Diadema111 DOMINATING

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #31
    Re: Diadema111 DOMINATING

    ROFL, liiga sick, peaasi et kedagi üle ei lase.

    Comment

    • Kris
      Grinder
      • Mar 2009
      • 860

      #32
      Re: Diadema111 DOMINATING

      Algselt postitas EGERT
      [ ] Dominating
      irw.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #33
        Re: Diadema111 DOMINATING

        [ ] Dominating
        [X] Donating
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #34
          Re: Diadema111 DOMINATING

          Hästi lakkinud üles nii väheste kätega. Vaatasin need käed ka üle, mis siin postitati. Kas sul kahju pole rahast, et nii all ini lükkad raise peale koguaeg?
          2 8 oli küll suht sick A Q vastu. Kas sul on ainult all in nupp starsis muidu? :D

          Comment

          • vinney
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 473

            #35
            Re: Diadema111 DOMINATING

            hi diami, want to play heads up ? i bad

            Comment

            • Ajuvaba
              Grinder
              • Oct 2008
              • 634

              #36
              Re: Diadema111 DOMINATING

              Algselt postitas mcbethk
              Irw ma pahvatasin naerma selle käe peale :D :D
              Sama siin, algul kui nägin taskukaarte, arvasin, et mängitakse flopist v nii üle....irwwwwwww

              No ikka mega naljakas. See sama tohman tahtis stake WCOOP-le.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #37
                Re: Diadema111 DOMINATING

                Algselt postitas Ajuvaba
                Sama siin, algul kui nägin taskukaarte, arvasin, et mängitakse flopist v nii üle....irwwwwwww

                No ikka mega naljakas. See sama tohman tahtis stake WCOOP-le.
                sellise skilliga põle see ime

                Comment

                • Diadema111
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 51

                  #38
                  Re: Diadema111 DOMINATING

                  Teate, ma võiks teile selle vabalt lahti seletada.
                  AGA, kuna ma ei ole näinud kedagi seda strateegiat kasutamas siis ma ka ei taha et see leviks.
                  (kirjutasin juba mingi hullult pika teksti valmis aga siis mõtlesin et pohh):D

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #39
                    Re: Diadema111 DOMINATING

                    Algselt postitas Diadema111
                    Teate, ma võiks teile selle vabalt lahti seletada.
                    AGA, kuna ma ei ole näinud kedagi seda strateegiat kasutamas siis ma ka ei taha et see leviks.
                    (kirjutasin juba mingi hullult pika teksti valmis aga siis mõtlesin et pohh):D
                    QFT.

                    Comment

                    • Diadema111
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 51

                      #40
                      Re: Diadema111 DOMINATING

                      Algselt postitas -andres-
                      QFT.
                      QFT? - sorry I dont speak Internet very well:D

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #41
                        Re: Diadema111 DOMINATING

                        Algselt postitas Diadema111
                        Teate, ma võiks teile selle vabalt lahti seletada.
                        AGA, kuna ma ei ole näinud kedagi seda strateegiat kasutamas siis ma ka ei taha et see leviks.
                        (kirjutasin juba mingi hullult pika teksti valmis aga siis mõtlesin et pohh):D
                        Sellist strateegiat, et all ini mingi lambi käega tõste peale? :D
                        Ma näen pidevalt selliseid vendi mängimas. Paar korda hitivad ja kräkivad teiste ässad, aga hiljem mängivad oma lakitud kasumi maha.

                        Kusjuures tahaks su kasumit näha pärast a la paar tuhat kätt mängimist. :)
                        Et hoia siis meid ikka kursis.

                        Comment

                        • Diadema111
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 51

                          #42
                          Re: Diadema111 DOMINATING

                          Algselt postitas oitarvi
                          Sellist strateegiat, et all ini mingi lambi käega tõste peale? :D
                          Ma näen pidevalt selliseid vendi mängimas. Paar korda hitivad ja kräkivad teiste ässad, aga hiljem mängivad oma lakitud kasumi maha.

                          Kusjuures tahaks su kasumit näha pärast a la paar tuhat kätt mängimist. :)
                          Et hoia siis meid ikka kursis.
                          Eips, nii donk ma ei ole , ära muretse ;D
                          See hoopis teine teema, ausalt.
                          Sõbrad käisid eile külas mu mängu vaatamas.
                          Mõlemad olid nagu WTF :D

                          Comment

                          • neeme
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 540

                            #43
                            Re: Diadema111 DOMINATING

                            Algselt postitas Diadema111
                            Teate, ma võiks teile selle vabalt lahti seletada.
                            AGA, kuna ma ei ole näinud kedagi seda strateegiat kasutamas siis ma ka ei taha et see leviks.
                            (kirjutasin juba mingi hullult pika teksti valmis aga siis mõtlesin et pohh):D
                            CHUCK NORRIS !

                            Comment

                            • Tohman
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 297

                              #44
                              Re: Diadema111 DOMINATING

                              Su taktikal on kaks varianti:
                              1. Sa lähed õige pea bustoks
                              2. Sa jääd õige pea vahele lubamatu tarkvara kasutamisega

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #45
                                Re: Diadema111 DOMINATING

                                Lubamatu tarkvara mis readib tulevat boardi ? lol

                                Comment

                                Working...