Re: timz õpib grindima. Nl25-50 6 max
T8s mängiks samamoodi, flopis sisseajamine suht sitt imo, deepim ka vähe, jookseksid siin mingi 2pair +, kõrgema combodraw otsa ma arvan, mingi 6h7h biidiks:D
riveris paneks ikkagi suurelt, ma arvan, et selline mõtlemine väga vale, et vähem oleks vast callinud. pigem tuleks vaadata seisukohast, mida sa esindad. suurelt pannes üldjuhul tundud nuts/air(busted draw) ning on vastaseid microstakesis, kes ikka üllatavalt light callivad antud spottides. aga praegu arvestaks veel seda, et ka vastase range prolly busted draw / mingi 2pair+, esimese osaga rangest ta nkn ei calli, teisega ilmselt jällegi callib peaaegu alati.
kokkuvõtteks: alles ärkasin ja ega mu jutt pole ka mingi puhas kuld :D
T8s mängiks samamoodi, flopis sisseajamine suht sitt imo, deepim ka vähe, jookseksid siin mingi 2pair +, kõrgema combodraw otsa ma arvan, mingi 6h7h biidiks:D
riveris paneks ikkagi suurelt, ma arvan, et selline mõtlemine väga vale, et vähem oleks vast callinud. pigem tuleks vaadata seisukohast, mida sa esindad. suurelt pannes üldjuhul tundud nuts/air(busted draw) ning on vastaseid microstakesis, kes ikka üllatavalt light callivad antud spottides. aga praegu arvestaks veel seda, et ka vastase range prolly busted draw / mingi 2pair+, esimese osaga rangest ta nkn ei calli, teisega ilmselt jällegi callib peaaegu alati.
kokkuvõtteks: alles ärkasin ja ega mu jutt pole ka mingi puhas kuld :D
6 
6 
Ja oleks fun üksteise arengust kuulda ja lobiseda pokkeri teemadel.

Comment