Härra Tuule pokkeristatistika

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #166
    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    midagi on viltu ja kuskil on mingi leak,või ebanormaalne kaardi jooks set vs sette!

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #167
      Re: Härra Tuule pokkeristatistika

      Sa vist eriti ei jaga seda EV värki

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #168
        Re: Härra Tuule pokkeristatistika

        Eip ;D aga seleta palun lahti see või PM mulle

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #169
          Re: Härra Tuule pokkeristatistika

          ev on bullshit.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #170
            Re: Härra Tuule pokkeristatistika

            All-in EV, see heledam roheline joon, on All-in expected value, ehk see näitab palju keskmiselt peaksin võitma
            näide: mõlemad koos vastasega läheme all-in 100 dollarit, minul on AA ja temal on JJ, keskmiselt ma peaksin võitma ligikaudu 80% kordadest, see on siis 80% 200-st dollarist(160), ehk 60 dollarit kasumit, seega heleroheline joon liigub olenemata tulemusest 60 dollarit ülessepoole
            kui aga vastane nüüd flopil peaks J-le pihta saama, ehk 'ära luckima', siis tegelik joon liigub 100 dollarit allapoole, sellest ka joonte erinevus

            ev võib muidugi bullshit olla, kui ranka ja nikitheone nii väidavad, aga see ei muuda fakti, et kokkuvõttes näitab nende kahe joone erinevus lühiajalist pokkeri õnne all-in pottides ja mingil määral ka seda, kas mängus tuleks drastilisi muudatusi teha või mitte

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #171
              Re: Härra Tuule pokkeristatistika

              aga kui sul on AA ja vastasel JJ,
              lähed preflop all in - flopis J. Sa kaotad, EV +
              samad käed, flopil J, lähed siis all in. Sa kaotad, EV -.

              Ja mis vahet sel on?
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #172
                Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                vahe on selles, et kui J flopil all-in lähen, siis ma lähen all-in taga olles ja seega teen vale otsuse,
                kui ma preflop AA all-in lähen, olen ma ees, ja all-in minek on õige otsus

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #173
                  Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                  no mõte on selles, et kui sa oled AA'ga betid ja nt BB JJ callib ja flopis on XXJ, ning vastane paneb - sa ikka ei foldi ja lähed all-in.
                  Kui aga ta 3betib sind JJ'ga ja sa lähed AA'ga all-in ning flop on XXJ - sama asi ju.

                  ah tegelt vahet pole. usu mida tahad.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #174
                    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                    Võtame teise äärmuse. Oled fishiga 200bb deep. Preflop 4betid QQga fishi, fish callib. Flop Q48, turn 9, river K.
                    Riveriks oled ladunud sisse 175bb ja fish on iga tänav check callinud KKga. Nüüd lähete viimased alles 25bb allin ja fish scoobib poti. Sinu ev joon paneb pimedusse ja samuti ka winnings joon. Reaalselt oleks pidanud aga EV joon tõusma vägagi palju.

                    Short term on endal lihtsalt hea ja uskumatu vaadata, kuidas küll nii sitalt joosta sai ning ennast paremini tunda. Foorumis on ka umbes 20 below EV pildi kohta 1 above EV pilt. Truth hurts sometimes.

                    Ja ma ei kirjutanud seda sulle otseselt vastuseks vaid üritasin asja lihtsustada ja seletada. Viimast kahte graafikut vaadates on ilmselge, et oled biite saanud, kuid ei tohi jääda vale mulje, et see joon ongi see õige ja et see long runnis paika peab.

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #175
                      Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                      Algselt postitas nikitheone
                      no mõte on selles, et kui sa oled AA'ga betid ja nt BB JJ callib ja flopis on XXJ, ning vastane paneb - sa ikka ei foldi ja lähed all-in.
                      Kui aga ta 3betib sind JJ'ga ja sa lähed AA'ga all-in ning flop on XXJ - sama asi ju.

                      ah tegelt vahet pole. usu mida tahad.
                      jah, sa just jõudsid järeldusele, et iga käega, millega sa preflop all-in läheks, läheks sa ka pärast floppi all-in, ja iga käega, millega sa flopist all-in läheks, läheksid sa ka turnil ja riveril all-in

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #176
                        Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                        mitte päris.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #177
                          Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                          Algselt postitas -andres-
                          Võtame teise äärmuse. Oled fishiga 200bb deep. Preflop 4betid QQga fishi, fish callib. Flop Q48, turn 9, river K.
                          Riveriks oled ladunud sisse 175bb ja fish on iga tänav check callinud KKga. Nüüd lähete viimased alles 25bb allin ja fish scoobib poti. Sinu ev joon paneb pimedusse ja samuti ka winnings joon. Reaalselt oleks pidanud aga EV joon tõusma vägagi palju.

                          Short term on endal lihtsalt hea ja uskumatu vaadata, kuidas küll nii sitalt joosta sai ning ennast paremini tunda. Foorumis on ka umbes 20 below EV pildi kohta 1 above EV pilt. Truth hurts sometimes.

                          Ja ma ei kirjutanud seda sulle otseselt vastuseks vaid üritasin asja lihtsustada ja seletada. Viimast kahte graafikut vaadates on ilmselge, et oled biite saanud, kuid ei tohi jääda vale mulje, et see joon ongi see õige ja et see long runnis paika peab.
                          sellisel juhul jääb EV nulli, sest ühtegi kaarti pole enam tulemas

                          + sinu näiteks toodud situatsioonid nullivad ka üksteist ära, kui minul on KK ja saan riveriga K ja fishil QQ, seega peab long runnis just paika

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #178
                            Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                            Mõte oli selles, et EV langeb seal täpselt samamoodi nagu winnings, kuid oleks turnil juba see viimane 25bb sisse läinud, siis oleks EV hüppanud ülesse ja winnings alla, ehk 2BI erinevust, selliseid juhtumisi paraku EV sisse ei arvesta.

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #179
                              Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                              Algselt postitas -andres-
                              Võtame teise äärmuse. Oled fishiga 200bb deep. Preflop 4betid QQga fishi, fish callib. Flop Q48, turn 9, river K.
                              Riveriks oled ladunud sisse 175bb ja fish on iga tänav check callinud KKga. Nüüd lähete viimased alles 25bb allin ja fish scoobib poti. Sinu ev joon paneb pimedusse ja samuti ka winnings joon. Reaalselt oleks pidanud aga EV joon tõusma vägagi palju.

                              Short term on endal lihtsalt hea ja uskumatu vaadata, kuidas küll nii sitalt joosta sai ning ennast paremini tunda. Foorumis on ka umbes 20 below EV pildi kohta 1 above EV pilt. Truth hurts sometimes.

                              Ja ma ei kirjutanud seda sulle otseselt vastuseks vaid üritasin asja lihtsustada ja seletada. Viimast kahte graafikut vaadates on ilmselge, et oled biite saanud, kuid ei tohi jääda vale mulje, et see joon ongi see õige ja et see long runnis paika peab.
                              See on vale näide, sest tegemist pole all in olukorraga, kuidas te fishid sellest aru ei saa, et see on ALL IN EV

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #180
                                Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                                Wtf? Teises postis põhjendasin ära ju.

                                Comment

                                Working...