Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.
Nõnna. Sai siis tänu 2k guranteed turniiril saadud 4. kohale endale NL20 jaoks 40BI ning otsustasin eile varaöösel minna ja võtta esimene korralik shot. Mäng oli seal väga loose, satusin vist maugusamail ajal või ongi see limiit selline, ning fishe oli mõnusalt palju. Kuid nagu vist juba tratidsiooniks saanud, ei võta uus limiit just sõbralikult vastu. Sai alguses kohe esimese 50 käega BI võrra miinusesse jookstud ning panin kiiresti ka piiri peale, kust alla enam ei lähe. Õnneks mäng enam vähem stabiliseerus, kuid variatsioon oli metsik ning mängukirg oli laes. Seega, võib esimest shoti edukaks pidada ning ilmselt üritan ennast NL20 kiiresti ka koduselt tunda.
Graafikul siis teiselpool punast noolt NL20 graafik. Eespool päevane NL10.
Nõnna. Sai siis tänu 2k guranteed turniiril saadud 4. kohale endale NL20 jaoks 40BI ning otsustasin eile varaöösel minna ja võtta esimene korralik shot. Mäng oli seal väga loose, satusin vist maugusamail ajal või ongi see limiit selline, ning fishe oli mõnusalt palju. Kuid nagu vist juba tratidsiooniks saanud, ei võta uus limiit just sõbralikult vastu. Sai alguses kohe esimese 50 käega BI võrra miinusesse jookstud ning panin kiiresti ka piiri peale, kust alla enam ei lähe. Õnneks mäng enam vähem stabiliseerus, kuid variatsioon oli metsik ning mängukirg oli laes. Seega, võib esimest shoti edukaks pidada ning ilmselt üritan ennast NL20 kiiresti ka koduselt tunda.
Graafikul siis teiselpool punast noolt NL20 graafik. Eespool päevane NL10.

J 
T
Comment