Re: Härra Tuule pokkeristatistika
Preflop raise'i tegin ainult QQ+ ja AK-ga, vahest AQo AJo ka, kui flopist straight flushi või suurt kolmikut ei saanud, siis mängisin tavalist postflop mängu
(AKs, AQs ja AJs jätsin suurelt preflop tõstmata, kui olin first-in raiser hilisest positsioonist, sest tahtsin nendega royalit saada)
Algselt postitas Davy
(AKs, AQs ja AJs jätsin suurelt preflop tõstmata, kui olin first-in raiser hilisest positsioonist, sest tahtsin nendega royalit saada)

Comment