HUSNG by Daljoh

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #16
    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

    Mõned eilsed huvitavamad käed:

    Biidid:
    1.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    2.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    3.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    _________________________________________________
    Mõned maiuspalad ka:
    1.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    2.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    _________________________________________________
    Küsimustega käed:
    1.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ootan kommentaare kas oleks pidanud teisiti mängima!





    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #17
      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

      Put me in a dress and call me Lucy....

      Oi fakk oi fakk mida need mehed seal micros teevad :-\
      Krdi tüübid ikka....tõsiselt....

      Mõned näited siis:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      _________________________________________________
      Ei saanud sellisel flopil ka foldimata jätta:

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      _________________________________________________
      Ilmselt oleks pidanud flopil shovema aga ega see vist ei oleks seda venda heidutanud...

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      _________________________________________________
      Palusin et ei tuleks 9 ega 8 riverisse...aga ei kus sa sellega!
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Viskan oma tänase esimese sessi statid ka. Korraga siis 4 lauda - 2xNL2 ja 2xNL5
      Kuna tuli - sess siis kukkusin alla $75 ning liigun tagasi NL2 peale, et vajalik BR taastada.

      Comment

      • räim
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 135

        #18
        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

        Pokerstarsis oled neid kõige micromaid limiite proovinud? Seal venndadel on betsized samad, mis paar levelit üleval pool.

        Comment

        • daljoh
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1032

          #19
          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

          Kunagi sai proovitud.
          Kellega neil sarnane betsize on...minu v nende ududega seal FT micros???

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #20
            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

            Eile sai siis FT RB bi-weekly turnal üle pika aja jälle rahadesse tuldud. +25$, kuna meil oli diil et võidud 50/50, siis teine 25$ läks Maheaatomile.
            BR on nüüd 100$ peal. Võib hakata NL5 taguma. Vaatab mis saab.

            Hetkeks mängitud 6100+ kätt. Nõnda vähe selle pärast, et tõmbasin laudade arvu väiksemaks ja pühendun kvaliteedile.

            P.S - Jooksin täna seda sügisjooksu. 10kmi pole nalja asi. Õnneks oli enesetunne OK, aega tahaks teada ainult!

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #21
              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

              Niisiis....wuuuu-the fucking-huuu

              see pilt peaks ütlema kõik....

              Miskeid ime calle tehti täna ning selle tulemusena -8,96$

              Parim oli muidugi see...

              Flopi panust ma ei oska kuidagi komenteerida...miski pärast arvasin vist oleks lahe trappida venda....

              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              saw flop | saw showdown

              UTG ($1)
              UTG+1 ($7.16)
              MP1 ($5.85)
              MP2 ($3.61)
              MP3 ($5.88)
              CO ($4.76)
              Button ($0.83)
              SB ($4.95)
              Hero (BB) ($5)

              Preflop: Hero is BB with Q, Q
              5 folds, CO bets $0.20, 2 folds, Hero raises to $0.60, CO calls $0.40

              Flop: ($1.22) Q, 4, 9 (2 players)
              Hero bets $0.40, CO calls $0.40

              Turn: ($2.02) J (2 players)
              Hero bets $1.10, CO raises to $3.76 (All-In), Hero calls $2.66

              River: ($9.54) 6 (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $9.54 | Rake: $0.63

              Results:
              Hero had Q, Q (three of a kind, Queens).
              CO had K, 10 (straight, King high).
              Outcome: CO won $8.91

              Teine vahva oli see...

              Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

              saw flop | saw showdown

              UTG+1 ($3.67)
              MP1 ($0.93)
              MP2 ($8.59)
              CO ($3.45)
              Hero (Button) ($6.47)
              SB ($5)
              BB ($0.52)
              UTG ($6.15)

              Preflop: Hero is Button with A, K
              BB calls $0.05, 5 folds, Hero bets $0.20, 1 fold, BB calls $0.15

              Flop: ($0.45) 7, 8, 10 (2 players)
              BB checks, Hero bets $0.35, BB calls $0.32 (All-In)

              Turn: ($1.09) 9 (2 players, 1 all-in)

              River: ($1.09) A (2 players, 1 all-in)

              Total pot: $1.09 | Rake: $0.07


              Results:
              Hero had A, K (one pair, Aces).
              BB had A, J (straight, Jack high).
              Outcome: BB won $1.02

              Ahh fuck it...ma lähen magama ära vist! Tilt on peals rsk!

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #22
                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                Esimene käsi polnud IMHO väga hästi mängitud:

                1. PF paneks veitsa rohkem kuna me OOP
                2. Miks Sa flopis nii vähe paned. Maas on päris palju tõmbeid ja Sa annad talle nii odava kaardi. Ma oleks vähemalt 0,9 pannud
                3. Turnil pane ka norm summa.

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #23
                  Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                  Panen su soovitused täna proovile.

                  Comment

                  • daljoh
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1032

                    #24
                    Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                    Nii soendus sess tehtud ning tulemused päris head. Kokku 158 kätt, 79. peal olin +4,2$. Kuid lõpuks siis 2,48$.

                    Panen siia paar kätt ka et kui keegi viitsib siis võiks natuke kommenteerida
                    1.

                    Ei oska öelda miks ma flopist ei raisinud. Käe jooksul eeldasin et tal on K või FD. Krt selline jama tuleb ainult siis kui callid :-[

                    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    SB ($2.63) 22/11/inf 22 kätt
                    Hero (BB) ($5)
                    UTG ($2.65)
                    UTG+1 ($0.80)
                    MP1 ($1.36)
                    MP2 ($4.93)
                    MP3 ($5)
                    CO ($1.40)
                    Button ($4.88)

                    Preflop: Hero is BB with K, 7
                    7 folds, SB calls $0.03, Hero checks

                    Flop: ($0.10) J, K, 5 (2 players)
                    SB bets $0.05, Hero calls $0.05

                    Turn: ($0.20) 3 (2 players)
                    SB bets $0.05, Hero calls $0.05

                    River: ($0.30) 8 (2 players)
                    SB bets $0.25, Hero calls $0.25

                    Total pot: $0.80 | Rake: $0.05
                    Main pot: $0.80 between SB and Hero, won by SB

                    Results:
                    SB had 3, 8 (two pair, eights and threes).
                    Hero had K, 7 (one pair, Kings).
                    Outcome: SB won $0.75

                    2.

                    Eeldan et sellist asja callida ei saa ning mu fold oli õige?

                    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    MP1 ($2.34)
                    Hero (MP2) ($5)
                    MP3 ($2.07)
                    CO ($0.93)
                    Button ($4.93)
                    SB ($5.17)
                    BB ($5.09)
                    UTG ($1.42) 28/13/0.8 32 kätt
                    UTG+1 ($5.24)

                    Preflop: Hero is MP2 with 4, 4
                    UTG calls $0.05, 2 folds, Hero bets $0.20, 5 folds, UTG raises to $1.42 (All-In), 1 fold

                    Total pot: $0.47 | Rake: $0
                    Main pot: $0.47 returned to UTG

                    Results:
                    UTG didn't show
                    Outcome: UTG won $0.47

                    3.

                    Ise pean seda foldi õigeks. Flopi panus on kuidagi so-so :-\

                    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    saw flop | saw showdown

                    MP1 ($5.14) 12/10/inf 3bet on 3 195 kätt
                    MP2 ($7.71)
                    CO ($1.30)
                    Hero (Button) ($7.49)
                    SB ($1.45)
                    BB ($4.93)
                    UTG ($5)

                    Preflop: Hero is Button with Q, Q
                    1 fold, MP1 bets $0.20, 1 fold, CO calls $0.20, Hero raises to $0.80, 2 folds, MP1 calls $0.60, CO calls $0.60

                    Flop: ($2.47) 4, 7, A (3 players)
                    MP1 checks, CO checks, Hero bets $0.40, MP1 raises to $1.20, 1 fold, Hero folds

                    Total pot: $3.27 | Rake: $0.21
                    Main pot: $3.27 returned to MP1

                    Results:
                    MP1 didn't show
                    Outcome: MP1 won $3.06

                    Nii et kommentaarid on teretulnud!

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #25
                      Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                      viimase flop on küll puhas pask :), a ma ei tea, kui ikka 2 venda su squeezi callivad, kellelgi ikka äss on, checki äkki järgi ja reevaluete the turn

                      1ses peale sb completei on sul nada seal delat kindel raise ja siis edasi. as played, flopis ikka raiseiks ja siis edasi. BvB nagunii

                      teine fine

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #26
                        Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                        1. Ma raiseks PF 0,2$ pole mõtet talle odavat floppi anda ning pealegi on positsioon Sinu käes.

                        2. Fold jh õige

                        3. Kindlasti tasub järgi chekkida, nad ei foldi oma A-d seal iialgi ning kõik halvemad foldivad, bet on ka nii värda suurusega, agresiivsem mängija võib seal isegi bluffida kehvema kaardiga. Ma katsuks võimalikult odavalt showdowni näha.

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #27
                          Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                          Sai siis hommikul vara...täpsemalt kell 5 hommikul...üles tõustud ja mängima hakatud. Tahtsin näha mis juttu te ajate et öösel on lauad fishe täis jne. Ma ei tea kuidas mujal on, aga NL5 on alati vist sama - samad tolvanid ja muud tüübod :D

                          kokku tegin siis 1150 kätt, ning lõpptulemuseks oli +5,31$. PT3 pani mingit jama mulle vahepeal. Sessiooni tulemus andis palju väiksema kui tegelikult oli ja ma ei tea mida veel.

                          Panen siia mõned huvitavamad käed ka, nii et arvustage:'

                          1.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          3.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          4.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          5.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ja nüüd hommiku parim ja ka kõige kasumlikum käsi.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Selle käe lõpuks ma tundis end kui BLUFF BET MASTER!!! :D ok ok nii hull ei old aga hea tunne oli küll :D
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Nii et jälle...kommentaard on oodatud!



                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #28
                            Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                            1. Flopil pole enam midagi teha, aga endal elu lihtsamaks tegemiseks võiks AQo UTG-lt foldida, kui tunned ennast NL-5 juba kindlamana ning kasum tuleb väga kenasti, siis võib ka seda mängida.

                            2. Flopil beti, turnil pane korraliku suuurusega bet (ma olen juba varem ka maininud, seda betzise asja, kuskil 0,35-0,4$ oleks kena).

                            3. No kui hea read on, siis võiks ehk isegi callida, aga flopil oleks rohkem pannud jällegi.

                            4. Turnil chekiks järgi, aga kui panustad, siis pane rohkem, see minbet ei hirumuta küll kedagi sealt ära.

                            5. Folde preflop, QK, QJ, KJ, AQo, AJ mängimisega tekitad endae ise jamasid, sest need on käed, millega tavaliselt pihta saades ei saa üle actionit või siis on kellelgi parem kicker või käsi. Ehk siis võidad väikse või kaotad suure poti tüüpi käsi on QK. EP-t on see kindel foldimis koht.

                            6. Nii drawisel boardil panusta palun korralikult, vastasele ei tohi neid kaarte nii odavalt anda.

                            Comment

                            • daljoh
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1032

                              #29
                              Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                              Vapsik sa mingit vodood ei oska teha...noh et mul paremini läheks või nii :D
                              705 kätt = -16.43$

                              Täiesti ulme mida mehed ikka teevad seal!!!

                              Suurim kaotatud pot.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Ennast kõige rohkem närvi ajanud käsi. Põhjus=vapsiku viimase vastuse 1. ja 5. punkt ja nende mitte järgimine :-[

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Siis muidugi selline standard jama!
                              1.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              2.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Ning muidugi ei saa ära mainimata jätta mu imelist kätelugemis oskust...100% olin flopis kindel et CO on AK...tean tean microdes never ei foldi AA...on nii ???

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Kolin vist u 1000 käeks NL2, äkki tuleb enesekindlus tagasi!






                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #30
                                Re: Daljoh - Back to Basic and Up!

                                AQo, QKo, JKo, AJo on minu meelest sellised käed, millega PF väga callida ei tasu, ükskõik kas oled IP või OOP. Foldid need ära ja endal elu lihtsam.

                                Comment

                                Working...