HUSNG by Daljoh

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #106
    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

    table sessions peaks olema et iga laud on eraldi session afaik

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #107
      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

      et 12 tundi ja 27 erinevat lauda proovisid?:O
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #108
        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

        Mina näiteks tunnen, et ma ei suuda väga mitu tundi jutti A-mängu näidata. Hakkan mingist hetkest ise omal elu huvitavamaks tegema: käed lähevad spekulatiivsemaks; katsetan flopis õhuga check-raise'i ja reraise; keeruliss olukorras kipun välistama, et vastasel on tugevam käsi jne - lühidalt, halbu otsuseid tuleb rohkem. Lisaks veel lohakusvigu, loen näiteks lauda halvasti.

        2-3 tundi jutti on minu jaoks optimum, siis pean vahet pidama tunnikese või nii.

        Aga inimesed on erinevad. Mõni tunneb enda ka mugavalt max. 4 lauas, teine 24 lauas. Oluline on enda mugavus- ja enesekindlustsoon välja timmida, selleks peab vahel oma piire katsetama :)

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #109
          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

          Mis ma õppisin?
          Hea küsimus tegelikult...ma arvan et ma õppisin seda et eo tohi end lõdvaks lasta ning et paari bad-beadi pärast ei saa tilti minna...
          Üldse andis kogu see üritus mulle hea tilt management lesson.

          Ega selline 12h sess on ikka liiga hull, endal oli u 7-8. tunnil selline tunne et wtf, ma enam ei jõua. Aga peale seda läks kergemaks.
          Eks see oligi selline enese proovile panek rohkem.
          Järgmine kord siis 24h :D

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #110
            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

            Algselt postitas daljoh
            Mis ma õppisin?
            Hea küsimus tegelikult...ma arvan et ma õppisin seda et eo tohi end lõdvaks lasta ning et paari bad-beadi pärast ei saa tilti minna...
            Üldse andis kogu see üritus mulle hea tilt management lesson.

            Ega selline 12h sess on ikka liiga hull, endal oli u 7-8. tunnil selline tunne et wtf, ma enam ei jõua. Aga peale seda läks kergemaks.
            Eks see oligi selline enese proovile panek rohkem.
            Järgmine kord siis 24h :D
            Tee koos videoga siis

            Mingi 20Gb fail peaks tulema vist!

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #111
              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

              ah mine metsa :D

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #112
                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                Algselt postitas nikitheone
                et 12 tundi ja 27 erinevat lauda proovisid?:O
                ma ei ole kindel, aga minu arust jah
                daljoh oskad ise ehk paremini öelda?

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #113
                  Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                  nii on jah, seda see peaks näitama

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #114
                    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                    huvitav.
                    sa ei auto-reloadi?
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #115
                      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                      miks sa seda arvad?

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #116
                        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                        Respect, ise pidin silverstari saamiseks üks õhtu üle 3 tunni järjest laskma ja nii rõve pole kunagi olnud pokkerit mängides ;D

                        Comment

                        • egerth
                          Julm Donk
                          • Nov 2008
                          • 40

                          #117
                          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                          Algselt postitas daljoh

                          Ega selline 12h sess on ikka liiga hull, endal oli u 7-8. tunnil selline tunne et wtf, ma enam ei jõua.
                          Päeval on kergem teha.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #118
                            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                            Algselt postitas daljoh
                            miks sa seda arvad?
                            kuskil tundus, et nägin su miskit kätt, (nl5 vist), kus sul polnud full stäkki.
                            ajan sassi midagi?
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #119
                              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                              ilmselt küll.....autoreload on alati peal!

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #120
                                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                                Very nice!

                                Comment

                                Working...