timz õpib grindima. Nl25 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #421
    Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

    Algselt postitas donkament Vaata postitust
    Sample suht irrelevant, aga kui mõelda, et ta total 3bet on 5 ja seega on tegu väga stdfwd regiga, siis siin spotis on see 3bet prolly mingi 2-3, arvestades kui tight ta overall on. Prolly esmapilgul tundub selle käe foldimine rämedalt exploitable, aga oluline on see, et tuleb arvestada ka UTG range. Kui villain betib, siis ta betib eelkõige utg range vastu, sest see on teoorias tugevam kui hero oma. Teisiti öeldes, see, et utg on potis, kaitseb hero range ja hero võib jätkata väga tightilt. Hu potis oleks foldimine kindlasti leak, aga 3way võib vabalt olla parim play, arvestades ka seda, et micro regid mängivad sellistes spottides eelkõige oma kätt ja rangede peale väga ei mõtle anyways.
    Ty

    Mulle pole rohkem vaja. Suudaks vaid ise sedasi mõtted kirja panna.

    boldisin veel enda jaoks oluliseima.
    Last edited by timz0333; 26.06.15, 22:01.

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #422
      Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

      Õnneks see spot juhtub piisavalt harva ja ei tasu siin üle mõelda. Need liigsed statsid on ka pigem segadust tekitavad. Pelaks nagu tundmatute vastu (kuigi sul on mõned käed).

      Edit: ilmselt hero peamine leak on vähene volüüm, mul on samamoodi. Võtab kahtlema liiga palju.
      Last edited by p0l1; 26.06.15, 23:43.

      Comment

      Working...