HUSNG by Daljoh

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #121
    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

    Mul siis täna üle 8h kirjas järjest praegu, eks näis palju ära pigistab

    edit: 12h and counting..

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #122
      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

      ma kujutan ette kuidas sa seda siia kirjutasid....
      hakkasid kirjutama....ja siis u 2 tundi hiljem avastasid et sa pole POST nuppu vajutanud :D

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #123
        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

        Algselt postitas daljoh
        ma kujutan ette kuidas sa seda siia kirjutasid....
        hakkasid kirjutama....ja siis u 2 tundi hiljem avastasid et sa pole POST nuppu vajutanud :D
        Päris nii hull asi pole, aga pea hakkas küll valutama pärast 11h :P
        praegu siiis viimane 180man käsil ja 2 out of 10.
        4x finalis olnud juba täna enne seda, aga kahjuks kõik sitad tulemused. Seega rahaliselt pask päev, aga muidu väga viis mängu teinud.
        20 minutit veel ja saab 14h kirja. Rikub küll homse sessiooni aja täiesti ära nii, aga ehk siis peakski reedese puhkuse lubama. uneverknow.

        edit: 14h ja 15m siis, ja kuradi kopp ees, järjekordne 6s koht. FUCK OFF! ikka täiesti sitt päev. 5 final tablet ja top 4 ei saa, fuck off again! unreal.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #124
          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

          väga kõva saavutus. ise eriti üle 3 tunni pole mänginud järjest. aga kuu lõpus proovin ka enda piiri ära. lahe oleks kui keegi veel kampa lööks.

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #125
            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

            kus sa mängid?

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #126
              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

              tildis NL10, pm starsis on ka väike roll.

              Comment

              • daljoh
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1032

                #127
                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                pole siia pikka aega midagi kirjutanud seega üritan siia midagi lisada

                mis siis vahepeal juhtunud on?
                ja

                ei tea mis värk on, aga selline tunne et ükski käsi ei pea....ürita kuidas tahad aga vastased suudavad ikkagi saada turni ja/või riveriga just need kaardid mida neil vaja on
                BR on kadunud märgatavalt ehk siis 100$

                olen teinud pause.....olen mänginud vähem laudu.....ei te otsuseid ülepeakaela

                kogu see jama algas kui võtsin shotte NL10sse......fkng fakk! deem u NL10!

                vaatab siis mis tulevik toob!

                Comment

                • 0ttt
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 444

                  #128
                  Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                  Sa 6max'i oled proovinud? Endal oli ka alati see jama, et kui NL10'sse shoti võtsin läks perse kõik. Proovisin 6max'i ja hakkas palju rohkem meeldima ja nüüd püsin NL10's

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #129
                    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                    Peab su soovitust ikka kuulda võtma ja 6maxi proovima.....

                    Absoluutselt ei lähe enam FR

                    vaatab kuidas 6max edeneb ja kui see ka ei lähe siis tuleb aeg maha võtta!

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #130
                      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                      Sama siin.
                      NL10 12k käte juures on -1BI :-\

                      Ei tea kas mingi räige leak või NL10 Full Ringis polegi võimalik võitvalt mängida

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #131
                        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                        Algselt postitas noname
                        Sama siin.
                        NL10 12k käte juures on -1BI :-\

                        Ei tea kas mingi räige leak või NL10 Full Ringis polegi võimalik võitvalt mängida
                        Mina olen 19K käe juures veel break-even, aga päris kindlasti on võimalik NL10 beatida :)

                        Aga ma olen võtnud NL10 6maxis shotte. 4 lauaga. Siiani on 1800 käe juures -5 buy-ini:(, aga ma ei jäta.

                        Comment

                        • ESTPatrick
                          Olümpsi Mägi Aivar
                          • Nov 2008
                          • 5572

                          #132
                          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                          mõlemaid on võimalik biitida 5PT/100

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #133
                            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            mõlemaid on võimalik biitida 5PT/100
                            pigem räige leak* kui et pole võimalik biitida

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #134
                              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                              eks muidugi ole....
                              ma võtan vahelduseks lihtsalt 6maxi kuna FR olen saanud pidevalt riverist beadi ning see tekitab tilti

                              hakkan kohe varsti Ryan Fee raamatut 6maxi kohta lugema ja siis vaatab mis saab .... teen endale hand charti ka selle põhjal!

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #135
                                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                                Niisiis!

                                Pole siia vääääääga pikka aega midagi kirjutanud, seega mõtlesin et peaks oma päeviku kuskilt tolmualt ülesotsima ning seda uuendama.
                                Mis siis teoksil!?
                                Viimasel ajal olen mänginud suures osas ainult HUSNG - 2$ ja 5$
                                Pean mainima et seal 2$ on enamus ajast selline paigal istumine, kuna kui 1 võidad siis järgmise kaotad! Viimasel ajal olen rohkem 5$ mänginud.
                                Olen küsinud andu_andu käest nõu mõne asja kohta ja tundub et asi on praegu OK!
                                Mööngem tõika, et Small Ball is the way to WIN!

                                Minu u 280 mängu graafik siis:

                                Comment

                                Working...