HUSNG by Daljoh

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #166
    Re: HUSNG by Daljoh

    riveril vast c/c, aga oleneb riveri betist!

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #167
      Re: HUSNG by Daljoh

      Niisiis natuke jälle mängitud ning aeg panna tulemused.

      Mänge siis 403.

      Graafiku järgi vaadates on sisse tulnud väikesed ameerikamäed ning üles liikumine on hetkeks peatunud. Loodan et see kohe kohe läbi saab ja võidud hakkavad stabiilselt koju tulema.

      Games&info:


      Graafik:



      My 1000 post

      Comment

      • daljoh
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1032

        #168
        Re: HUSNG by Daljoh

        Niisiis päevake hakkab õhtusse veerema ja mängudega on nagu on.
        Hakkan vaikselt tiltama siin juba. Ulme kuidas vastased hitivad, vahet ei ole siis kas flopil, turnis või riveris.

        Aga nagu andu_andu ütles: "Ma ei taha kuulda mingeid bad beat lugusid!"

        Seega lükkan mõneks ajaks lauad kinni ja Family Guy lahti!

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #169
          Re: HUSNG by Daljoh

          Kuu siis läbi ja tulemused sellised.

          sasisaska 479 $0 $3 6% $108

          Tänud andule andmete eest!

          Märtsi eesmärgid:

          • Mängida rohkem mänge.
          • Kasum suuremaks.
          • Limiidis üles! Ehk siis stabiilselt 10$ !

          Comment

          • PokerDevil
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1177

            #170
            Re: HUSNG by Daljoh

            Bump. :D

            Anyway, tahtsin su PM'ile vastata aga:

            daljoh has chosen not to receive private messages or may not be allowed to receive private messages. Therefore you may not send your message to him/her.

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #171
              Re: HUSNG by Daljoh

              krt mingi jama siis...
              oot üritan maha võtta selle asja

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #172
                Re: HUSNG by Daljoh

                Niisiis!

                Asi nüüd selline et asi on omadega ikka täiesti perses!
                10$ HUSNG'st on saanud 1-2$! Mäng on liimist lahti...enda arvates väga suuri vigasid sisse ei lase: mõned halvad callid ning spew mäng muidugi on! Vastased tõmbavad turni või riveriga pähe mulle.

                Seega panen siia mõned mängud. Vaadake ja hinnake!

                1.mäng

                2.mäng

                ootaks siis tagasisidet!!!

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #173
                  Re: HUSNG by Daljoh

                  Vaatasin esimese mängu ära. oleksin päris mitmed käed teisiti mänginud.

                  Üldine arvamus oleks vähem C-betti ja rohkem valubette ja vähem calle!
                  Hiljem kirjutan täpsemalt. Aga K6 käsi on küll kindel bet bet ja kergelt thin bet.
                  AA panen flopil kas rohkem otsa või flatin.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #174
                    Re: HUSNG by Daljoh

                    Ma ei hakkaks käsi ühekaupa analüüsima, vaid tekkisid mõned üldised mõtted:

                    1. Mida sa betiga saavutada tahad?
                    Kas sa betid calli saamiseks nõrgemalt käelt.
                    et tugevam käsi foldiks.

                    Kui sa donkbetid pot size beti KJT boardil Tx, siis mis eesmärgil sa seda teed? Mitteükski tugevam käsi ei foldi, sa ei pea ka muretsema turni või riveri ülekaartide pärast, et bettida kuna sul on hetkel parim käsi. Kui sa aga checkid, siis see on ideaalne board vastasel bluffida nõrgemate kätega.

                    2. Betsizing
                    potsize bet võib olla kasumlik 2$-10$ mängudes, kindlasti ei ole ta seda suuremates limiitides. kui pot on 60, siis sama töö teeb ära ka 40 bet. Pane ikka standarina igalpool 1/2-3/4 potist.

                    3. Ehita oma mäng niimoodi üles, et sina juhid mängu. see tähendab, et mängi enamus käsi positsioonist, loo mingisugune standard käitumine vastavalt vastase tüübile. Näiteks vastane on Tight passiivne, siis sina hakkad tihedalt preflop raisema ja cbettima, hoiad cbetid väiksed jne. Et tekiks selline ilus juhitav mäng. Kui hakkab vastu mängima flopis, siis hoiad cbettidega tagasi aga preflop mängu jätad samaks. Kui hakkab palju preflop callima, siis hakkad rohkem limpima, aga postflop cbette teed ikka. Otsuste tegemisel arvestad eelmiste sarnaste olukordadega ja mõtled, milline liin seekord võtta antud vastase vastu.
                    Kui aga su mäng on

                    Raise cbet check fold
                    call donk check fold
                    limp psb/fold

                    siis sa ei tea mittemidagi vastasest, sul läheb pikalt aega leidmaks kohta, kus vastast ekspluateerida, ühesõnaga loodad ainult hittida ja et vastane on piisavalt loll et see kinni maksta.

                    Ega see husng ei ole palju erinev ranka tabelist, tundmatu vastu paned samaoodi alguses 3x raise ja cbet ja sealt vaatad edasi. Kui tema palju avab pre, siis hakkad 3bette panema rohkem, kui harva paneb, siis jätkad ainult heade kaartidega, kui palju limpfoldib, siis tõstad palju pre ta limpe, kui limpcallib palju, siis tõstad heade kätega ja paned kindlasti cbeti. Ühesõnaga alguses mängid standardmängu ja siis ehitad mängu üles vastavalt vastasele. Kui sa aga proovid terve mängu mängida vastavalt jagatud kaartidele, siis niimoodi raha ei teeni, kuna neid jagatakse mõlemale võrdselt.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #175
                      Re: HUSNG by Daljoh

                      kuigi ma ise HUSNG ei mängi üldse, siis Alaska mõtteid ja analüüse foorumi liikmete HUSNG mängude kohta on lihtsalt nuts lugeda. keep it going!

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #176
                        Re: HUSNG by Daljoh

                        Eelviimase lõigu viimane rida on minu mängu aluseks hetkel veel mulle tundub. Vähemalt ei ole ma mängides avastanud miskeid imemõtteid mõtlemas. Tuleb kuidagi gameflowga ning spikker on mul alati desktopil. Kuidas muidu läinud on ka teema autoril?

                        Comment

                        • HU grinder
                          Vana Tegija
                          • Feb 2010
                          • 1002

                          #177
                          Re: HUSNG by Daljoh

                          Hit-to-win?

                          Comment

                          Working...