[NL100-200 FR] teerajaja - 365 magamata ööd

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #31
    Re: teerajaja - teed rajamas

    Algselt postitas teerajaja
    Esimene sess tehtud siis NL/PL25 15/13 mäng.



    korralikult mängid küll jah. eile olin mitmes lauas sinuga koos. ma ikka suht õli võrreldes sinuga.

    Comment

    • teerajaja
      Grinder
      • Feb 2009
      • 815

      #32
      Re: teerajaja - teed rajamas

      Tänane sess, tegin väikseid vigu ja sain ka bad beate mingi a la fullhouse over fullhouse ja mingi sepp tõmbas 1 kaardi neliku riverisse fullhouse vastu. Üldiselt vast võib rahule jääda :)




      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #33
        Re: teerajaja - teed rajamas

        Oleks ka minu esimene päev nl25s nii kena olnud...aga ei, 3x pidin full stacki kaotama AAga pf all in-is, kas siis KK või QQ vastu.
        NL10s sai sinuga paaris lauas isegi koos istutud vist..

        Comment

        • ActionJackson
          FPP Pro
          • Jan 2009
          • 231

          #34
          Re: teerajaja - teed rajamas

          Algselt postitas teerajaja
          Üldiselt vast võib rahule jääda :)
          Mnjaa, oleks minu graafikud ka sellised oleks ...

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #35
            Re: teerajaja - teed rajamas

            Nice. Teinekord vaataks hea meelega huvitavamaid käsi ka. edu

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #36
              Re: teerajaja - teed rajamas

              Siin oli vastasel luckbox põhjas


              PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              Hero (MP) ($25.35)
              CO ($10.15)
              Button ($20)
              SB ($14.75)
              BB ($12.45)
              UTG ($25.65)

              Preflop: Hero is MP with 10, 10
              1 fold, Hero bets $0.75, 3 folds, BB calls $0.50

              Flop: ($1.60) 9, 6, 10 (2 players)
              BB bets $0.25, Hero raises to $1.50, BB calls $1.25

              Turn: ($4.60) 6 (2 players)
              BB checks, Hero bets $3.50, BB raises to $7, Hero raises to $12.25, BB calls $3.20 (All-In)

              River: ($25) 6 (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $25 | Rake: $1.20
              Main pot: $25 between Hero and BB, won by BB

              Results:
              BB had 6, 7 (four of a kind, sixes).
              Hero had 10, 10 (full house, tens over sixes).
              Outcome: BB won $23.80


              Siin ehk oleks pidanud flopis nupud sisse lükkama re-raise peale ?


              PokerStars Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              MP3 ($5.65)
              CO ($15.15)
              Button ($21.65)
              SB ($27.05)
              BB ($4.60)
              UTG ($17.45)
              UTG+1 ($21.70)
              MP1 ($27.55)
              Hero (MP2) ($25)

              Preflop: Hero is MP2 with 7, 7
              UTG calls $0.25, 2 folds, Hero calls $0.25, MP3 bets $0.50, CO calls $0.50, 1 fold, SB calls $0.40, BB calls $0.25, UTG calls $0.25, Hero calls $0.25

              Flop: ($3) 6, 7, J (6 players)
              SB checks, BB checks, UTG checks, Hero bets $2.50, MP3 calls $2.50, 1 fold, SB calls $2.50, BB raises to $4.10 (All-In), 1 fold, Hero calls $1.60, MP3 calls $1.60, SB calls $1.60

              Turn: ($19.40) 6 (4 players, 1 all-in)
              SB checks, Hero bets $10, MP3 calls $1.05 (All-In), 1 fold

              River: ($21.50) J (3 players, 2 all-in)

              Total pot: $21.50 | Rake: $1
              Main pot: $19.40 between MP3, BB and Hero, won by BB
              Side pot 1: $2.10 between MP3 and Hero, won by Hero

              Results:
              BB had J, 9 (full house, Jacks over sixes).
              Hero had 7, 7 (full house, sevens over Jacks).
              MP3 had Q, Q (two pair, Queens and Jacks).
              Outcome: BB won $18.45, Hero won $2.05

              Comment

              • ActionJackson
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 231

                #37
                Re: teerajaja - teed rajamas

                Algselt postitas teerajaja
                Siin ehk oleks pidanud flopis nupud sisse lükkama re-raise peale ?
                Tulemust see ju eriti ei muudaks? BB reraise pani ta all-in'i ja QQ vaevalt, et foldiks. BB poolt igati -EV mäng.

                Mina oleks preflopis pocketitega vähe agromalt mänginud. Võibolla oleks BB ära hirmutanud ja ainult QQ vastu actionit saanud. Harjutan siin arvutamist ja mina ei leidnud, et sa kusagil asjatult raha sisse oleks pannud.

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #38
                  Re: teerajaja - teed rajamas

                  Arvasin juba, et pean seekord vähe kurvema graafiku panema, kuna run oli täna tõesti pask, aga kõige alus on siiski hea distspliin mida suutsin hoida. Ootasin paar überfishi ära ja tõmmasin graafiku ilusti + 1BI peale. Otsutasin ära tulla kuna täna ei istund väga ja lõpetan nv ilusti. Vahepeal oli yx hetk nii palju laudu ees, et ei suutnud eriti keskenduda mängule ja seal ka need vahepealsed swingid tulid. Tundsin et oleks võinud ka vähe tightimaks jääda.

                  Paar probleemsemat kätt


                  Tüüp oli 44/11. Ehk oleks pidanud Turnis nupud sisse lükkama ? kuid samas arvan, et ta oleks ka selle callinud, riveris oli pot juba nii suur, et raske oli mitte callida. Sinna läks ka kõige suurim kaotus.


                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  Hero (SB) ($29.85)
                  BB ($33.40)
                  UTG ($25)
                  UTG+1 ($11.80)
                  MP1 ($22.45)
                  MP2 ($26.95)
                  MP3 ($25)
                  CO ($25)
                  Button ($24.45)

                  Preflop: Hero is SB with K, A
                  6 folds, Button bets $1, Hero raises to $2.75, 1 fold, Button calls $1.75

                  Flop: ($5.75) J, 9, 10 (2 players)
                  Hero bets $4, Button calls $4

                  Turn: ($13.75) Q (2 players)
                  Hero bets $10, Button calls $10

                  River: ($33.75) 3 (2 players)
                  Hero checks, Button bets $7.70 (All-In), Hero calls $7.70

                  Total pot: $49.15 | Rake: $2.35
                  Main pot: $49.15 between Hero and Button, won by Button

                  Results:
                  Button had A, 10 (flush, Ace high).
                  Hero had K, A (straight, Ace high).
                  Outcome: Button won $46.80

                  Siin panin tüübi flush draw peale ja ei suutnud välja readida, et sai seti turni.


                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  SB ($25.60)
                  BB ($26.40)
                  UTG ($32.10)
                  Hero (MP1) ($43.05)
                  MP2 ($19.35)
                  CO ($25)
                  Button ($25)

                  Preflop: Hero is MP1 with A, Q
                  1 fold, Hero bets $0.75, MP2 calls $0.75, 3 folds, BB calls $0.50

                  Flop: ($2.35) A, 4, 2 (3 players)
                  BB checks, Hero bets $2, MP2 calls $2, 1 fold

                  Turn: ($6.35) 7 (2 players)
                  Hero bets $5, MP2 raises to $10, Hero calls $5

                  River: ($26.35) 10 (2 players)
                  Hero checks, MP2 bets $6.60 (All-In), Hero calls $6.60

                  Total pot: $39.55 | Rake: $1.90
                  Main pot: $39.55 between Hero and MP2, won by MP2

                  Results:
                  Hero had A, Q (one pair, Aces).
                  MP2 had 7, 7 (three of a kind, sevens).
                  Outcome: MP2 won $37.65


                  Mõned ilusamad käed


                  Enam väga paremini ei anna ässasi kinni maksta :)

                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  CO ($46.25)
                  Button ($25.35)
                  SB ($26.25)
                  BB ($25)
                  Hero (UTG) ($32.80)
                  UTG+1 ($27.55)
                  MP1 ($32.30)
                  MP2 ($21.90)

                  Preflop: Hero is UTG with A, A
                  Hero bets $0.75, 1 fold, MP1 raises to $2.50, 5 folds, Hero raises to $6, MP1 calls $3.50

                  Flop: ($12.35) 5, 3, 7 (2 players)
                  Hero bets $8, MP1 raises to $26.30 (All-In), Hero calls $18.30

                  Turn: ($64.95) 8 (2 players, 1 all-in)

                  River: ($64.95) 3 (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: $64.95 | Rake: $3
                  Main pot: $64.95 between Hero and MP1, won by Hero

                  Results:
                  Hero had A, A (two pair, Aces and threes).
                  MP1 had J, J (two pair, Jacks and threes).
                  Outcome: Hero won $61.95


                  Siin oli vastane miski 80/50, sellepärast tegin ka nii varajaselt positsioonilt raise, et ta kinni püüda ja tema mingi donkre-raise ei hirmutanud ära potist ja ülejäänud tänavad juba toimis tema valesti, eks see fishi mõistus ole :D


                  PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  CO ($18.85)
                  Button ($17.40)
                  SB ($47)
                  BB ($25)
                  Hero (UTG) ($54.90)
                  UTG+1 ($27.35)
                  MP1 ($43.50)
                  MP2 ($20.70)

                  Preflop: Hero is UTG with K, Q
                  Hero bets $0.75, 3 folds, CO raises to $1.25, 3 folds, Hero calls $0.50

                  Flop: ($2.85) Q, 10, J (2 players)
                  Hero bets $2.50, CO calls $2.50

                  Turn: ($7.85) Q (2 players)
                  Hero bets $7.50, CO calls $7.50

                  River: ($22.85) K (2 players)
                  Hero bets $10.25, CO calls $7.60 (All-In)

                  Total pot: $38.05 | Rake: $1.80
                  Main pot: $38.05 between CO and Hero, won by Hero

                  Results:
                  Hero had K, Q (full house, Queens over Kings).
                  CO had A, A (straight, Ace high).
                  Outcome: Hero won $36.25





                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)










                  Nädalavahetuseks puhkasin vähe pokkerist, et võtad esimesed shotid NL25. Alguse kohta ma usun, et päris rahuldav tulemus. Ma loodan, et suudan siia limiidile püsima jääda, sest NL10 tagasi minna ei tahaks, pigem laseks NL5 vahepeal. NL10 on nii halb valik laudu imo, NL25 lausa paradiis selle koha pealt. Nüüd mul BR üle 600 dollari, nii et lähiajal liigun Pokerstarsist Fulltilti, et lahti mängida 600 dollari boonust mis sai eesmärgiks alustades.


                  Siin siis väike nv graph :)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #39
                    Re: teerajaja - teed rajamas

                    Algselt postitas teerajaja

                    Tüüp oli 44/11. Ehk oleks pidanud Turnis nupud sisse lükkama ? kuid samas arvan, et ta oleks ka selle callinud, riveris oli pot juba nii suur, et raske oli mitte callida. Sinna läks ka kõige suurim kaotus.
                    Ära ole results oriented. See, et Sa käe kaotasid, ei tohi Sind mõtlema panna, et olex pidanud ehk sisse lükkama ja vastase foldima sundima. Mäng oli õige ja teoorias võitsid raha rohkem kui vastast foldima sundides.

                    kuid samas arvan, et ta oleks ka selle callinud
                    Ning siis veel see lause osa väljenduks nagu, et poleks olnud mõtet all ini panna, sest Ta olex callinud nagunii ja olexin veel rohkem kaotanud.

                    NO NO NO NO, very wrong mõtlemine, drawde vastu bettimisel tulebki bettida suurim panus , mida arvad, et vastane callib, seega kui Sa arvad, et Ta calliks drawga all ini, siis All in ongi kõige õigem liigutus, sest ta maxab Sulle tõmmates kõige rohkem raha, kaotad just nimelt selle käe või mitte, pikas perspektiivis oled võtnud vastaselt maximumi!


                    Tahtsin seda asja siin foorumis lahti selgitada, sest justnimelt algajatel mängijatel on tihtipeale selline mõtlemine peas, isegi kui pika perspektiivi kohta teatakse. Samamoodi mõtlesin ise kunagi, et oi olex Ta ainult foldinud, kuid see tähendas lihtsalt seda, et ei mõistnud ma veel pokkeri põhitõdesi sel hetkel täielikult :)


                    Comment

                    • teerajaja
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 815

                      #40
                      Re: teerajaja - teed rajamas

                      Ütleks, et mitme koha peal tööl käimine võib muutuda päris väsitavaks. Ehk siis tavatöö + nagu poole kohaga pokkeri grindimise töö, kui ma oleksin E-R tööl käia siis ma hästi ei kujutaks ette kõrvalt pokkerimängimist, või siis ainult väikse volüümiga ja võimalikult kvaliteet mäng, sel juhul peaks paar limiiti yleval pool grindima. Hetkel tüdruk väljamaal ära ja saan veel pühendada rohkem aega pokkerile, kuid samas aasta lõpuni peaks võimalikult palju pühendama pokkerile, who knows mis saab siis. Alguses oli plaan pokkerit mängida selleks, et suudaks mingi a la paar kilo eeku tuua lisa põhipalgale, nüüd kui tundub, et annab rohkem teenida siis seda suuremaks läheb isu, vaatab mis saab aastalõpuks kus ma olen ja mis ma teen. suht blablabla aga ehk on mõni veel kes sarnaselt mõtleb :)

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #41
                        Re: teerajaja - teed rajamas

                        Endal samad mõtted. Õnneks on mul täispalga ja poole koormusega töökoht, kuid magistriõpe võtab ka kõvasti aega. Ja väsinud peaga grindimine on mu jaoks tihtipeale -EV.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #42
                          Re: teerajaja - teed rajamas

                          Olen siis nüüd FTP elanik, üritan millalgi hiljem teha sessi, kui kisub väga nihu siis lauad kinni. Ennem üritun ninja ja HEM ilusti tööle saada. Magus on näha 600 dollari boonust kontol, rohkem motti suuremaks volüümiks :)


                          Siin siis pilt, kellel huvi kuidas jaguneb lahti mängimisel ja palju punkte vaja koguda.

                          Comment

                          • teerajaja
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 815

                            #43
                            Re: teerajaja - teed rajamas

                            Eile öösel elasin elu tildi üle, kõik pask koos. Nüüd siis pean kühveldama tagasi, nv annab lootust

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #44
                              Re: teerajaja - teed rajamas

                              Uue kuu algus vähemalt armas, leidsin lõpuks üles need FullTildi jõuluvanad ja õppind nendega mängima. Ma ei tea kas ma olen ainuke, aga mulle tundub et PS fishid vs FTP fishid erinevad kardinaalselt :D ja regularid on ka kahtlased. Võtab aega, et nende mängu jagada.



                              +20 dollari osaku boonusest vabastasin. praega 80 dollarit 600st vabastatud. Peaks järgmise kuuga lahti mängima.








                              Vahepeal elasin siis sellise tildi üle, mängisin fishidega mitte kaarte ja obv fishidel jooksis ja mul kaart ei jooksnud, väga häbi on. Kuid õppisin palju sellest tildist :) Boonuste abil siis plussis jooks.





                              Comment

                              • teerajaja
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 815

                                #45
                                Re: teerajaja - teed rajamas

                                Mõtlesin, et teen pisikese sessi ennem magama minekut, kuna homme tööl. Not big money, but is nice




                                Comment

                                Working...