[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #391
    Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    Mis regid sulle enim peavalu põhjustavad 100s?
    kollane

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #392
      Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      Mis regid sulle enim peavalu põhjustavad 100s?
      Vaikselt ära harjunud nendega kes vahepeal pinnuks olid - osad on üsna imestama panevad kes ma ei tea mis oddsidega kuni riverini check callivad või lihtsalt callivad mingeid drawsid ja lõpuks riveris foldivad kui mingi a la 15doltsi käes. Pigem shorterid on pinnuks oma ime käikude ja flippamistega.

      Kes sulle pinnuks jäänud ?


      HEM1 ei tracki enam üldse õigesti, tegin uue sessi ja BR järgi +105 sess ja tracker näitab +32. Tegin juba reinstalli ka aga ilma andmebaasi kustutamata. Lampi mingi korralik kala :/
      Last edited by teerajaja; 01.12.13, 15:44.

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #393
        Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

        Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
        Vaikselt ära harjunud nendega kes vahepeal pinnuks olid - osad on üsna imestama panevad kes ma ei tea mis oddsidega kuni riverini check callivad või lihtsalt callivad mingeid drawsid ja lõpuks riveris foldivad kui mingi a la 15doltsi käes. Pigem shorterid on pinnuks oma ime käikude ja flippamistega.

        Kes sulle pinnuks jäänud ?


        HEM1 ei tracki enam üldse õigesti, tegin uue sessi ja BR järgi +105 sess ja tracker näitab +32. Tegin juba reinstalli ka aga ilma andmebaasi kustutamata. Lampi mingi korralik kala :/
        Endal oli hiljuti sarnane probleem HEM1, ei trackinud enam kõiki käsi (kõik suuremad käed jäid trackimata) jne. Natuke uurisin, aga veale jälile ei jõudnud - tegin uue database.

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #394
          Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

          Algselt postitas IsandJoberst Vaata postitust
          Endal oli hiljuti sarnane probleem HEM1, ei trackinud enam kõiki käsi (kõik suuremad käed jäid trackimata) jne. Natuke uurisin, aga veale jälile ei jõudnud - tegin uue database.
          Tegin nüüd siis ka uue database ja importis ilusti ära tänase päeva käed ning EV ei tee ka enam mingit huumorit :D
          Nüüd võtab jupp aega kogu käte tagasi importimine...


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #395
            Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

            Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
            Kes sulle pinnuks jäänud ?


            :/
            butcheN vms,lessharm on vana tropp nl25 ajast juba,mõned nimed veel,sellised inteligentsed mängijad nagu kes tabelitipudes figureerivad,ei häiri üldse nemad ajavad oma rida ja mina oma,lihtsalt paljud tahavad su ajusi **** ja tahavad wannabeed olla!SSid jaotan ka pooleks,osad on ikka täis tohmanid,siis on tropid kes setminivad OOP 3bet potides ja sisi on need trikitajad kes flativad ka AAga jne aga jah ***** on nad kõik,janhaid ja huinuid :D

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #396
              Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

              NOVEMBER


              Tunde: 110,78h
              Käsi: 62768
              Profit: 2216$ + 1230$ (boonus/rb) = 3446$


              Esimese poole kuuga võis täitsa rahul olla, 3nädal läks vähe käest ära ja üle pika aja tundsin ka korraliku tildi mõju mängus. Raske öelda nüüd kui palju oli teises pooles kehva jooksu osa või kui kehvalt ise mängisin.
              Kui nii palju limiite korraga mixida (100,200,400) siis läheb kauem aega, et leida oma comfort zone ja täpselt aru saada variatsioonist.
              Lubasin eelmise kuu lõpus see kuu karmavõlad tagasi nõuda, natuke sai küsitud tagasi aga mitte piisavalt :D

              See kuu on plaanis kõvasti volüümi/tunde anda ja teha üks väga tugev kuu, esialgu mängin ainult NL100 laudu ja hiljem ehk ka 200 juurde.
              Viimase 4-5 kuu jooksul pole veel pigistanud välja ühte väga kena kuud, selle jätan siis detsembri hoolde :)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by teerajaja; 02.12.13, 19:24.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #397
                Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

                Kuidas kuu?

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #398
                  Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

                  Algselt postitas kollane Vaata postitust
                  Kuidas kuu?
                  Crap,
                  suht BE hetkel ~ +1k



                  Olen rabanud viimasel ajal natuke liiga palju laudasid või siis pigem on neid mingi hetk waitingust tekkinud ja pole suutnud lahti öelda.

                  Olen sind viimasel ajal ka vähe rohkem näinud laudades, mängid väga väheseid laudu korraga ?

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #399
                    Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

                    Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                    Crap,
                    suht BE hetkel ~ +1k



                    Olen rabanud viimasel ajal natuke liiga palju laudasid või siis pigem on neid mingi hetk waitingust tekkinud ja pole suutnud lahti öelda.

                    Olen sind viimasel ajal ka vähe rohkem näinud laudades, mängid väga väheseid laudu korraga ?

                    Mul 48h juba see kuu :) Mängime tiba erinevatel aegadel. Mul põhirõhk nädalavahetustel ja õhtuti mängin 18.00-23.00
                    Üritan 10 piiris hoida aga eks ikka vahepeal läheb üle ka.

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #400
                      Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

                      Algselt postitas kollane Vaata postitust
                      Mul 48h juba see kuu :) Mängime tiba erinevatel aegadel. Mul põhirõhk nädalavahetustel ja õhtuti mängin 18.00-23.00
                      Üritan 10 piiris hoida aga eks ikka vahepeal läheb üle ka.
                      Mul 49h ja miski 32k käsi juba, see eest on winrate kannatada saanud või ongi hetkel käsil mingi BE periood. Eks ülejäänud detsembri nädalad näitavad. See kuu olen sattunud hetkel väga erinevatel aegadel lauda ja magamisgraafik ka väga laiali olnud. Tulevikus tahaks proovida rohkem sobitada grindi aega vahemikku 19-09 ja siis sellel vahemikul pause sobitada vastavalt vajadusele.

                      Tänast 5mil sunday miljonit peaks kaasa tegema ja kuluks väike kobistamine ära :)

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #401
                        Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                        Tuleb korrata eelmise aasta sõnu





                        See eest kuu keskel oli selle aasta üks kehvemaid jooksu perioode ja ka mindset tahtis uitama minna kusagile...

                        Plaanis see nädalavahetus veel grindida ja prooviks veel lisa kopikaid tasku krabada - hetkel see kuu 25000 VPP kogutud.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #402
                          Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

                          DETSEMBER


                          Tunde: 162,38h
                          Käsi: 98260
                          Profit: 3270$ + 1651$ (boonus/rb) = 4921$

                          Päris raske kuu oli mindseti osas, eriti kuu keskmes. Selliseid aegu samas vaja, et oleks ikka isu ja motivatsiooni oma mängu kallal töötada ja paremaks pürgida. Õpetab nii mõndagi!

                          Aasta kokkuvõte mõne aja pärast.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #403
                            Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

                            AASTA 2013

                            Profit: ~27,8k$ koos rakebackiga

                            2013 aasta põhieesmärk sai täidetud - milleks oli rabeleda välja end microstakest ja aasta lõpuks vähemalt olla NL100 regular. Jõudsin selleni alates juulist ja peale selle pole pidanud enam alla NL100 mängima.
                            Viimastel kuudel sai näpitud ka vähe midstakes 200-400PL/NL laudu ja nendega ka kusagil aukku ei kukkunud.


                            2014 aasta põhieesmärgiks seaks korralik winrate parandamine ja kanda kinnitada midstakes. Esimese tähtaja paneks Juuli 2014 ja siis vaatab edasi kuidas asi on edenenud.
                            Vahel kipun liiga palju laudu ligi võtma kuigi saaks palju vähemate laudadega palju paremat winrate näidata - selle kallal samuti vaeva vaja näha.
                            Kindlasti tuleb trenni tegema hakata korralikult ja hoolitsema rohkem tervise eest!
                            Muud plaanid jooksvalt aasta jooksul.

                            Kaasgrinderitele good luck uueks aastaks ja näeme laudades!



                            Aasta 2013 graafik ainult profit

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Graafik koos rakebacki ja EV joonega

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            BB graafik koos EV joonega

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Aasta 2013 kuude kaupa
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by teerajaja; 01.01.14, 14:51.

                            Comment

                            • timz0333
                              Pokkeritark
                              • Mar 2009
                              • 6322

                              #404
                              Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

                              Kõik kuud plussis :)

                              wp!

                              Gl uuel aastal!

                              Comment

                              • Tonislau
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jul 2013
                                • 351

                                #405
                                Re: [NL100 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

                                Naiss :)

                                Comment

                                Working...