Härra Tuule pokkeristatistika

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #106
    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Algselt postitas Tuul
    ja lisaks veel, et Swank Poker saatis mulle complimentary särgi, pornovideo ja geelisid.
    Privador ka ikka mängib seal? ;D

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #107
      Re: Härra Tuule pokkeristatistika

      Algselt postitas Tuul
      Siin on mu kõik nl25-s mängitud käte graafik, mulle tundub, et selline nonSD kaotusjoon ei ole normaalne.

      [img width=745 height=458]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/nl25.jpg[/img]
      Kuna sain ka endal nüüd HEMi tööle tänu Luuk`i abile siis avastasin suure ehmatusega, et umbes samasugune graafik oli. Kuidas/kas said non SD winningsi ülespoole ning kuidas hetkel see graafik on? Mis oleksid sinu näpunäited ja vihjed, mida mängus muuta, et ei tekiks sellist kohutavat kaotust??!

      Usun, et sellest oleksid paljud huvitatud.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #108
        Re: Härra Tuule pokkeristatistika

        Vaata huvi pärast oma fold to flop cbet protsenti. Samuti tänavate agressiivsust. Kui flopis liiga tihti kõmmutada ise ja iga väiksema tõste saamise korral ise alla anda, siis nii ta kukkuma hakkabki.
        Kui sa nüüd HEM'i tööle said, siis võid oma statid päevikusse visata ja saab üle vaadata ning mõelda :).

        Comment

        • Tuul
          Grinder
          • Oct 2008
          • 989

          #109
          Re: Härra Tuule pokkeristatistika

          Mul on nüüd nonSD line tavaliselt breakeven. Ma arvan, et suuresti aitas mu nonSD kasvu limiidis ülesse liikumine, NL50nes on lihtsalt rohkem nitte, kes ei calli iga jamaga flopis ära ja ei draw'i vastu igasuguseid oddse. Rohkem ei oskagi nagu midagi väga erilist öelda, mis mängus suuresti muutunud oleks - mida loose'imad vastased, seda langevam nonSD line. Mõningal määral, arvan, aitas kaasa ka riveri agressiooni tõus ja võib-olla ka vähene steal'i kasvamine.

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #110
            Re: Härra Tuule pokkeristatistika

            Täna võitsin jälle ühe Swanki turna (400 guaranteed), vahepeal olen saanud madalaimaid kohti.

            Olen Swankis mänginud u. 7-8 turniiri ja paar korda pole siiamaani finaallauda jõudnud, tase on kohutav.

            Comment

            • Tuul
              Grinder
              • Oct 2008
              • 989

              #111
              Re: Härra Tuule pokkeristatistika

              Täna võitsin endises Swankis (nüüd RedCherryPoker) ühe väikese turniiri (500 guaranteed)

              Kas tase on tõesti nii kohutav, mul on palju õnne või olen hea turniirimängija, ei tea :D

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #112
                Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                Järelikult kiimased mehed ei mängi hästi pokkerit.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #113
                  Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                  Algselt postitas timukasr
                  Järelikult kiimased mehed ei mängi hästi pokkerit.
                  Mindset on sassis kindlalt.

                  Edit: See on see, kui tegeleda pokkeri ajal kõrvaliste asjadega. Antud juhul ei pea telekat välja lülitama, kõik on lauas olemas või kuskil seal kliendis ;D

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #114
                    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                    Nojah. Täitsa jama kohe. Tahtsi isegi liituda swankiga, aga kui porr ära kadus, siis obv kaovad ka porno dongid ning siis läheb vist kehvemaks?! Olen märganud ka mingit muutust?

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #115
                      Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                      Ei ole, ja ma ei usu ka, et keegi sellepärast minema läheb, et enam paljas naine diileri pildiks ei ole, pigem võib uusi vähem tulla

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                        Algselt postitas BuildUp
                        Nojah. Täitsa jama kohe. Tahtsi isegi liituda swankiga, aga kui porr ära kadus, siis obv kaovad ka porno dongid ning siis läheb vist kehvemaks?! Olen märganud ka mingit muutust?
                        Ma arvan, et vastupidi. Kui enne meelitati porriga palju fishe ja nüüd re-branditi, siis paljud fishid, kes quitisid - kes bustoks läksid, kellele ei meeldinud selline teema jne. tulevad ikka huvipärastki vaatama, et mis toimunud on ning võivad taas deposiidi teha ning mängida.

                        Samas ma eile nägin, et nagu oleks seal rohkem rahvast online olnud :)

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #117
                          Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                          Algselt postitas Tuul
                          Ei ole, ja ma ei usu ka, et keegi sellepärast minema läheb, et enam paljas naine diileri pildiks ei ole, pigem võib uusi vähem tulla
                          Sa suhtud asja professionaalselt. Keskmine mees mõtleb ikka suguelundiga ja ma imestaks, kui mingit erinevust poleks. Sa ei taha teada, mitu venda sinu allini callides samal ajal kodulehelt mingit videod vaatasid.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #118
                            Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                            Algselt postitas Uniquest
                            Sa suhtud asja professionaalselt. Keskmine mees mõtleb ikka suguelundiga ja ma imestaks, kui mingit erinevust poleks. Sa ei taha teada, mitu venda sinu allini callides samal ajal kodulehelt mingit videod vaatasid.
                            Mõtlen sama. ;D

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #119
                              Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                              Põhilise eesmärgiga olid need inimesed seal ikkagi pokkeri pärast, mitte, et kodukalt paari videot ja pilti vaadata ning selle kõrval ka raha maha mängida. Ma ei näe põhjust, miks nad peaksid nüüd juba neile harjumuspäraseks saanud mängukoha, mis on küll ilma pornota, mõne teise ilma pornota pokkeritoa vastu vahetama.

                              Comment

                              • Tuul
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 989

                                #120
                                Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                                Eile läksin esimest korda elus live mängus tilti

                                Comment

                                Working...