[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #61
    Re: teerajaja - teed rajamas

    Sellisel toolil on kindlasti hea vastu võtta tähtsaid otsuseid PRF-pis :D

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #62
      Re: teerajaja - teed rajamas

      peaks endale ka midagi taolist soetama, vedelen ise muidu diivanil :D

      kas starsis mängid 6max nl25?

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #63
        Re: teerajaja - teed rajamas

        FTP-s kuni boonus lahti mängitud. Uuest aastast plaan tagasi Starsi tulla ja vaatab kas 6maxi radadele võ back to to Fullring :)

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #64
          Re: teerajaja - teed rajamas

          Et olen ise starsis FR aga viimased 3 päeva olen 6 maxi lasknud nl25. Ja päris hea on. Aga ise plaanin just uuest aastast tilti boonust clearima tulla :D. Millise boonuse võtsid ja kaua(mitu kätt) aega läheb clearimiseks nl25-s?

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #65
            Re: teerajaja - teed rajamas

            Võtsin 600 dollari depokaga 600 dollarise boonuse 20 dollari kaupa avaneb, 42500 käega olen vabastanud 420 dollarit. See peaks siis kusagil 2000-2100 käe kohta tegema 20 dollarit. Hea volüümiga kuu puhul peaks olema nagu nohu :)

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #66
              Re: teerajaja - teed rajamas

              tänud hea vastuse eest. nüüd siis olen jälle targem:D. Edu

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #67
                Re: teerajaja - teed rajamas

                Plaanin üle tulla just softi pärast, muidu rakeback jookseb ilusti ja fishe leiab 6maxis aga pokerstarsis on kodusem tunne pealegi uuest aastast on hea alustada jahtimaks aasta lõpus supernovat. Kuid kes teab võib olla uue tooliga on teine tunne ;D ja sõltub muidugi kui nõudlik oled softi osas.

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #68
                  Re: teerajaja - teed rajamas

                  softi osas olen päris nõudlik(starsis superhea) aga arvan, et ftp oma on ka enamvähem(kunagi ammu saadud frerolle seal toksida :D) ja supernova kõlab muidugi ahvatlevalt

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #69
                    Re: teerajaja - teed rajamas

                    Peab meeldima :)







                    Sessi ilusaim käsi. vastane 32/18



                    Full Tilt Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (5 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    SB ($52.67)
                    BB ($13.31)
                    UTG ($70.37)
                    Hero (MP) ($34.11)
                    Button ($25.35)

                    Preflop: Hero is MP with 7, 7
                    BB calls $0.25, UTG bets $1, Hero calls $1, 1 fold, SB calls $0.75, BB calls $0.75

                    Flop: ($4) A, 6, 7 (4 players)
                    SB checks, BB checks, UTG bets $2, Hero raises to $5, 2 folds, UTG raises to $19, Hero raises to $33, UTG raises to $69.37 (All-In), Hero calls $0.11 (All-In)

                    Turn: ($70.22) Q (2 players, 2 all-in)

                    River: ($70.22) 10 (2 players, 2 all-in)

                    Total pot: $70.22 | Rake: $3
                    Main pot: $70.22 between UTG and Hero, won by Hero

                    Results:
                    UTG had 6, 6 (three of a kind, sixes).
                    Hero had 7, 7 (three of a kind, sevens).
                    Outcome: Hero won $67.22

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #70
                      Re: teerajaja - teed rajamas

                      nice graph sir. set vs set on kõige magusam alati(kui vastasel sitem ´muidugi):D

                      Comment

                      • teerajaja
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 815

                        #71
                        Re: teerajaja - teed rajamas

                        Käisin siis täna mustika olümpsis turkal, tuli 2 koht ning järjekordne cashimine :)

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #72
                          Re: teerajaja - teed rajamas

                          Õnne. kas see 220 rebuy oli jah?palju tuli cashi?ei viirsi kodukalt vaadata

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #73
                            Re: teerajaja - teed rajamas

                            Algselt postitas hoss23
                            Õnne. kas see 220 rebuy oli jah?palju tuli cashi?ei viirsi kodukalt vaadata
                            eips, ta ei käinud pargis, ta käis mustikas

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #74
                              Re: teerajaja - teed rajamas

                              sorry jah, my bad.

                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #75
                                Re: teerajaja - teed rajamas

                                1,2k ja mõned kopikad peale, eks tuleb tasapisi kogemusi kogumas käia. Mustika olümps on olemuselt väga hea, piisavalt ruumi ja õhku käib läbi, classicu puhul on selline umbne ja vähe unisem keskkond.

                                Comment

                                Working...