limiit vähemalt NL100 (hetkel NL50)
    - Reserv - 6 kuu raha pangakontol (hetkel elan peost suhu - saan palga ja selle söön ära või maksan arveteks. Pere ka vaja toita.)
    - Income - stabiilselt praegune kahekordne sissetulek palga näol so 35-40K EEK vahele. Kui pikk on stabiilne - selle otsustan ise. Winrate antud tulemuse saavutamiseks NL100-s 35K kätt kuus, mis ma praegu mängin peaks olema ulmeline 10bb/100. Eks elu näitab, kas hea winrate, kõrgem limiit või rohkem käsi aitavad mul selle saavutada.

    Kuna cashoute ei tee ja pokker on hobi, siis võib asja rahulikult võtta.

    Mängin olen ca 10 kuud ja bankrolli sain Triobeti veebis rulli keerutades kus tänu punktiturniiride auhindadele tekkis seal arvestatav edge. Edasi pokker Triobet->Tower->Everest->FullTilt. Mänguks on NL 6-max.

    Praegune suurim peavalu on FullTiltis NL50 kanda kinnitada, mis septembris pole kahjuks õnnestunud nagu mainitud - tiirlen 0 ümber. Kui 100BI täis saan, siis lähen järgmisesse limiiti. Mängustiil on 20/16 ringis ja sellega kannatan mängida 5-laual. Arvan, et vigadest on mul suurimad:
    - võimetus foldida head kätt (mul rida paardunud boardil vastane kütab AI).
    - cold call + fold on mu arsenalis liiga tihti.
    - ei viitsi vastaste kohta notesid kirjutada.

    Hetkel olen IT-neeger Tartus. Et arvuti taga kängu ei jääks, siis õnneks jooks, ujumine ja rattasõit aitavad hädast välja.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: Rrrr pokkeriproks

    edu sulle

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: Rrrr pokkeriproks

      hea on, kui on konkreetsed eesmärgid.
      edu!
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #4
        Re: Rrrr pokkeriproks

        Eile tehtud silmailu ka. Naine küll kutsus kabet mängima aga ma lükkasin ta pakkumise pool tundi edasi ja saingi kohe vitsad kätte. Peale kabesessiooni tuli kõigest üks cooler. Kuulake oma naist.


        Seda ei juhtu iga päev ja ausalt öelda mõnel paardunud boardil oli ikka vaja reaga pot control ära unustada. Teine lollus - suited JT + boardilt mast + riveri reraise - no oli vaja AI kütta - K6s oli vastas. Olen edaspidi targem. Tasa sõuad kaugele jõuad.

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #5
          Re: Rrrr pokkeriproks

          Good luck, tahtsin seda öelda, et kui sa FTP 6maxis suudad NL100s 5 PTBB (10bb) stabiilselt laksida, siis sa oled päris karm vend :) Ise olen seda mingi pool aastat üritanud juba, aga momendil ikka rakeback pro raisk.

          Comment

          • Davy
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1341

            #6
            Re: Rrrr pokkeriproks

            Algselt postitas rrrr
            Naljaga pooleks - hakkan pokkeriproks. Tulevikus.

            Nalja osa on see, et tingimused sean endale suht karmid - harrastajale suht saavutamatud. Tõsine osa aga see, et kui saavutan, siis hakkangi. Tingimused:
            - Bankroll 100BI (hetkel 70 BI NL50)
            - Limiit vähemalt NL100 (hetkel NL50)
            - Reserv - 6 kuu raha pangakontol (hetkel elan peost suhu - saan palga ja selle söön ära või maksan arveteks. Pere ka vaja toita.)
            - Income - stabiilselt praegune kahekordne sissetulek palga näol so 35-40K EEK vahele. Kui pikk on stabiilne - selle otsustan ise. Winrate antud tulemuse saavutamiseks NL100-s 35K kätt kuus, mis ma praegu mängin peaks olema ulmeline 10bb/100. Eks elu näitab, kas hea winrate, kõrgem limiit või rohkem käsi aitavad mul selle saavutada.

            Kuna cashoute ei tee ja pokker on hobi, siis võib asja rahulikult võtta.

            Mängin olen ca 10 kuud ja bankrolli sain Triobeti veebis rulli keerutades kus tänu punktiturniiride auhindadele tekkis seal arvestatav edge. Edasi pokker Triobet->Tower->Everest->FullTilt. Mänguks on NL 6-max.

            Praegune suurim peavalu on FullTiltis NL50 kanda kinnitada, mis septembris pole kahjuks õnnestunud nagu mainitud - tiirlen 0 ümber. Kui 100BI täis saan, siis lähen järgmisesse limiiti. Mängustiil on 20/16 ringis ja sellega kannatan mängida 5-laual. Arvan, et vigadest on mul suurimad:
            - võimetus foldida head kätt (mul rida paardunud boardil vastane kütab AI).
            - cold call + fold on mu arsenalis liiga tihti.
            - ei viitsi vastaste kohta notesid kirjutada.

            Hetkel olen IT-neeger Tartus. Et arvuti taga kängu ei jääks, siis õnneks jooks, ujumine ja rattasõit aitavad hädast välja.
            Starsi sadade NL100 6max regide hulgas ei ole ühtegi , kes isegi väga lähedal oleks soovitud winratele.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Rrrr pokkeriproks

              Algselt postitas Davy
              Starsi sadade NL100 6max regide hulgas ei ole ühtegi , kes isegi väga lähedal oleks soovitud winratele.
              Su postitust lugedes jääb mulje, et sa arvad, et see on võimatu, enda 6-maxi aegadest küll mõned kuud möödas, aga usun ikka, et on inimesi, kes on selleks võimelised - nad lihtsalt on kõik üles liikunud.
              Isegi nitringis on see võimalik: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/jrockhaf

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: Rrrr pokkeriproks

                Algselt postitas lenC
                Isegi nitringis on see võimalik
                lmao.. hea väljend.. FR = nitring:-P

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #9
                  Re: Rrrr pokkeriproks

                  Algselt postitas lenC
                  Su postitust lugedes jääb mulje, et sa arvad, et see on võimatu, enda 6-maxi aegadest küll mõned kuud möödas, aga usun ikka, et on inimesi, kes on selleks võimelised - nad lihtsalt on kõik üles liikunud.
                  Isegi nitringis on see võimalik: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/jrockhaf
                  never mind, ma olen debiil. tõenäosus, et teema autor 10bb/100 hakkab laskma on siiski väga väike. Olgem realistid.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Rrrr pokkeriproks

                    Algselt postitas lenC
                    Su postitust lugedes jääb mulje, et sa arvad, et see on võimatu, enda 6-maxi aegadest küll mõned kuud möödas, aga usun ikka, et on inimesi, kes on selleks võimelised - nad lihtsalt on kõik üles liikunud.
                    Isegi nitringis on see võimalik: http://www.pokertableratings.com/sta...earch/jrockhaf
                    jrochi puhul on 1 probleem - ta alustab väga palju uusi laudu ja seega mängib tihi HU-d, 6maxi jne. VÄGA fishistes laudades, mis tõstab ta winrate oluliselt.

                    Kunagi ma arvasin, et nitringis 5 PT/BB on tehtav aga enam ma eriti ei usu.

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #11
                      Re: Rrrr pokkeriproks

                      Nõus. Järelikult tuleb mängida NL200 või siis rohkem kui 35K käsi kuus või lasta rahas latti allapoole. Võimalik ka vahetada FTP mingi fishise toa vastu välja. Aega on ja kiiret pole. Eesmärk on pokkeriproks saada :) Kunagi.

                      Kuu kokkuvõte. Septembris tegin tutvust NL50-ga. Valdavalt FTP-s. Oli veel agressiivsem kui NL25 ja tuleb tunnistada, et tegn kohati saasta mängu + esimest korda sain tunda, mis tähendab joosta ca 10BI alla EV. Õnneks on bankrolli piisavalt.

                      Tulemused:
                      - käsi peaaegu 40K
                      - mänguline kahjum -233$
                      - boonused + rakeback umbes 580$
                      - bankrolli seis 82BI NL50s
                      - FTP punkte 33393 (hea järgmine kuu vaadata kuidas neid tuleb)
                      - suurim kaotatud pot 256$ AA vs 88 preflop 5-betitud, 67T flopist AI ja turni kolksti 8.
                      - suurim võidetud pot 197$ 99 vs QQ, sain neliku, tema maja ning ta maksis.
                      - parim päev 301$ 1308 käega
                      - hullem päev -421$ 1689 käega
                      Graafikut ei pane, sest midagi ilusat pole. Mõttetud ameerika mäed - murrate veel mõne silmamuna kondi ära kui vaatama jääte.

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #12
                        Re: Rrrr pokkeriproks

                        Oktoober on hullusti alanud. Esimesed päevad küll plussis aga eilne maratonsess oli üle mõistuse - uus downswingi rekord jälle ületatud. Üks pilt on rohkem väärt kui sada sõna.

                        Tean, et mängisin A+pilt üle saades flopile pihta ja vastasel set. Ülejäänud on standard donki hala - set vs set ja mast vs mast ning PF AI QQ vs AA ja kui vastasel QQ vs minu AA, siis flopis Q, kuradi KK slowplayerid. Natuke peaks agressiivsusega tagasi tõmbama - cbet oli 74%. WTSD 27% - peab hakkama rohkem foldimisele mõtlema. kui ees on raise, siis tuleb AJo mukki visata või siis AJs-ga masti v rida püüdma minna aga mitte A või J-le pihta saades nuppe panna. Ok flopi Cbeti callin muidugi maha. Teine asi - OOP peab vist rohkem CO ja Buttoni poiste raise 3-bettima. Weak stealeri vastu ilmselt laiema rangega. No calling (coldcall 13%) sest nagunii ei maksta mu AQ-d kinni kui A flopis vastu vahib. Plaan on paigas, püüan ennast parandada. Kui veel 2 sihukest päeva tuleb, siis olen NL25-s tagasi.

                        Comment

                        • rrrr
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 904

                          #13
                          Re: Rrrr pokkeriproks

                          Sain NL50 6-maxis nitistumisega august välja. Olulisemad muudatused:
                          - 21/16 vahetasin välja 17/14 vastu
                          - 3-betin rohkem. Eriti neid vendi, kes stealivad ja on võimelised 3-betile foldima. Fold või 3-bet.
                          - Suited connectoreid mängin vaid siis kui olen kindel, et potis on vähemalt 2 inimest.
                          - Pot control!
                          Actionit saab küll vähem aga see-eest on see kvaliteetsem. Enne oma range ei laienda kui suudan lolluste tegemise taseme madala hoida.

                          See kuu:

                          Eilne kompu:

                          No-Limit Hold'em, $0.50 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          MP ($47.25)
                          Button ($58.30) - 40/7 ca 60 kätt fish
                          SB ($50)
                          Hero (BB) ($113.30)
                          UTG ($93.70) - 32/15 callingstation 300 kätt

                          Preflop: Hero is BB with 6, 6
                          UTG bets $1.50, 1 fold, Button calls $1.50, 1 fold, Hero calls $1

                          Flop: ($4.75) Q, 6, 10 (3 players)
                          Hero checks, UTG bets $3, Button raises $6, Hero raises $25.75, UTG calls $22.75, 1 fold

                          Turn: ($62.25) 7 (2 players)
                          Hero bets $86.05 (All-In), UTG calls $66.45 (All-In)

                          River: ($195.15) K (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: $195.15

                          Results:
                          Hero had 6, 6 (three of a kind, sixes).
                          UTG had 6, 7 (two pair, sevens and sixes).
                          Outcome: Hero won $211.75


                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: Rrrr pokkeriproks

                            Turni overbet Ai pead küll kindel olema, et ta sulle välja maksab nii. 7 teada "vaevalt" aitas ja 42$ või vähem (pool poti)? peaks loogiline olema millega ilusti riveriks rahad sees, aga praegu joppas, et ta oma 2 paari hittis:D

                            Comment

                            • rrrr
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 904

                              #15
                              Re: Rrrr pokkeriproks

                              Algselt postitas timz0333
                              Turni overbet Ai pead küll kindel olema, et ta sulle välja maksab nii. 7 teada "vaevalt" aitas ja 42$ või vähem (pool poti)? peaks loogiline olema millega ilusti riveriks rahad sees, aga praegu joppas, et ta oma 2 paari hittis:D
                              Noh, minu silmis pidi tal olema juba flopist vähemalt 2 paari v rea+mastitõmme, et seda tsirkust kaasa teha.

                              Comment

                              Working...