Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.
njah jube stuff... just mõtlesin oma päevikusse veidi tilti välja elama minna, kuid sinuga võrreldes pole mu jooks veel nii hull. lihtsalt saast on.
edu sullle!
njah jube stuff... just mõtlesin oma päevikusse veidi tilti välja elama minna, kuid sinuga võrreldes pole mu jooks veel nii hull. lihtsalt saast on.
edu sullle!
J 
4

Comment