[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #256
    Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

    Max Valuujeev



    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

    UTG ($20)
    UTG+1 ($50)
    MP1 ($43.68)
    MP2 ($31.02)
    CO ($26.01)
    Button ($50)
    SB ($19.49)
    Hero (BB) ($78.97)

    Preflop: Hero is BB with 6, K
    3 folds, MP2 calls $0.50, 2 folds, SB calls $0.25, Hero checks

    Flop: ($1.50) 6, K, K (3 players)
    SB checks, Hero bets $1, MP2 calls $1, 1 fold

    Turn: ($3.50) K (2 players)
    Hero bets $2, MP2 calls $2

    River: ($7.50) A (2 players)
    Hero bets $75.47 (All-In), MP2 calls $27.52 (All-In)

    Total pot: $62.54 | Rake: $2.50
    Main pot: $62.54 between MP2 and Hero, won by Hero

    Results:
    Hero had 6, K (four of a kind, Kings).
    MP2 didn't show
    Outcome: Hero won $60.04

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #257
      Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

      Tere taas,

      detsember läbi saamas aga veel tegemata novembri kokkuvõte.
      Olen olnud pikalt haige eelmise kuu lõpust kuni siiani ja pole väga mängida saanud.
      Kui esimene novembri pool oli kena ja olin rahul siis teisel poolel läks mindset veidi uitama + kehvem jooks või kujutasin seda ette ja muus eluga seotud asjades läks ka mindset uitama. Mis kõik kokku tegi graafikule palju jõnkse...its all about mindset!
      Siin siis terve kuu ainult NL50/PL50.









      See kuu olen tagasi NL25/PL25/PL50 mindseti kogumas ja edasised plaanid sõltuvad vastavalt BR kogunemisele. NL50 on kindlasti korraliku mindsetiga samamoodi biiditav limiit nagu seda NL25.


      Detsember hetkel:


      Last edited by teerajaja; 23.12.12, 02:22.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #258
        Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

        Nice recovery

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #259
          Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

          Nom-nom-nom jõulud?

          Peaks olema rekordsessioon ja sai jutti mängitud ka 559 minutit. Hiljem enamasti ainult PL50 lauad lahti ja sealt ka pärit kusagil 450dollarit sellest kasumist. Aga muidu ikka mixitud NL25/PL25/PL50.



          Comment

          • bluelite
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1190

            #260
            Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

            Mitmel laual mängid? Eeldan, et max 10?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #261
              Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

              wp, solid mängija.
              Nii palju kui koos lauas istunud olen.

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #262
                Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                Algselt postitas bluelite Vaata postitust
                Mitmel laual mängid? Eeldan, et max 10?
                Laudade arv küündib keskmiselt 14-18, viimasel sessioonil oli lõpu poole 6-8 lauda.

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #263
                  Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                  Kes pühade ajal pokkerit ei mängi, see...




                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #264
                    Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                    Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                    Kes pühade ajal pokkerit ei mängi, see...




                    sama siin...

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #265
                      Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                      Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                      Kes pühade ajal pokkerit ei mängi, see...
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #266
                        Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                        NL25 mehe lööklause, kes dollarisenti ei korja, see 1000 dollarit ei saa :D

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #267
                          Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                          Detsemberi grind läbi, seni parim kuu puhtalt cashi kasumi osas.

                          Tunde 66,69h
                          Kasum 2136 + 250boonuseid = 2386$

                          Järgmine kuu sihin 120h



                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #268
                            Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                            Aasta kokkuvõttes väga midagi näidata pole sest õige grindi aasta algas tegelikult juulist.

                            2013 tahaks jõuda supernovani mis eelmine aasta jäi tegemata ja jõuda vähemalt NL200ni ja püsima jääda.


                            Aasta 2012




                            alates juulist





                            Koos rakebacki ja turniiridega peaks jääma ~8k$.
                            Last edited by teerajaja; 09.01.13, 15:21.

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #269
                              Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                              Pikk aeg möödas uuendusest.


                              Mõnda aega sai plaanitud Kaaslase/Tüdrukuga põrutada kusagile soojale maale grindima pokkerit ja niisama elama.
                              Esimesed mõtted ja valikud olid Tai või Kambodža. Kaalutledes erinevaid plusse ja miinuseid sai lõpuks sebitud odavamalt piletid hoopis Egiptusesse - - > Hurghadasse veebruari alguseks.

                              Nädala aega elasime odavamas hotellis ja otsisime elamist. Esialgu vaatasime Hurghada linna sisse ja võimalikult mere äärde või mere vaatega. Käisime päris mitmeid elamisi vaatamas ja leidsime isegi päris head, täiesti sisustatud elamised ja taskukohase kuu üüriga.

                              Ükspäev taksoga äärelinna sõites tekkis hoopis mõte, et piiluks El Gounasse mis asub 20km väljas Hurghada linnast ja mis palju räägitud kuurort kus vaiksem ja puhtam.
                              Taksojuht tõi sadamasse ära ja hakkasime jalutama mööda mere ääret ja põrkasime kokku ühe kohaliku kaamlieskursiooni tüübiga, kellelt sai jutukäigus uuritud et ehk teab kedagi kes üüriks siin kandis kortereid. Ta oli muidugi abivalmis ja helistas mõnda aega oma tuttavatele ja lõpuks sebis kohtumise ühe Itaalia vanema mehega.
                              Saime jutule temaga ja nüüd üürimegi temalt 2 toalist elamist West Golf villade ja apartmentide piirkonnas. Elamine asub viimasel 3ndal korrusel, kõrged laed tubades, täiesti sisustatud ja suure terrassiga.
                              Nii hea asupaigaga elamisest ei osanud unistadagi :)

                              Mõned pildid asukohast ja El Gounast












                              Last edited by teerajaja; 01.07.13, 19:42.

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #270
                                Re: [NL25/PL50 FR] teerajaja - Why you hefff to be mad ?

                                Pokkeri osas saab mindset korralikult proovile pandud see kuu, väga muud polegi teha kui end sellest välja grindida - wish me luck :)

                                Ei biidi :D


                                Comment

                                Working...