timz õpib grindima. Nl25 6max

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #406
    Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

    Natuke lost, samas pre ei taha nagu foldida ega stackida.

    Squuezia on selline
    426 kätt
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2734254
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (CO): $25.56 - VPIP: 24, PFR: 19, 3B: 7, AF: 2.4, Hands: 324773
    BTN: $36.46 - VPIP: 30, PFR: 19, 3B: 0, AF: 0.8, Hands: 43
    SB: $25.75 - VPIP: 28, PFR: 13, 3B: 13, AF: 1.6, Hands: 220
    BB: $30.45 - VPIP: 24, PFR: 18, 3B: 5, AF: 3.8, Hands: 426
    UTG: $25.35 - VPIP: 24, PFR: 19, 3B: 8, AF: 1.6, Hands: 896
    MP: $25.00 - VPIP: 19, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.5, Hands: 228

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with J J
    UTG raises to $0.75, 1 fold, Hero calls $0.75, BTN calls $0.75, 1 fold, BB raises to $3.77, UTG calls $3.02, Hero calls $3.02, 1 fold

    Flop: ($12.16) 8 2 6 (3 players)
    BB bets $5.92, UTG folds, Hero folds

    Final Pot: $12.16
    BB wins $11.61
    (Rake: $0.55)



    Muidu läheb enam vähem. Jaanid lõid veits rütmist välja aga tänane sess tuli hea jooksu toel igati norm

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #407
      Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

      aii kui libe spot. ma vist ise flopi piiluks, aga oleksin üsna õnnetu ja lihtsalt loodaks improveda või et ta hoo maha võtaks.
      obv kui ta nitt oleks, siis samamoodi setmineks ja foldiks flopi
      Last edited by lambitont; 25.06.15, 05:16.

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #408
        Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
        aii kui libe spot. ma vist ise flopi piiluks, aga oleksin üsna õnnetu ja lihtsalt loodaks improveda või et ta hoo maha võtaks.
        obv kui ta nitt oleks, siis samamoodi setmineks ja foldiks flopi
        No ma lähtusin sellest, et tema eeldab, et 1 meist ei foldi siin 99-JJ Ja kui ta siin kahe vastase vastu juba c-betib siis ma pigem panen ta nut range peale kui misiganes nõrgem käsi.
        Aga näha on, et üsna kehva laud on küll.

        Comment

        • ivar866
          Grinder
          • Oct 2012
          • 776

          #409
          Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

          BB pealt squeezib ja 3betib küll piisavalt palju, 3bet 10, AF ka ca 4.
          kas flop call ei pea olema?

          Comment

          • p0l1
            Grinder
            • Jan 2011
            • 581

            #410
            Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

            JJ flopil foldida ei suudaks, aga peaks sellise vastu selliselt laualt ilmselt.

            Comment

            • AshrakWhite
              Grinder
              • Oct 2008
              • 666

              #411
              Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

              Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
              BB pealt squeezib ja 3betib küll piisavalt palju, 3bet 10, AF ka ca 4.
              kas flop call ei pea olema?

              Siin floppi foldida on kahtlane.

              Comment

              • lambitont
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1095

                #412
                Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                BB pealt squeezib ja 3betib küll piisavalt palju, 3bet 10, AF ka ca 4.
                kas flop call ei pea olema?
                just sellepärast ei viskakski kohe minema.

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #413
                  Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                  Timebank call, kohe ei foldiks ja mõtleks end callima.

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #414
                    Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                    Mis tal käes on mis nii mängib ja meid flopis biidib?

                    Comment

                    • lambitont
                      Vana Tegija
                      • Jun 2011
                      • 1095

                      #415
                      Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                      Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
                      Mis tal käes on mis nii mängib ja meid flopis biidib?
                      no vastane 3betib bb'lt utg avangut, saab mõlemalt poolt callitud ja ikka tulistab madalal laual cbeti.
                      see esindab üldjuhul tugevust ja 1 hea plaan on respektida teda ja foldida. mina isiklikult flopil veel veendunud ei ole, sest paistab üsna agressiivne vana olema.

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #416
                        Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                        Algselt postitas lambitont Vaata postitust
                        no vastane 3betib bb'lt utg avangut, saab mõlemalt poolt callitud ja ikka tulistab madalal laual cbeti.
                        see esindab üldjuhul tugevust ja 1 hea plaan on respektida teda ja foldida. mina isiklikult flopil veel veendunud ei ole, sest paistab üsna agressiivne vana olema.
                        3b range on tal 5, AF on 3.8 ja mis flop cbet on? Mingi 70 tuuri vähemalt, never ever ever ei leia siin foldi.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #417
                          Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                          Algselt postitas AshrakWhite Vaata postitust
                          3b range on tal 5, AF on 3.8 ja mis flop cbet on? Mingi 70 tuuri vähemalt, never ever ever ei leia siin foldi.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ma ütlen ma olin lost selles käes. Aga see oli mu plaan preflopist alates ja tundus sel hetkel parimana.

                          Ma võtaks arvesse kõik faktoreid ja minu arvates on väga rõve plaan callida flop ja foldida turn. Ma eeldan, et ta ei ole nii hea, et blufib siin kahte regulari paremalt käelt maha.

                          Squeezimine käib enamasti ikka vs late positions kus ranged on laiad. VS UTG avang ja paar calli on squeezimine pigem harvem mingi random juraga.

                          Samuti ma eeldan, et mul tekib siin osadel boardidel endal beti koht kui ees on checkitud ja võtan poti maha mistõttu ei nimetaks ma seda ainult setmine olukorraks.

                          Kindlasti ei saa välistada ka minu rangest AA-d eriti kui ma tean, et squeezhappy tegelane on taga.

                          HU potis ma oleks nende argumentidega nõus ja võib öelda, et ei foldi kunagi (pot muidugi väiksem ka) aga 3way regs on see ikka suht suht thin.

                          Comment

                          • Tonislau
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2013
                            • 351

                            #418
                            Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                            Kui sa läksid preflop sellise plaaniga siis wp imo, kui nii oma plaani muuta siis peaks see olema üsna halb ju. Kui läksid setminema siis no set no bet, kui plaanisid jätkata kui ta ei cbeti siis ilmselt turnis oli sul juba teine plaan :)

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #419
                              Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                              Sample suht irrelevant, aga kui mõelda, et ta total 3bet on 5 ja seega on tegu väga stdfwd regiga, siis siin spotis on see 3bet prolly mingi 2-3, arvestades kui tight ta overall on. Prolly esmapilgul tundub selle käe foldimine rämedalt exploitable, aga oluline on see, et tuleb arvestada ka UTG range. Kui villain betib, siis ta betib eelkõige utg range vastu, sest see on teoorias tugevam kui hero oma. Teisiti öeldes, see, et utg on potis, kaitseb hero range ja hero võib jätkata väga tightilt. Hu potis oleks foldimine kindlasti leak, aga 3way võib vabalt olla parim play, arvestades ka seda, et micro regid mängivad sellistes spottides eelkõige oma kätt ja rangede peale väga ei mõtle anyways.

                              Comment

                              • AshrakWhite
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 666

                                #420
                                Re: timz õpib grindima. Nl25 6max

                                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Ma ütlen ma olin lost selles käes. Aga see oli mu plaan preflopist alates ja tundus sel hetkel parimana.

                                Ma võtaks arvesse kõik faktoreid ja minu arvates on väga rõve plaan callida flop ja foldida turn. Ma eeldan, et ta ei ole nii hea, et blufib siin kahte regulari paremalt käelt maha.

                                Squeezimine käib enamasti ikka vs late positions kus ranged on laiad. VS UTG avang ja paar calli on squeezimine pigem harvem mingi random juraga.

                                Samuti ma eeldan, et mul tekib siin osadel boardidel endal beti koht kui ees on checkitud ja võtan poti maha mistõttu ei nimetaks ma seda ainult setmine olukorraks.

                                Kindlasti ei saa välistada ka minu rangest AA-d eriti kui ma tean, et squeezhappy tegelane on taga.

                                HU potis ma oleks nende argumentidega nõus ja võib öelda, et ei foldi kunagi (pot muidugi väiksem ka) aga 3way regs on see ikka suht suht thin.

                                Any 2 pocket oleks siis samamoodi mänginud? Päris suur leak ilmselt siis.

                                Comment

                                Working...