[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • teerajaja
    Grinder
    • Feb 2009
    • 815

    #76
    Re: teerajaja - teed rajamas

    Midagi koledat ka vahelduseks, pool on sellest kusagil tilti. Lükkasin lauad kinni ja hiljem üritan tagasi rügada.





    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #77
      Re: teerajaja - teed rajamas

      Lõpuks jäi siis pea -4BI päev

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #78
        Re: teerajaja - teed rajamas





        Eilne pask tagasi tõmmatud, hiljem veel grindi :)

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #79
          Re: teerajaja - teed rajamas

          Paistab et lõpupoole on keegi ilusti käe kinni maksnud

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #80
            Re: teerajaja - teed rajamas

            +45 tuli veel otsa öise grindiga. Boonusest on veel lahti mängida 80 dollarit, ei tea kas suudan paari päevaga kusagil 8500 kätt grindida. Häirib see, et FTP kella erineb Eesti ajast ja sellepärast ka segadus HEMiga.

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #81
              Re: teerajaja - teed rajamas

              Teeks väikse kokku võtte pokkeriarengust online cashis.


              Üks etapp on taas möödunud, täna vabastasin viimase osaku 600 dollarisest boonusest, kokku kulus siis ~ 61600 kätt. Ja enamasti mängisin lahti selle rakeback naabina.

              Augusti lõpus kui alustasin mängimist NL5 oli aastalõpuks eesmärk jõuda NL25 ja omada BR 1000+, need on ilusti täidetud ja suunurgad tõusevad natukenegi üles :)
              FTP hülgan nüüd mõneks ajaks ja liigun Pokerstarsi, et seal edasi areneda ning supernovani jõuda. Ja mängin pokkerit siiski sellel eesmärgil, et ennast aina arendada ning limiitidel edasi liikuda ja hoiduda cashoutidest. Aasta lõpuks võiks olla pokkeripro - ehk siis elamas ainult pokkerirahade peal.



              Viimased 3 päeva

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #82
                Re: teerajaja - teed rajamas

                Stars vajab uuesti natuke harjumist aga ikka mõnusalt fishine, AHK jamas ka natuke, aga võib olla on vaja uuendada vms.

                Aasta esimene sess ja ikka 6maxis:





                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                Hero (SB) ($47.95)
                BB ($16.25)
                UTG ($14.90)
                MP ($23.95)
                Button ($4.85)

                Preflop: Hero is SB with K, A
                1 fold, MP bets $1, Button calls $1, Hero raises to $4, 1 fold, MP calls $3, Button calls $3

                Flop: ($12.25) A, 2, Q (3 players)
                Hero bets $7, MP calls $7, Button calls $0.85 (All-In)

                Turn: ($27.10) J (3 players, 1 all-in)
                Hero checks, MP bets $11.25, Hero raises to $22.50, MP calls $1.70 (All-In)

                River: ($53) 5 (3 players, 2 all-in)

                Total pot: $53 | Rake: $2
                Main pot: $14.80 between Hero, MP and Button, won by MP
                Side pot 1: $38.20 between Hero and MP, won by MP

                Results:
                Button had 7, 7 (one pair, sevens).
                Hero had K, A (one pair, Aces).
                MP had 5, A (two pair, Aces and fives).
                Outcome: MP won $51





                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #83
                  Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010







                  Kui on halb jooks, tuleb lihtsalt hea ära oodata :) kannatust...kannatust.

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #84
                    Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                    Kolmapäevad polegi alati nii hirmsad, pidevalt parandan oma mängu. Viimased sessid fullringis teinud ja arvatavasti nüüd peatun seal pikemaks ajaks :)



                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #85
                      Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                      Sain täna esimest korda Goldstariks, avasin reload boonuse 150 dollarit 3000VPP-ga ja sellega koos ka 4 osakut 10 $ stellari boonust, pole ehk enam kaugel ka shotid NL50 jaoks, hirmus tundub igatahes :-X


                      lisan ka kuu graphi

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #86
                        Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                        <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/200x200.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a>

                        I have registered to play in the PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! This PokerStars tournament is a No Limit <a href="http://www.pokerstars.com/">Texas Hold’em</a> event exclusive to Bloggers, you too can take part by registering on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP</a> Registration code: 10517

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #87
                          Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                          Tasa sõuan NL50 poole, kui mingit übertilti ja paska jooksu ei tule saab nädalavahetusel katsuda NL50, läen NL50 45 BI ja kui langen 40BI peale, liigun tagasi NL25.

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #88
                            Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                            Täna

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                            Kuu kokku:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                            Hetkel 1 BI puudu NL50 shotist, homme teen veel nl25 kui pole liiga väsinud õhtuks ja pühapäeva õhtuks NL50 meelele. Hakkan PL winratega nüüd NL omast ette kiskuma, varem oli NL winrate kõvasti üle, ei teagi miks nii. Ja tänu pikk28 teemale kus oli juttu SB ja BB winratest, avastasin et mängin SB liiga palju siiski ja kaotan korralikult. Veel leake parandada küll :)

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #89
                              Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                              Igale poole ikka vaja peeniseid joonistada

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #90
                                Re: teerajaja - teed rajamas pokkeriproks 2010

                                Kuu graph hetkel:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                NL50 pole veel roninud, eelmine nädalavahetus olin niivõrd väsinud ja sai ka väljas käidud vabast ajast mis oli. See nädalavahetus peaks olema aega aga ei tahaks kuud ära rikkuda :D Volüümi võiks rohkem olla, aga eriti ei jaksa rohkem mängida töökõrvalt, see eest üritan kvaliteetset mängu teha 12-15 lauaga.

                                Cheers

                                Comment

                                Working...